Cinemaximum Müşteri Hizmetleri

Cinemaximum Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

2001 yılında Mars Cinema Group tarafından kurulan Cinemaximum, Türkiye’deki en büyük sinema salonu işletmecisidir. Aynı zamanda Türkiye’ye ilk defa IMAX ve 4D gibi sinema teknolojilerini getirmiştir. 36 şehirde 97 sinema işletmesi ve yaklaşık bin salonuyla hizmet veren Cinemaximum, yerli ve yabancı pek çok filmi yayınlamaktadır. Vizyonda aşk, komedi, gerilim, bilim kurgu, animasyon vb. birçok film türü bulunuyor. Film çeşidinin fazla olması ve en çok ziyaret edilen AVM’lerde Cinemaximum’un bulunması ise şirketin kısa sürede büyümesine yardımcı olmuştur. Bununla birlikte Cinemaximum müşterileri bilet ve yiyecek fiyatlarının yüksek olmasından şikayetçidir.

Cinemaximum çağrı merkezi 0850 220 09 67 numarasıyla bilet rezervasyonu, bilet iptali, vizyondaki filmler, salon şikayetleri vb. konularda yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda en yakın sinema salonu, seans saatleri vb. konular için de Cinemaximum müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

İçeriğimizin devamında Cinemaximum çağrı merkezi ve alternatif iletişim kanalları yer almaktadır. Aynı zamanda en alt kısımda Cinemaximum bilet rezervasyonu, şikayet, en yakın sinema salonu vb. konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Cinemaximum Çağrı Merkezi

Telefon Numarası0850 220 09 67
Çalışma SaatleriPazartesi – Perşembe 08:45 – 23:45
Cuma – Cumartesi Pazar: 08:45 – 01:15
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Cinemaximum İletişim

Cinemaximum Şikayet Hattı0850 200 87 87
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresimarssinema@hs02.kep.tr
En Yakın CinemaximumSize en yakın Cinemaximum’u bulmak için tıklayın.
İletişim FormuForm için tıklayın.
Yardım SayfasıCinemaximum yardım ve öneriler sayfası için tıklayın.
Vizyondaki FilmlerCinemaximum vizyondaki filmleri incelemek için tıklayın.
Genel Müdürlük AdresiDereboyu Cad. Ambarlıdere Yolu No: 4 Kat: 1 Ortaköy – Beşiktaş / İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası0212 281 01 42
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube

Cinemaximum Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Cinemaximum ile ilgili en önemli konulara göz atmak ister misiniz? Sizin için en çok merak edilen soruları özenle araştırdık ve yanıtladık! Yorumlarda Cinemaximum ile ilgili görüş ve önerilerinizi paylaşabilir veya merak ettiğiniz soruları yazabilirsiniz!

Cinemaximum Bilet Fiyatları Ne Kadar?

cinemaximum1Film ve AVM seçimi, tam veya öğrenci bileti seçimleri Cinemaximum bilet fiyatları konusunda belirleyici unsurdur. Örneğin, İstanbul’daki Cinemaximum bilet fiyatları diğer şehirlere göre daha yüksek olabilir. Cinemaximum bilet fiyatları ortalaması tam bilet için 27 TL, öğrenci bileti için 22 TL’dir.

Cinemaximum Hangi Gün İndirimli?

Her hafta çarşamba günleri Cinemaximum indirimlidir. Çarşamba günleri Cinemaximum’da bilet fiyatları tam bilet için ortalama 20 TL iken öğrenci biletleri ortalama 15 TL’dir. Buraya tıklayarak ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Cinemaximum Bilet Nasıl Alınır?

Vizyondan beğendiğiniz filmin biletini Cinemaximum gişelerinden veya online E-bilet üzerinden satın alabilirsiniz.

Cinemaximum Bilet İptali Nasıl Yapılır?

Cinamaximum biletinizi gişeden satın aldıysanız seansın başlamasına 1 saat süre kalana kadar bilet iptali gerçekleştirebilirsiniz. Biletinizi online satın aldıysanız yine seansın başlamasına 1 saat süre kalana kadar online bilet iptali yapabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

CGV Cinemaximum Nedir?

cgvCinemaximum’un yeni sistemi CGV ile harcadığınız paraların %3 ve daha fazlasını geri alabilirsiniz. CGV’yi kullanmak için Cinemaximum’a üye olmanız gerekiyor. Topladığınız paraları ise sinema bileti veya mısır &içecek için kullanabilirsiniz. Buraya tıklayarak ayrıntılı bilgi edinin. Veya Cinemaximum müşteri hizmetleri numarası 0850 220 09 67 ile görüşerek CGV üyeliğinizi başlatabilirsiniz.

CGV Cinemaximum Ücretli Mi?

Hayır, CGV Cinemaximum üyeliği ücretsizdir ve sizden herhangi bir bedel istenmez. Bu üyelik sayesinde harcadığınız bilet ve yiyecek paralarının bir kısmını kazanabilirsiniz.

Cinemaximum Yaş Sınırı Kaç?

cinemaximum3Filmlerin yaş sınırı Kültür Ve Turizm Bakanlığı tarafından belirleniyor. Genel izleyici olarak belirlenen sınırlamalarda ise Cinemaximum 4 yaş üstünü kabul etmektedir. 4D sinema salonlarında ise yaş fark etmeksizin 100 cm altındaki çocuklar giremiyor.

Cinemaximum Yataklı Sinema Nerede?

cinemaximum2İzleyicilerine konforlu bir seyir sunan Cinemaximum yataklı sinema keyfi de sağlıyor. Cinemaximum yataklı sinema Atakule ve İstinye’de bulunuyor. Diğer ayrıntılar için tıklayın.

Cinemaximum Mısır Fiyatları Ne Kadar?

Cinemaximum mısır fiyatları 20 TL’den başlamaktadır. Büyük boy kova mısır fiyatları ise 40 TL’ye kadar yükselebilir. Aynı zamanda mısır &içecek kampanyalarından faydalanılabiliyor. Cinemaximum Büyük Boy Menü 10 TL fırsatından yararlanmak için tıklayın.

Cinemaximum Nerede?

Türkiye’de 93 tane Cinemaximum ve bu sayıya bağlı olarak 980’den fazla salon vardır. İstanbul, Ankara, İzmir, Osmaniye, Kayseri, Çanakkale, Hatay, Bodrum vb. birçok yerde Cinemaximum var. Cinemaximum müşteri hizmetleri ile görüşerek size en yakın sinema salonunu öğrenebilirsiniz.

 

Scroll to Top