Civil Müşteri Hizmetleri

Civil Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türkiye’nin önde gelen bebek ve çocuk giyim markalarından Civil, online ve mağaza müşterilerinin tüm ürün ve hizmet sorunlarına ilişkin hızlı çözüm önerilerini iletişim kanalları üzerinden çözüme kavuşturmaktadır. Civil iletişim merkezi üzerinde yer alan doğrudan ve online iletişim araçlarını kullanarak her konuda geri bildirimlerinizi vererek işlem gerçekleştirmeniz mümkündür. Firmanın tüm iletişim kanalları müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla 7/24 aktif olarak kullanılabilir. Mağazalardan veya online satış sitesi üzerinden alacağınız her türlü ürün ve hizmetler hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi iletişim kanalları üzerinden iletmeniz mümkündür.

Civil Müşteri Hizmetleri Yardım Merkezi

Civil online veya mağaza hizmetlerine yönelik işlemlerinizin tamamına ilişkin kurumsal iletişim kanalları üzerinden destek alabilirsiniz. Online satış sitesi üzerinden alışveriş hesabı olan üyelerin veya üye olmayan tüm müşterilerin en hızlı görüşme sağlayacağı yöntemler belirlenmiştir. Bu yöntemleri kullanarak firma ile görüşebilir ve işlemlerinizi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Mevcut tüm iletişim kanalları müşterilerin kısa sürede hızlı ve kaliteli kurumsal iletişim desteği almasını sağlamaktadır.

Civil Online İletişim Formu

Civil online ödemem ve iletişim formuna erişim sağlamak için online satış mağazası üzerinden üyelik işlemlerinin tamamlanmış olması gerekir. Üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra online iletişim araçlarını çok daha etkin biçimde kullanarak firmaya geri bildirimlerinizi verebilirsiniz.

Civil Müşteri Hizmetleri E – Posta İletişim Adresi

musterihizmetleri@civilim.com adresini kullanarak Civil mağazalarına ve online satış işlemlerine yönelik her konuda resmi yazışmalarınızı yapabilirsiniz. Müşteri hizmetleri kurumsal iletişim e – posta adresine iletilerinizi göndermenizin ardından en kısa sürede firma tarafından size konu hakkında dönüş yapılacaktır.

Civil Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Civil müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak firmanın ürün ve hizmetlerine yönelik her konuda sorunlarınızı veya taleplerinizi en hızlı şekilde iletebilirsiniz. Güncel iletişim kanalları üzerinden firma ile görüşme sağlayabileceğiniz en etkili yöntemler arasında yer alan çağrı merkezi iletişim numarası sayesinde kısa sürede çözüm önerileri almanız mümkündür.

  • Civil Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 123 1

Civil Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Civil çağrı merkezi telefon numarasını aradıktan sonra herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan doğrudan müşteri temsilcisi ile görüşme sağlamanız mümkündür. Sorunlarınıza ilişkin en etkili ve hızlı çözüm önerilerini almak için müşteri hizmetleri telefon numarasını aramanız yeterlidir.

Civil Sipariş/Kargo Takip

Online satış mağazası üzerinden yaptığınız tüm alışverişleriniz hakkında gönderi takibini ‘’hesabım’’ bölümü üzerinde yer alan ‘’siparişlerim’’ sayfasını kullanarak takip edebilirsiniz. Sipariş numaranızı görüntüleyerek satın aldığınız ürün/ürünler hakkında gönderi durumuna ilişkin tüm detayları görebilir ve işlem gerçekleştirebilirsiniz. Benzer şekilde yine online satış sitesi üzerinden sipariş iptal, iade, ödeme işlemleri ve diğer tüm konularda hızlı işlem gerçekleştirmeniz mümkündür.

Civil Şikayet Hattı

Şikayet bildirimlerinizin tamamını Civil’in online veya doğrudan iletişim kanallarını kullanarak yapabilirsiniz. Güncel müşteri hizmetleri iletişim kanallarının tamamı aktif biçimde şikayet ve talep bildirimleri için kullanılabilir. Firma ile en etkili şekilde görüşmek ve şikayetlerinize hızlı dönüşler almak için çağrı merkezi telefon numarasını kullanabilirsiniz.

  • Civil Şikayet Hattı: 444 123 1

Civil Kurumsal Sosyal Medya Hesapları

Civil’in resmi sosyal medya hesaplarını takip ederek ürün ve hizmetlerine yönelik firmanın en güncel kampanyalarını takip edebilir veya geri bildirimlerinizi verebilirsiniz. Civil resmi sosyal medya hesapları:

Scroll to Top