CK Boğaziçi Müşteri Hizmetleri

ck bogazici cagri merkezi

CK Boğaziçi Elektrik Perakende Satış A.Ş. tarafından İstanbul Avrupa yakasında milyonlarca abone için sağlanan elektrik dağıtım hizmetlerine ilişkin yaşadığınız her konuda kurumsal destek almak ve teknik bildirimlerde bulunmak için iletişim kanalları üzerinden görüşüme sağlayabilirsiniz. Çağrı merkezi iletişim kanalları veya online iletişim yöntemleri ile kuruma geri bildirim vererek hızlı bir şekilde sorunların çözümünün sağlanması mümkün hale gelir. CK Boğaziçi iletişim adreslerini kullanarak günün her saatinde 7 gün 24 saat talep ve önerilerinizi iletmeniz mümkündür.

CK Boğaziçi İletişim Merkezi

CK Boğaziçi Elektrik A.Ş. kurumsal iletişim merkezini kullanarak güncel olarak firma ile görüşme yapabileceğiniz iletişim kanallarını görüntülemeniz mümkündür. Çağrı merkezi ve online iletişim kanalları üzerinde aktif olarak müşterilerinin taleplerine yanıt veren firma, en kısa süre içinde yaşanan sorunların çözüme kavuşması için tüm talep, şikayet ve önerileri farklı iletişim kanalları üzerinden almaktadır. Bu sayede iletişim akasmaları olmadan yardım alabilirsiniz.

CK Boğaziçi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Çağrı merkezi üzerinde müşteri memnuniyetini sağalmak için kısa süre içinde her türlü sorun hakkında yanıt veren CK Boğaziçi Elektrik, günün her saatinde ve her türlü sorun, talep hakkında hızlı çözüm önerileri sunmaktadır. Tercih edeceğiniz iletişim yöntemine göre farklı sürelerde ve adımlarla kurumla görüşme sağlanması mümkündür.

  • CK Boğaziçi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 6 255

CK Boğaziçi Çağrı Merkezine Direkt Bağlanma

CK Boğaziçi Elektrik çağrı merkezi iletişim numarasını aradıktan sonra direkt self servis ile sesli yanıt sistemi üzerinden fatura ve borç bilgisi için ‘’5’’ rakamını tuşlayabilir ve hızlı işlem yapabilirsiniz. Direkt müşteri temsilcisi ile görüşmek içinse menü üzerinden ilgili seçeneği tuşlamanız yeterlidir. Çağrı merkezi telefon numarasını aradıktan sonra kısa süre içinde müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayabilirsiniz.

CK Boğaziçi Online İletişim Formu

CK Boğaziçi online iletişim formunu kullanarak bildirimde bulunmadan önce ‘’Bireysel’’ veya ‘’Kurumsal’’ başlığından herhangi birini seçerek formu doldurmanız gerekir. Bireysel veya kurumsal müşterileri için ayrı ayrı iletişim formları üzerinden hizmet vererek çok daha kısa sürede sorunun çözümünü sağlamaktadır. Dilek, şikayet ve önerileriniz için iletişim formunu kullanarak işlem gerçekleştirmeniz mümkündür.

CK Boğaziçi Şikayet Hattı

Şikayet bildirimlerinizi yapmak için CK Boğaziçi A.Ş.’nin güncel iletişim kanalları üzerinden en hızlı yanıt alacağınız yöntemi tercih etmeniz önerilir. Online iletişim kanalları ile hızlı hizmet sunan firma aynı zamanda çağrı merkezi ile şikayet bildirimlerinde de hızlı dönüşler sağlamaktadır. Güncel tüm iletişim kanalları üzerinden firma ile görüşme sağlayarak şikayet bildiriminizi yapabilir ve etkili çözüm önerilerini alabilirsiniz. Şikayet hattı üzerinden yapacağınız bildirimler için en kısa sürede yanıt almak için açık bir dille tüm şikayet veya önerilerinizin iletişim kanalları üzerinden iletilmesi gerekmektedir.

  • CK Boğaziçi Şikayet Hattı: 444 6 255

CK Boğaziçi Elektrik Sosyal Medya Hesapları

CK Boğaziçi Elektrik Perakende Satış A.Ş. kurumsal sosyal medya hesaplarını takip ederek her konuda geri bildirimlerinizi yapabilir veya güncel duyurulardan haberdar olabilirsiniz. Kurum tarafından ayrıca mobil ve web üzerinden online işlem kanalları üzerinden destek sunulmaktadır. İletişim adresleri üzerinden kısa süre içinde görüşme sağlamadan önce sosyal medya hesaplarını kullanarak da hızlı çözüm önerileri almanız mümkündür. CK Boğaziçi Elektrik A.Ş.’nin resmi sosyal medya hesapları:

Scroll to Top