Colin’s Müşteri Hizmetleri

Colin’s Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

ERK Pazarlama ve Giyim Sanayi Ticaret A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren Colin’s firması müşteri iletişim kanalları ile de en kısa sürede müşteri taleplerine yanıt vermektedir. Hızlı ve kaliteli kurumsal iletişim kanalları ile müşterilerinin her konuda bildirimlerini kolayca yaparak ürün ve hizmetlerine yönelik sorunlar için çözüm sunmaktadır. Her konuda firma ile ilgili olarak çözüm önerisi almak ve kurumsal iletişim adresleri ile firma yetkilileri ile görüşmek için Colin’s iletişim kanallarını kullanmanız gerekir.

Colin’s Yardım Merkezi ve İletişim

Türkiye’de sayısız mağazası ve online satış sitesi üzerinden hazır giyim alanında kurumsal hizmet sunan Colin’s müşteri ilişkilerine yönelik en kısa sürede yardım ve destek sunmak için etkili iletişim kanalları üzerinden destek vermektedir. Günün her saatinde kullanabileceğiniz güncel iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede firma ile görüşme sağlayarak yardım alabilirsiniz.

Colin’s Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

Online satış sitesi üzerinden üyelik işlemlerinizi tamamlayarak Colin’s firması tarafından sunulan tüm ürün ve hizmetlere ilişkin öneri, talep ve şikayetlerinizi ‘’hesabım’’ bölümünden iletebilirsiniz. İletişim formu üzerinde yer alan genel bilgileri girdikten sonra mesajınızı da ileterek firmaya geri bildirimde bulunmanız mümkündür.

Colin’s Kurumsal E – Posta İletişim Adresi

info@colins.com.tr e – posta adresi üzerinden firma ile resmi yazışmalarınızı yaparak en kısa sürede görüş ve önerilerinizi iletebileceğiniz gibi kurumsal iş ortaklıkları ve çalışmalar hakkında da görüşme sağlamanız mümkündür. Müşterilerinizin online olarak en hızlı şekilde bildirim vermelerini sağlayan firma tarafından e – posta ile geri bildirimler incelenmektedir.

Colin’s Sipariş Takip Adresi

Colin’s resmi online satış mağazası üzerinden verdiğiniz siparişler hakkında güncel gönderi durumunu öğrenmek ve siparişinizin nerede olduğunu kolay bir şekilde görmek için sipariş takip adresini kullanmanız mümkündür. Güncel sipariş takip adresine erişim sağladıktan sonra sipariş numarası ve e – posta adresini ilgili alanlara yazarak ‘’sorgula’’ butonuna basmanız yeterlidir.

Colin’s Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Müşteri hizmetleri telefon numarasını çalışma saatleri içinde arayarak en kısa sürede müşteri temsilcisi ile görüşme kaydetmeniz mümkündür. Müşteri destek hattını firmanın ürün ve hizmetlerine yönelik geri bildirimde bulunmak veya diğer birçok farklı konuda firma ile görüşme sağlamak için kullanabilirsiniz.

  • Colin’s Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 53 26

Colin’s Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Colin’s müşteri destek hattı telefon numarasını aradıktan sonra doğrudan müşteri temsilcisi ile görüşerek en kısa sürede sorunlarınız hakkında etkili kurumsal geri dönüşler almak için: hafta içi 09.00 – 18.00 saatleri arasında müşteri hizmetleri telefon numarasını aramanız gerekecektir. Aksi takdirde çağrı merkezi ile görüşmeniz mümkün değildir. Firmanın güncel tüm iletişim kanallarını kullanarak 7/24 hizmet alabilirsiniz.

Colin’s Şikayet Hattı

Colin’s şikayet hattı olarak müşteri destek hattı ile diğer tüm güncel online ve doğrudan iletişim kanallarını kullanmaktadır. Müşteri memnuniyetini her ortamda sağlamayı başaran Colin’s en kısa sürede müşteri hizmetleri numarası üzerinden şikayet bildirimini kabul eder.

  • Colin’s Şikayet Hattı: 444 53 26

Colin’s Sosyal Medya Hesapları

Popüler tüm sosyal medya platformları üzerinden müşterileri ile etkileşim kuran ve güncel kampanya ve duyurularını yapan Colin’s, aynı zamanda müşterilerinin bu hesaplar üzerinden geri bildirim vermelerini de sağlar. Ürün ve hizmetlere ilişkin tüm bildirimlerinizi etkileşim yoluyla iletebilirsiniz. Colin’s sosyal kurumsal medya hesapları:

Mavi müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

Scroll to Top