Ana sayfa Özel Kurumlar D-Smart Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

D-Smart Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

56

D–Smart müşteri hizmetleri üzerinden teknik destek veya abonelik işlemelerine ilişkin hizmet talep edebilirsiniz. Kurumsal ve bireysel müşterilerinin en kısa sürede yaşadıkları sorunların çözüme kavuşmasını sağlamak adına alternatif iletişim kanalları üzerinden hizmet veren firma müşteri memnuniyetini sağlamıştır. Online veya doğrudan iletişim kanallarından herhangi birini tercih ederek en kısa sürede teknik destek alabilirsiniz. D–Smart iletişim adresi üzerinden güncel iletişim kanallarını görüntüleyerek işlem gerçekleştirmeniz mümkündür.

D-Smart Müşteri Destek Merkezi

D–Smart müşteri iletişim merkezi üzerinden görüşme sağlayarak en kısa sürede firma yetkilileri ile görüşme sağlayabilirsiniz. Tercih edeceğiniz iletişim kanallarının hepsi müşteri odaklı hizmet sunduğu için kaliteli ve hızlı bir hizmet alabilirsiniz. Yaşadığınız teknik aksamaların veya ödeme, abonelik vb. işlemleriniz için destek merkezi üzerinde yer alan seçenekleri kullanmanız gerekebilir. Kurulum ve kullanım, teknik destek, satış ve ödeme noktaları, formlar, çağrı merkezi vb. iletişim kanallarına destek merkezi üzerinden hızlı erişim sağlayabilirsiniz.

D-Smart Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

D–Smart müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak her türlü öneri, şikayet veya taleplerinizi firmaya ileterek etkili çözüm önerileri alabilirsiniz. Doğrudan müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayabileceğiniz iletişim çağrı merkezi iletişim kanalı üzerinden görüşme sağlayarak kısa sürede işlem gerçekleştirmeniz mümkündür. Her konuda kurumsal destek alarak teknik sorunlarınızdan başvuru ve iptal işlemlerine kadar pek çok konunun çözüme kavuşması sağlanır.

D-Smart Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

D–Smart çağrı merkezi telefon numaraları üzerinden kısa süre içinde işlem yapmak için pratik tuşlamalar ile anında müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayabilirsiniz. D–Smart çağrı merkezini aradıktan sonra sırasıyla: ‘’1 – 2 ve 0’’ rakamlarını tuşlayarak müşteri temsilcisine direkt olarak bağlanabilirsiniz.

D-Smart İletişim E – Posta Adresi

info@dsmart.com.tr e – mail adresini kullanarak firma ile görüşme sağlayabilirsiniz. Ürün ve hizmetlerine ilişkin her konuda e – posta adresi üzerinden talep veya şikayetlerinizi ileterek kısa süre içinde tarafınıza dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz. Güncel iletişim numaraları veya alternatif online iletişim kanalları üzerinden rahatlıkla sorun bildirimi yapabilir ve teknik destek alabilirsiniz.

D-Smart Müşteri Online İletişim Formu

D–Smart kurumsal veya bireysel tüm müşterilerinin formlar ve sözleşmeler sayfası üzerinden anında iletişim formuna ulaşması mümkündür. Destek hattı üzerinden iletişim formunu doldurarak her konuda talep, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

D-Smart Şikayet Hattı

D–Smart’ın tüm güncel iletişim kanallarını kullanarak şikayet bildirimlerinizi firmaya iletmeniz mümkündür. Online işlemler sayfasını kullanarak da tüketici şikayeti oluşturmanız mümkündür.

D-Smart Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya hesapları üzerinden aktif olarak kampanya ve duyuruları yapmasının yanında ayrıca müşteri desteği de sağlayan firma hızlı dönüşler yaparak sorunların kısa sürede çözüme kavuşmasını sağlamaktadır. D–Smart sosyal medya hesaplarını kullanarak kısa sürede içinde her konuda firmaya geri bildirimde bulunmanız mümkündür. D–Smart resmi sosyal medya hesapları:

Sıkça Sorulan Sorular

D-Smart TV Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

D-Smart TV iptal işlemini e-devlet üzerinden kolayca yapabilirsiniz. Bu işlemi yapmak için normal e-devlet üzerinde şunlardan birine sahip olmanız gerekir.

İnternet Bankacılığı > İnternet bankacılığı üzerinden e-devlet araması yapın.

E Devlet’e giriş yaptıktan sonra sırayla şu adımları takip edin. Arama kısmına ‘’abonelik iptal’’ yazın > D-Smart’ı bulun ve işleminizi tamamlayın.

D-Smart Kanallar Açılmıyor Sorunu Nasıl Çözülür?

D-Smart kanal açılmıyor sorunlarınızda cihaz üzerinde manuel işlem yapmanız önerilmez. Yaptığınız işlem yüzünden ürününüz kullanıcı hatalı duruma düşebilir. İlk olarak müşteri hizmetlerini arayabilir, sorununuzun uzaktan çözümü olup olmadığını teyit edebilirsiniz. Aldığınız bilgiye göre ürünü servise yönlendirebilir ya da d-smart yetkililerinin yerinde müdahale etmesini bekleyebilirsiniz.

D-Smart Sinyal Sorunu Nasıl Tespit Edilir?

Cihazınız üzerinde ‘’kırmızı’’ renk yer alıyorsa cihazınızın sinyali olması gerekenden daha azdır. Sinyal kalitesinin en az %60 olması gerekir.

D-Smart Düşük Sinyal Sorunu Nasıl Çözülür?

D-Smart düşük sinyal sorunu için cep telefonunuzdan SMS göndererek Smart Teknik Servis bilgisi alabilirsiniz. SMS’i şu şekilde atmanız gerekir; ‘’SERVIS KARTNUMARASI’’ 2850’e gönderiniz.

D-Smart Bazı Kanalları İzleyememe Sorunu Nasıl Çözülür?

D-Smart bazı kanalları izleyememe sorunu için D-Smart tavsiyesi şu şekildedir:

 1. D-Smart uydu alıcınız üzerinden ‘’yeni kurulum’’ ekranına gelin
 2. Kanal tercihlerinizi belirleyin
 3. “OK” işaretine tıklayın.

D-Smart Üzerinden Hangi Kanalları İzleyebilirim?

D-Smart 240’dan fazla ulusal, yerel ve yabancı kanal sunuyor. Özel kanallarından bazıları şunlar; Discovery Chanel, National Geographic, Discovery Science, Moviesmart.
Ek olarak Çanak Anten kullanarak Hotbird yönünde, yüzlerce yabacı kanalı şifresiz izleyebilirsiniz.

Yurt Dışında D-Smart Yayınları İzlenir Mi?

Türksat’ın batı izdüşümünde yer alan tüm kanallar Avrupa’da izlenir fakat doğu izdüşümünde yer alan kanallar yurt dışında izlenemez.

Smartkart’ın Bozulduğu ya da Kaybolduğu Durumlarda Ne Yapmalıyım?

Smartkart’ın kaybolma ya da bozulma durumlarında 0850 266 0 266 arayarak yeni kart talep edebilirsiniz. Evinize en yakın şube üzerinden de yeni bir kart satın alabilirsiniz. Bozulma ve kaybolma durumlarında yeni kart ücreti 100TL olacaktır.

D-Smart Smartkart Olmadan Yayın İzlenir Mi?

D-smart üzerinde Smartkart olmadan sadece ücretsiz kanallar izlenir.

D-Smart Taahhüt Bozma Bedeli 2021’de Ne Kadar?

Cayma bedeli D-Smart’da ( Taahhüttün iptal edilme tarihine kadar kullanılan indirimler + taahhüttün biteceği tarihe kadar olan indirimsiz fatura bedelleri) şeklinde hesaplanır.

D-Smart Aynı Faturayı İki Kez Ödedim Ne Yapabilirim?

Bu tür durumlarda fazla ödeme yaptığınız tutar gelecek ay faturanız üzerinden düşer.

D-Smart Fatura Ödenmediğinde Ne Zaman Kapanır?

Borcunuzun son ödeme tarihini takip eden 24 saat içerisinde D-smart aboneliğiniz geçici olarak kapatılır.(fatura döneminiz devam eder)

D-Smart Borç Sorgulama İşlemi Nereden Yapılır?

D-Smart borç sorgulama işleminizi doğum tarihiniz ve TC numaranızla bu adresten yapabilirsiniz.

D-Smart Cayma Hakkımı Kaç Güne Kadar Kullanabilirim?

D-Smart aboneliklerinizi, abonelik başlama tarihinden itibaren 14 gün içinde bedelsiz olarak iptal edebilirsiniz.

D-Smart Abone Numaramı Nasıl Öğrenebilirim?

D-Smart abone numaranız, abonelik başlangıcınızda size verilen sözleşmede ve aylık olarak gönderilen faturalarınızda ‘’abone no’’ olarak yer alır.

D-Smart Kumandası Nasıl Kullanılır?

Sırayla şu adımları takip ediniz:

 1. Kumandanızda TV tuşuna basın
 2. Power – Mute tuşlarına aynı anda basın, TV LED ışığı sabit yanana kadar devam edin.
 3. Bu listeden TV Model kodunuzu bulun ve girin.
 4. Mesaj tuşuna basın
 5. Harici kaynak seçimi yapın(hdm1,hdm2,vb).

D-Smart Müşteri Temsilcisine En Hızlı Nasıl Bağlanılır?

Sırayla şu adımları takip ediniz:

 1. 0850 266 0 266” numarasını arayın
 2. 1, 2, 0 rakamlarını sırayla tuşlayın.

D-Smart Cayma Bedeline Nasıl İtiraz Edebilirim?

Tüketici kanuna göre 1 yılı aşan taahhütlerde tüketici tek taraflı olarak bedel ödemeden cayma işlemi yapabilir. Bunun uygulanmadığı durumlarda e-devlet üzerinden, tüketici hakem heyetine başvurabilirsiniz.

D-Smart Go Nedir?

D-smart GO internet üzerinden TV izleme servisi sunan bir uygulamadır. PC, IOS, Android işletim sistemlerinde kullanılabilir.

56 YORUMLAR

 1. tahüt edileni yerine getirmeyip cayma bedeli istenmesi gayri ahlaki. geregini yapmayıp telefonu suratına kapatıyorlar.gelde dua et

 2. Büyükçekmece Sinanoba da abonelik bağlandım iki günden sonra sinyal yok ibaresi çıktı buraya Beylikdüzü den bir bayi kurdu.Fakat hangi bayi olduğu nu bilmiyorum bana bu bayinin telini bulursanız derdimi anlatayım saygılar

  • Bende ayını durumdayım artık istemiyorum iptal için 500 tl gibi fatura gelir dediler cağrı telefonu acmoyorlar müsteri hizmetlerine ulasılmıyor ne yapmak gerekir..

 3. 3 gün kullandım 15 gün yasal cayma süresi olmasına rağmen 180 tl fatura çıkardılar ödemicem savcılığa ve tüketici haklarına dilekçemi verdim yasal hakkımmı sonuna kadar arıyacam ve onları dava edicem adam kandırmak neymiş görsünler

  • Baglanamiyorsun bağlanıp sornunu söyleyince bir daha telefonunu acmiyorlar Allah belanızı versin sakın kimse bunların tuzağına düşmesin

 4. dsmart müşterisiyim uzun yılardır abonesıyımBenim şikayetim flim kanallarındaki yayınlardaki flimler devamlı tekrarlanmakta hangi flim kanalını açsam o filmi birkaç defa izlemiş olmam. Mesala 1.ci flim kanalındaki film 2. Film kanalında tekrarı 2nci 3.ncı kanaldakilerde tekrar flimler aile flimlerı degil şiddet içeren ve korku flimleri abonelim bitince sisteminiizden çıkacagım bilgilerınıze

 5. Sözlesme işlemi için 24.03.2020 tarihinde gelindi.Ancak kaç gündür kurulum yapılmadı.Müşteri hizmetlerini arıyorum cevap verilmiyor.Konuyla ilgili acil bir şekilde tarafima dönüş yapilmasını rica ediyorum.

 6. Berbat bir alt-yapı müşteri hizmet lerine kısalım sıfır sözleşme bitmeye yakın dakika başı aranıyoruz sözleşme yapılınca ulasmak mümkün değil

 7. musteri hizmetlerinize ulasamiyorum
  Konusup derdimizi anlatacak yetkili kimse yok ben defalarca aradim basvurumu iptal etmek istiyorum sayet basvurum iptal edimezse yasal yollarla hakkimi arayacagim elimde ses kaydi var istemedigime dair.

 8. 3gündür müşteri temsilcisine ulaşamıyorum biz sizi en kısa zamanda ulaşacağız notu var ama maalesef yıllardır aboneyim böyle devam ederlerse bıracağım

 9. 12 dakikada anca bağlandım. Tam anlatırken telefon kapandı. Yapı krediden ödeme yapacağım 11 haneli abone no istiyorlar. Trt 1 çekmiyor. Filmler hep aynı. Keşke geçmeseydim diye düşünmeye başladım.

  • Bende çok pişmanım kanallar çekmiyor benim suçum ne bunda aylık ücreti alıyorsunuz ama yayın çekmiyor müşteri hizmetlerine bağlanmakta ayrı bir mucize sakın baglatmayin tayut yaptırdım iptal etmem için 300 TL idtiyorlar ben çok pişmanım

 10. 03.04.2020de internet+tv ye basvurdum.08.04.2020de dsmart ve modem cihazlar geldi.2 gün içinde internet baglanacak dediler.15.04.2020 de türktelekom altyapı olmadığı için kurulum iptal edildi.dsmart musteri hizmetlerini arayıp 15.04.2020 tarihinde iptalini istedim 48 saat içinde geri döneceklerini söylediler hicde geri dönen yok.ustelik 8 nisandan itibaren fatura başladı diye mesaj geldi.musteri hizmetlerinden 20 kisiyle görüştüm hicte yardımcı olan yok bir an önce tarafıma dönülmesini istiyorum.Dönülmediği takdirde bütün yasal haklarımı kullanacağım

   • Aynı yalanlar maalesef bana da söylendi muhatap bulamıyosunuz bişey sormak istediğinizde yazılı belge yok bunlar çok tehlikeli haram haksız kazanç sağlıyorlar insanları resmen kandırıyorlar parayı alıp hizmet vermiyorlar + can sıkıntısı karın ağrısı bir çok yazık ve ayıp bu yaptıklarınız ahiret hayatı ölüm var sayın dsmart yöneticileri çalışanları işiniz gücünüz lak lak hizmet yok yardımcı olmak yok.

  • Aynısı benimde başıma geldi. Şimdi ha bire mesaj geliyor. Borcunuz 32 TL 1 fatura bu daha. Dur bakalım ne yapacaz

 11. D smart kurucularına sesleniyorum aradımız zaman ulaşılamıyo sürekli bekletiyor kapatıyor bu işi yapamıyorsanız bırakın valla pişman oldum sizi ilk aradıma savcılığa şikayette bulunacağım bugün internetim bağlanmassa sayın dsmart kurucuları pişman oldum

 12. 10gundur benı ugrastırıyolar ev ınternetıne basvuru yaptım ve d smart nekadar sacma calıstıgını gorunce İnternet kurulumu dan faz gectıgımı bıldırdım ama hala yanlısı ıslem yapıyorlar ve pısman oldum musterı hızmetlerıde hıc bırsey yapmıyor

 13. İnternetini hiç kullanmadan fatura ödüyorum bir türlü müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum bağlanmak için cihaz numarasını girin diyor giriyorum yanlış diyor kapanıyor başka numaradan arıyorum geri dönüş yapılacaktır diyor geri dönüyorlar yapıyorlar 1 saat sonra tekrar bozuluyor ne gerekiyorsa yapılmasını rica ediyorum

 14. Bugün saat 16.00 da dsmart cihazı bağlandı 15 dkya sinyal gelir dediler ama halen gelmedi müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum.

 15. inter net bagldsıkdan 3 gun sonrası bende yasadım kesindi sorununu modem dediler deişdim gene aynı kullanmadıgım birşeyin bedelini nasıl benden istersiniz önce işinizi yapıp ve sonra ödeme isteyin aylık gelirleride deişiyor her ay baska baska fatura gibi sanki kullanıyorumda faturalar abartılı gelio bundan sonra ödemiyorum faturanızı kime başvuru yapıyorsanız gidin ödemelerinizi onlardan alın bukadar okadar ulaşmaya calısdım ama sizler resmen kacıs için yer arıyonuz resmen..!

  • Aynı durum bizde de oluştu 90 lira ödeyecektik ilk fatura 170 şira gelmiş? Sorununuz çözüldü mü acaba? Siz ne yaptınız? Arıyorum ulaşamıyorum da

   • 45dk bu smart ne yapiyor acaba bu kadar cok insanlari madur etmişlerki surek aranıyor yapamıyorsanız bu işi milleti madur eymeyin lutfen

 16. D’samat flim paketine üyeyim türk sineması veren kanala bakıyorum hep tekrar güzel türk sinamalari var yeşil çam flimleri gibi bunları verin sinema kanalları tekrar çok veriyor.formatini değiştirirseniz sevinecegim. (Zeki Alaska metin akpınar flimleri gibi).

 17. Sızı Allah bıldıgı gıbı yapsın 1aydır telefonlara cevap vermiyorsunuz sızınyızunuzden cocugun derslerini guclukle yapıyor İnterneti halen baglanmadı

  • Bizim de aynı komşunun şnternetini yaparken bizimkini kestiker 1 haftadır arıyorum teknik ekip gönderecekler hala.çocuğum canlı derslere katılamıyor,Allshın belaları böyle bir hizmet olur mu

 18. Sizin gibi insanlar olmaz olsun cocuklar derse giremiyorlar okuduğum tüm şikayetlerin aynisi bizde de var bir an önce şu sorunlar halledin birde bize eski Türk Telekom modemi satıldı faturamuz 38 TL düşecek diye asla böyle bişey yokmus resmen dolandirildik. Satarken türktelekomla ortagiz dediler ama böyle bişey kesinlikle yokmuş

  • Aynısını bize de yaptılar. Sinyal zayıf. Hiç bir işe yaramıyor. Telefonumuzdaki İnterneti kullanıyoruz. Hiçbir şekilde ulaşılmıyor

 19. Arkadaşım 95 tl aylık ödemem gereken fatura 218 tl nasıl oluyor…. insan mı dolandırıyorsunuz… 0850 266 0 266 …
  0850 266 0000 …. 0850 266 1980 bu numaraları arıyorum meşgule atıyor… başka numaradan arıyorum açılıyor kendi numaramı giriyorum sonra başka numarada engelleniyor… D SMART YAZIKLAR OLSUN

  • Sözleşme yapıldı halen internet yok 3 ay oldu çocuğum komşuya gidiyor ders çalışıyor yazıklar olsun bu firmaya nasıl söZleşme iptal olurmu onuda bilmiyorum ve acmıyorlar telefonlarımızı direk meşgule atıyorlar 😡😡

 20. Ben ttnet abonesiyim faturanızı indirmek istermisiniz diye sanki Türk telekomdan arıyormuş gibi yapıp beni ikinci kez internet ve tivibu abonesi yaptılar. Müşteri hizmetsizliklerini arıyorum kesik kesik konuşan bir makineye bağlanıyorum. Sorunumu çözemeyecek kadar acizler. 3 farklı numarayı aradım başarılı olamadım. Bu ne yaaa….

 21. D-Smart denilen illete bulaştığıma bin pişmanım internetim gitti 10 gün boyunca aradım ya telefon açılmadı ya teknik servis yonlerdik gelecek yarın dediler ama ne ses ne seda 11. Gün türk Telekomu aradım kabloda kopukluk olmuş aradığım gün geldiler kabloyu yaptılar 1 ay oldu hala bana teknik servis gelecek D-Smarttan olmaz olsun sizin gibiler inşaallah

 22. Sizin çağrı merkezinize yada müşteri temsilcinize hiç bir şekilde ulaşamıyorum artık bıktım d smart tan yeter artık diyorum

 23. Bende D-Smart çektiğim için çok pişmanım hep kesik tavsiye etmiyorum çevremede bu konuda bilgilendiriyoruz almasınlar diye boşu boşuna para öderler

 24. 2 hafta oldu hala ulaşamıyorum bu nasıl kurumsal firma sıkıntınızı söylmek istiyorum ama kimseye ulaşamıyorum internet zaten çekmiyordu şimdi tamamen bağlantı gitti çok pişmanım kurumsallığınıza güvenip sizi tercih ettiğim için

 25. Tek kelimeyle berbat bir firma 1 ay kullandım ve cayma hakkı,fatura vs. 1.000TL ödedim
  yazıklar olsunn

 26. Iki gundur musteri hizmetlerine baglanmaya çalışıyorum ama malesef mümkün değil bu nasıl bir hizmet anlayışıdır bu kadar gerip stres yapmaya hakkınız yok. Alt yapiniz olmadığı icin bana hizmet vermiyorsunuz bu yuzden hatti dondurdum iki ay. Zamanım doldu hizmeti iptal ettirecem ama bağlanamıyorum ki.! Alamadığım hizmetin bedelini ödemek zorunda değilim 15 gun once aradigimda ay sonu arayin dediniz şimdi de iki günden beri bağlanamıyorum bilerek mi yapıyorsunuz. Bugun aksama kadar bağlanamazsam ve bu yüzden fatura çıkarırsanız yasal haklarımi kullanacam 😡

 27. D smart gibi hırsız yalancı bir yayın kuruluş yok verdiği sözleri tutmaz müşteri temsilcisi desen berbat yalan söylemek için konulmuş onlar

 28. Tam bir hırsızlık şebekesi sınırsız deyip 1 aylık faturayı 160 tl fatura gönderiyorlar tv doğru dürüst çalışmıyor interneti de çekmişim ofise haftada bir 10 dakika ancak açıyorum ve ağır çalıştığı içinde insanda heves kalmıyor yetmezmiş gibi 160 tl fatura müşteri hizmetleri numaralarınada ulaşılmıyor bir türlü acilen aboneliği iptal edeceğim

  • Valla kardeş aynı durum bendese var aradım kasım ayını önden aldık dedi kasımda yine fatura gelmiş bunlar yaptıgı yasal degil şikayet edecegim konuşmalar var zaten

 29. Bende müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum.Bana yalan söylediler.Fatura limitsizde fazla geldi.

 30. D-Smart gibi ucuz sebiyesiz halksiz bir şirket daha yok istemedim bı kurulumu yahut vermedim sözleşmeyi yapmak ve kabul etmek için tam dört gundur ariyolar rahatsız ediyorlar TV numaramizi ev adresi kurulum için istediler verdik şimdi endişem onay ve yahut vermedim aboneli açıp faturalandirilma.halen devam etmesi durumun da tukeyivi haklara ve gerek li hukuki süreci baslaticam.

 31. 1 haftadır bekliyorum internet çekecekler halen gelen yok müşteri hizmetlerini arıyorum ulaşılmıyor bu nasıl bi kabiliyet

 32. D Smart asrın hatasıdır böyle hizmet olmaz olsun internet hızı kampanyalar berbat sundukları kanallarda hiç bir düzgün yayın yoktur bilginize,

 33. 2 gündür televizyon izleyemiyorumçağrı merkezini arıyorum şuna basın buna basın ben sorunumu nasıl çözücem neden kimse yardım etmiyor

 34. D smart bayisi 3 günün önce fatura yatırdım 90.99 kurus son ödeme tarihi 21.05.2021.bana mesaj geliyor şimdi 92.23 bunun son ödeme tarihi 18.05.2021 ben ne yapmalıyım

 35. Benden ve ikametimdeki altyapıdan kaynaklı hiçbir sıkıntı olmamasına rağmen 14 gündür nakil bekliyorum. 7 İş gününde nakil yapacağı söyleniyor 14 gün oldu nakil yok. Cayma bedelsiz iptal edin hattımı diyorum 7 iş gününde nakil yapamadınız taahhüdünüzü yerine getiremediniz diyorum cayma bedelsiz iptal edemeyiz diyorlar. Bu nasıl bir firma nasıl bir anlayış nasıl elinize düştüm anlam veremiyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here