D-Smart Müşteri Hizmetleri

D Smart Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

D–Smart müşteri hizmetleri üzerinden teknik destek veya abonelik işlemelerine ilişkin hizmet talep edebilirsiniz. Kurumsal ve bireysel müşterilerinin en kısa sürede yaşadıkları sorunların çözüme kavuşmasını sağlamak adına alternatif iletişim kanalları üzerinden hizmet veren firma müşteri memnuniyetini sağlamıştır. Online veya doğrudan iletişim kanallarından herhangi birini tercih ederek en kısa sürede teknik destek alabilirsiniz. D–Smart iletişim adresi üzerinden güncel iletişim kanallarını görüntüleyerek işlem gerçekleştirmeniz mümkündür.

D-Smart Müşteri Destek Merkezi

D–Smart müşteri iletişim merkezi üzerinden görüşme sağlayarak en kısa sürede firma yetkilileri ile görüşme sağlayabilirsiniz. Tercih edeceğiniz iletişim kanallarının hepsi müşteri odaklı hizmet sunduğu için kaliteli ve hızlı bir hizmet alabilirsiniz. Yaşadığınız teknik aksamaların veya ödeme, abonelik vb. işlemleriniz için destek merkezi üzerinde yer alan seçenekleri kullanmanız gerekebilir. Kurulum ve kullanım, teknik destek, satış ve ödeme noktaları, formlar, çağrı merkezi vb. iletişim kanallarına destek merkezi üzerinden hızlı erişim sağlayabilirsiniz.

D-Smart Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

D–Smart müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak her türlü öneri, şikayet veya taleplerinizi firmaya ileterek etkili çözüm önerileri alabilirsiniz. Doğrudan müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayabileceğiniz iletişim çağrı merkezi iletişim kanalı üzerinden görüşme sağlayarak kısa sürede işlem gerçekleştirmeniz mümkündür. Her konuda kurumsal destek alarak teknik sorunlarınızdan başvuru ve iptal işlemlerine kadar pek çok konunun çözüme kavuşması sağlanır.

D-Smart Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

D–Smart çağrı merkezi telefon numaraları üzerinden kısa süre içinde işlem yapmak için pratik tuşlamalar ile anında müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayabilirsiniz. D–Smart çağrı merkezini aradıktan sonra sırasıyla: ‘’1 – 2 ve 0’’ rakamlarını tuşlayarak müşteri temsilcisine direkt olarak bağlanabilirsiniz.

D-Smart İletişim E – Posta Adresi

info@dsmart.com.tr e – mail adresini kullanarak firma ile görüşme sağlayabilirsiniz. Ürün ve hizmetlerine ilişkin her konuda e – posta adresi üzerinden talep veya şikayetlerinizi ileterek kısa süre içinde tarafınıza dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz. Güncel iletişim numaraları veya alternatif online iletişim kanalları üzerinden rahatlıkla sorun bildirimi yapabilir ve teknik destek alabilirsiniz.

D-Smart Müşteri Online İletişim Formu

D–Smart kurumsal veya bireysel tüm müşterilerinin formlar ve sözleşmeler sayfası üzerinden anında iletişim formuna ulaşması mümkündür. Destek hattı üzerinden iletişim formunu doldurarak her konuda talep, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

D-Smart Şikayet Hattı

D–Smart’ın tüm güncel iletişim kanallarını kullanarak şikayet bildirimlerinizi firmaya iletmeniz mümkündür. Online işlemler sayfasını kullanarak da tüketici şikayeti oluşturmanız mümkündür.

D-Smart Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya hesapları üzerinden aktif olarak kampanya ve duyuruları yapmasının yanında ayrıca müşteri desteği de sağlayan firma hızlı dönüşler yaparak sorunların kısa sürede çözüme kavuşmasını sağlamaktadır. D–Smart sosyal medya hesaplarını kullanarak kısa sürede içinde her konuda firmaya geri bildirimde bulunmanız mümkündür. D–Smart resmi sosyal medya hesapları:

Sıkça Sorulan Sorular

D-Smart TV Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

D-Smart TV iptal işlemini e-devlet üzerinden kolayca yapabilirsiniz. Bu işlemi yapmak için normal e-devlet üzerinde şunlardan birine sahip olmanız gerekir.

İnternet Bankacılığı > İnternet bankacılığı üzerinden e-devlet araması yapın.

E Devlet’e giriş yaptıktan sonra sırayla şu adımları takip edin. Arama kısmına ‘’abonelik iptal’’ yazın > D-Smart’ı bulun ve işleminizi tamamlayın.

D-Smart Kanallar Açılmıyor Sorunu Nasıl Çözülür?

D-Smart kanal açılmıyor sorunlarınızda cihaz üzerinde manuel işlem yapmanız önerilmez. Yaptığınız işlem yüzünden ürününüz kullanıcı hatalı duruma düşebilir. İlk olarak müşteri hizmetlerini arayabilir, sorununuzun uzaktan çözümü olup olmadığını teyit edebilirsiniz. Aldığınız bilgiye göre ürünü servise yönlendirebilir ya da d-smart yetkililerinin yerinde müdahale etmesini bekleyebilirsiniz.

D-Smart Sinyal Sorunu Nasıl Tespit Edilir?

Cihazınız üzerinde ‘’kırmızı’’ renk yer alıyorsa cihazınızın sinyali olması gerekenden daha azdır. Sinyal kalitesinin en az %60 olması gerekir.

D-Smart Düşük Sinyal Sorunu Nasıl Çözülür?

D-Smart düşük sinyal sorunu için cep telefonunuzdan SMS göndererek Smart Teknik Servis bilgisi alabilirsiniz. SMS’i şu şekilde atmanız gerekir; ‘’SERVIS KARTNUMARASI’’ 2850’e gönderiniz.

D-Smart Bazı Kanalları İzleyememe Sorunu Nasıl Çözülür?

D-Smart bazı kanalları izleyememe sorunu için D-Smart tavsiyesi şu şekildedir:

  1. D-Smart uydu alıcınız üzerinden ‘’yeni kurulum’’ ekranına gelin
  2. Kanal tercihlerinizi belirleyin
  3. “OK” işaretine tıklayın.

D-Smart Üzerinden Hangi Kanalları İzleyebilirim?

D-Smart 240’dan fazla ulusal, yerel ve yabancı kanal sunuyor. Özel kanallarından bazıları şunlar; Discovery Chanel, National Geographic, Discovery Science, Moviesmart.
Ek olarak Çanak Anten kullanarak Hotbird yönünde, yüzlerce yabacı kanalı şifresiz izleyebilirsiniz.

Yurt Dışında D-Smart Yayınları İzlenir Mi?

Türksat’ın batı izdüşümünde yer alan tüm kanallar Avrupa’da izlenir fakat doğu izdüşümünde yer alan kanallar yurt dışında izlenemez.

Smartkart’ın Bozulduğu ya da Kaybolduğu Durumlarda Ne Yapmalıyım?

Smartkart’ın kaybolma ya da bozulma durumlarında 0850 266 0 266 arayarak yeni kart talep edebilirsiniz. Evinize en yakın şube üzerinden de yeni bir kart satın alabilirsiniz. Bozulma ve kaybolma durumlarında yeni kart ücreti 100TL olacaktır.

D-Smart Smartkart Olmadan Yayın İzlenir Mi?

D-smart üzerinde Smartkart olmadan sadece ücretsiz kanallar izlenir.

D-Smart Taahhüt Bozma Bedeli 2021’de Ne Kadar?

Cayma bedeli D-Smart’da ( Taahhüttün iptal edilme tarihine kadar kullanılan indirimler + taahhüttün biteceği tarihe kadar olan indirimsiz fatura bedelleri) şeklinde hesaplanır.

D-Smart Aynı Faturayı İki Kez Ödedim Ne Yapabilirim?

Bu tür durumlarda fazla ödeme yaptığınız tutar gelecek ay faturanız üzerinden düşer.

D-Smart Fatura Ödenmediğinde Ne Zaman Kapanır?

Borcunuzun son ödeme tarihini takip eden 24 saat içerisinde D-smart aboneliğiniz geçici olarak kapatılır.(fatura döneminiz devam eder)

D-Smart Borç Sorgulama İşlemi Nereden Yapılır?

D-Smart borç sorgulama işleminizi doğum tarihiniz ve TC numaranızla bu adresten yapabilirsiniz.

D-Smart Cayma Hakkımı Kaç Güne Kadar Kullanabilirim?

D-Smart aboneliklerinizi, abonelik başlama tarihinden itibaren 14 gün içinde bedelsiz olarak iptal edebilirsiniz.

D-Smart Abone Numaramı Nasıl Öğrenebilirim?

D-Smart abone numaranız, abonelik başlangıcınızda size verilen sözleşmede ve aylık olarak gönderilen faturalarınızda ‘’abone no’’ olarak yer alır.

D-Smart Kumandası Nasıl Kullanılır?

Sırayla şu adımları takip ediniz:

  1. Kumandanızda TV tuşuna basın
  2. Power – Mute tuşlarına aynı anda basın, TV LED ışığı sabit yanana kadar devam edin.
  3. Bu listeden TV Model kodunuzu bulun ve girin.
  4. Mesaj tuşuna basın
  5. Harici kaynak seçimi yapın(hdm1,hdm2,vb).

D-Smart Müşteri Temsilcisine En Hızlı Nasıl Bağlanılır?

Sırayla şu adımları takip ediniz:

  1. 0850 266 0 266” numarasını arayın
  2. 1, 2, 0 rakamlarını sırayla tuşlayın.

D-Smart Cayma Bedeline Nasıl İtiraz Edebilirim?

Tüketici kanuna göre 1 yılı aşan taahhütlerde tüketici tek taraflı olarak bedel ödemeden cayma işlemi yapabilir. Bunun uygulanmadığı durumlarda e-devlet üzerinden, tüketici hakem heyetine başvurabilirsiniz.

D-Smart Go Nedir?

D-smart GO internet üzerinden TV izleme servisi sunan bir uygulamadır. PC, IOS, Android işletim sistemlerinde kullanılabilir.

Scroll to Top