Dagi Müşteri Hizmetleri

dagi musteri hizmetleri

Kadın ve erkek iç giyim modasına yön veren Dagi, binlerce farklı kategoride kadın, erkek ve çocuklar için özel ürünleri ile yıllardır müşteri memnuniyetini sağlamayı başarmıştır. Öte yandan firmanın müşteri hizmetleri iletişim kanallarını kullanarak da kısa süre içinde kurumsal destek alabilirsiniz. İletişim yöntemlerini kullanarak ürün ve hizmetlerine ilişkin her konuda şikayet, öneri ve görüşlerinizi firmaya ulaştırmanız mümkündür. Online satış mağazası veya doğrudan Dagi satış mağazaları üzerinden güvenli bir şekilde işlem gerçekleştirebilirsiniz. Dagi iletişim merkezini kullanarak merak ettiğiniz her konuda veya yaşadığınız tüm sorunlar hakkında yardım almanız mümkündür.

Dagi Müşteri Destek Merkezi

Yardım merkezi üzerinden firma bilgilerine ve işlem rehberine kolayca ulaşarak online işlemlerden doğrudan iletişim kanallarına kadar pek çok farklı konuda yardım almanız mümkündür. Hızlı yanıtların yer aldığı yardım sayfasını kullanarak Dagi müşteri hizmetleri ile görüşmenize gerek kalmadan da hızlı bir şekilde kurumsal destek almanız mümkündür.

Dagi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dagi müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak firma ile en kısa sürede görüşme sağlamanız mümkündür. Ürün ve hizmet detaylarına ilişkin bildirimleriniz veya firma hakkında merak ettiğiniz konular hakkında direkt müşteri temsilcisi ile görüşerek yardım almanız mümkündür. Müşteri hizmetlerini çalışma saatleri içinde arayarak müşteri temsilcisi ile direkt görüşme sağlamanız mümkündür.

  • Dagi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 212 240 40 65

Dagi Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Dagi müşteri temsilcisine direkt bağlanmak için çağrı merkezi numarasını çalışma saatleri içinde aramanız gerekecektir. Hafta içi 08.00 – 18.00 saatleri arasında hizmet veren Dagi müşteri hizmetleri merkezi üzerinden hızlı yardım alabilir ve müşteri temsilcisi ile görüşerek en kısa sürede olası sorunların çözüme kavuşturulmasını kolayca sağlayabilirsiniz.

Dagi Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

Öneri, talep ve şikayetleriniz için Dagi firmasına ait online iletişim formunu kullanarak her konuda meramınızı iletmeniz mümkündür. İletişim formu üzerinde yer alan iletişim bilgileri ve kişisel bilgiler alanlarının eksiksiz ve doğru bir şekilde girilmesinin ardından mesajınızı yazarak ‘’gönder’’ seçeneği ile firmaya her konuda mesajlarınızı iletmeniz mümkündür.

Dagi Sipariş Takip

Dagi mağazalarından veya online satış sitesi üzerinden gerçekleştirdiğiniz alışverişlere ilişkin teslimat ve kargo işlemlerine yönelik gönderi takibini anlaşmalı kargonun sipariş takip sayfaları üzerinden gerçekleştirmeniz mümkündür. Ayrıca online satış mağazası üzerinden üyelik hesabınıza giriş yaparak ‘’siparişlerim’’ bölümünden kargo durumu hakkında bilgi sahibi olmanız mümkündür.

Dagi Müşteri Hizmetleri E – Posta İletişim Adresi

musterihizmetleri@dagi.com.tr Dagi’nin müşteri hizmetleri elektronik posta adresini kullanarak resmi yazışmalarınızı yapabilir ve kısa süre içinde e – posta üzerinden her konuda şikayet, öneri veya talepleriniz için çözüm önerileri elde edebilirsiniz.

Dagi İade & Değişim Formu

Tüm arıza ve değişim, iade işlemlerine yönelik bildirimleriniz için kullanabileceğiniz form ile hızlı yanıtlar alabilirsiniz.

Dagi Kurumsal Sosyal Medya Hesapları

Dagi’nin güncel resmi sosyal medya hesaplarını takip ederek günün her saatinde geri bildirimlerinizi etkileşim yolu ile firmaya iletebilir veya ürün ve hizmetlere yönelik en yeni ve güncel kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz. Dagi’nin resmi sosyal medya hesapları:

Scroll to Top