Danone Müşteri Hizmetleri

danone musteri hizmetleri

Dünyanın ve Türkiye’nin önde gelene hazır gıda firmalarından Danone, kaliteli müşteri hizmetleri servisleri üzerinden hizmet sağlamaktadır. Bu sayede firmanın tüm ürünleri ve hizmetlerine ilişkin konularda ister doğrudan ister online iletişim kanallarını kullanarak görüşme sağlamanız mümkündür. Güncel iletişim kanallarını kullanmadan önce hızlı yanıt bölümlerinde yer alan hazır yanıtları inceleyerek de sorunlarınıza yanıt bulmanız mümkündür. Kurumsal hizmet yapısıyla sayısız noktada faaliyet gösteren Danone, iletişim kanalları sayesinde de müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Danone iletişim sayfasını kullanarak güncel tüm iletişim kanallarını görüntülemeniz mümkündür.

Danone Müşteri İletişim ve Yardım Merkezi

Danone Türkiye iletişim ve yardım merkezi üzerinden firmanın hizmetlerine ilişkin her konuda sorularınızın yanıtlarını bulabilirsiniz. Müşteri hizmetleri hizmetlerinden herhangi birini kullanarak Danone ürünlerine veya firma hizmetlerine ilişkin bildirimlerinizi hızlı bir şekilde iletmeniz mümkündür. Müşteri hizmetleri yardım merkezi üzerinde yer alan firma bilgileri ve hizmet detayları ile gönül rahatlığıyla firmanın hizmet politikalarını görüntülemeniz mümkündür.

Danone Online İletişim Formu

Danone Türkiye online iletişim formunu kullanarak şikayet, öneri ve taleplerinizi en kısa süre içinde firmaya iletmeniz mümkündür. 7/24 kullanabileceğiniz iletişim formu sayesinde günün her saatinde dilediğiniz konuda firma temsilcilerine sorunlarınızı iletmeniz mümkündür. Gelişmiş müşteri hizmetleri iletişim kanalları sayesinde firma tarafından alternatif pek çok iletişim kanalı aktif biçimde kullandırılmaktadır. İletişim formunu kullanarak her konuda firmaya görüşlerinizi ileterek form üzerinde vermiş olduğunuz iletişim bilgileriniz ile tarafınıza dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz. Kurumsal web sitesinin anasayfası üzerinde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ sayfasını kullanarak iletişim formuna ulaşabilirsiniz.

Danone Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Danone Türkiye müşteri hizmetleri telefon numarası, ‘’Mutlu Tüketici Hattı’’ olarak hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini sağlamaya yönelik çağrı merkezi üzerinden kesintisiz iletişim desteği sunan firma, tüm iletişim kanalları üzerinden müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemektedir. Kurumsal iletişim kanallarını kullanarak en kısa sürede ürün ve hizmetlerine ilişkin destek alabilirsiniz.

  • Danone Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 4 326
  • Danone Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0 216 425 56 90
  • Danone Genel Müdürlük Faks Numarası: 0 216 425 56 95

Danone Kurumsal E – Posta İletişim Adresi

mutlutuketici@danone.com.tr iletişim e – posta adresini kullanarak firma ile kurumsal veya bireysel her konuda resmi yazışmalarınızı yapabilirsiniz. Kurumsal hizmet anlayışı sayesinde gelişmiş pek çok farklı iletişim kanalı üzerinden müşteri desteği veren firma, tüketici sorunlarına ve önerilerine ilişkin tüm konularda e – posta üzerinden ve ya iletişim formu üzerinden geri bildirim almaktadır.

Danone Şikayet Hattı

Danone Türkiye iletişim kanallarını kullanarak şikayet bildirimlerinizi en kısa sürede yapabilirsiniz. Ürün ve hizmet detaylarına ilişkin tüm konularda özel bir şikayet hattı olmadığı için firmanın güncel tüm iletişim kanalları bu amaçla kullanılabilir. Şikayet bildirimi yapmak ve en kısa sürede yanıt almak için müşteri hizmetleri telefon numarasını kullanmanız tavsiye edilir. Öte yandan online müşteri iletişim formunu da kullanarak rahatlıkla şikayetlerinizi veya önerilerinizi firmaya iletmeniz mümkündür.

  • Danone Şikayet Hattı: 444 4 326 (DAN)

Danone Türkiye Sosyal Medya Hesapları

Danone Türkiye resmi sosyal medya hesaplarını kullanarak firmanın her türlü güncel kampanya ve duyurularından haberdar olabileceğiniz gibi geri bildirimlerinizi de bu adresler üzerinden firmaya ulaştırmanız mümkündür. Sosyal medya hesapları üzerinden çok daha kısa sürede sorunlarınız hakkında dönüş alabilirsiniz. Danone Türkiye sosyal medya hesapları:

Scroll to Top