Dedeman Otelleri Müşteri Hizmetleri

dedeman numarasi

Dedeman Otelleri müşterileri için hızlı ve kaliteli iletişim kanalları üzerinden hizmet sağlamaktadır. Dedeman Otelleri bünyesinde hizmet alan veya hizmet talep edecek olan kişilerin yaşadıkları tüm sorunların çözümü için firmanın iletişim kanalları üzerinden iletişime geçmeleri mümkündür. Dedeman Otelleri iletişim sayfası üzerinden il seçimi yaparak hizmet alacağınız il özelinde otel ile iletişime geçmeniz mümkündür. Tüm Türkiye’de sayısız otelle hizmet veren Dedeman Otellerine en kısa sürede çağrı merkezleri üzerinden ulaşabilir veya online rezervasyon sayfaları üzerinden yerinizi anında ayırtabilirsiniz. Mevcut iletişim sayfaları üzerinde yer alan iletişim yöntemlerinden herhangi birini kullanarak kısa süre içinde firma ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Dedeman Otelleri Müşteri İletişim Merkezi

Dedeman Otelleri iletişim destek merkezi üzerinden lokasyona göre arama yaparak firmanın iletişim bilgilerine erişim sağlayabilirsiniz. İletişim kanalları üzerinden sağlanan hizmetler kapsamında müşterilerin en kısa sürede tüm sorunlarının çözüme kavuşturulması hedeflenmiştir. Online ya da doğrudan iletişim kanalları üzerinden firmanın en hızlı ve alternatif iletişim kanallarını görüntüleyebilirsiniz.

Dedeman Otelleri Müşteri İletişim Formu

Dedeman Otelleri müşteri iletişim adresleri üzerinden yerinizi ayırtabilir veya hizmet detayları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. İletişim formu üzerinden otel hakkında sorunlarınızı veya görüşlerinizi ileterek anında etkili çözüm önerileri alabilirsiniz. Türkiye’nin birçok farklı bölgesinde üstün hizmet ödüllü otelleri ile hizmet sağlayan Dedeman Otelleri müşterileri memnuniyeti için iletişim formu üzerinden hizmet sunmaktadır. Dedeman Otelleri çağrı merkezi veya iletişim formu üzerinden destek alabilirsiniz.

Dedeman Otelleri İletişim E – Mail Adresi

info@dedemanloyalclup.com elektronik posta adresi üzerinden doğrudan firmaya e – posta adresi üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin birçok farklı noktasında konaklama hizmeti sağlayan Dedeman Otelleri ile firmanın belirlediği iletişim kanalları üzerinden iletişim kurarak anında görüşme sağlayabilirsiniz. E – posta adresinin yanı sıra iletişim formu veya müşteri hizmetleri numaraları ile de otellerle görüşmelerinizi oldukça kısa bir süre içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Dedeman Otelleri Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dedeman Otelleri müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden iletişime geçemeden önce hizmet aldığınız veya görüşmek istediğiniz otelin iletişim bilgilerini kullanmanız tavsiye edilir. Doğrudan yerel otel numaraları ile iletişime geçerek sorunlarınızın çözümünü veya diğer işlemlerinizi çok daha kısa süre içine yapabilirsiniz.

  • Dedeman Müşteri Hizmetleri Numarası İstanbul: 0212 337 45 00
  • Dedeman Otelleri Telefon Numarası Ankara: 0312 416 88 00
  • Dedeman Otelleri Telefon Numarası Eskişehir: 0222 233 12 22

Dedeman Otelleri Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Bulunduğunuz bölgedeki Dedeman Otelin iletişim adresleri üzerinden doğrudan müşteri temsilcisi veya otel yetkilileri ile görüşme sağlamanız mümkündür. Bunun için Dedeman Otelleri müşteri iletişim sayfası üzerinde yer alan adreslere göre arama yapmanız gerekir. Dedeman Otelleri doğrudan genel bir çağrı merkezi üzerinden hizmet sunmadığı için müşterilerin yerel otellerle iletişime geçmesi gerekmektedir.

Dedeman Otelleri Resmi Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya hesapları üzerinden müşterilerine en iyi hizmet seçeneklerini sunana Dedeman Otelleri, kurumsal sosyal medya hesapları ile güncel duyurularının yanı sıra müşteri taleplerine de yanıt veriyor. Resmi sosyal medya hesapları üzerinden Dedeman Otelleri ile iletişime geçerek her türlü sorun ve taleplerinizi sosyal medya platformları üzerinden iletebilirsiniz. Facebook, Twitter ve Instagram başta olmak üzere Dedeman Otelleri birçok farklı ağ üzerinden hizmet sağlar. Dedeman Otelleri kurumsal sosyal medya hesapları:

Scroll to Top