Deichmann Müşteri Hizmetleri

deichmann musteri hizmetleri

Ayakkabı modasında yön veren firmalar arasında yer alan Deichmann, müşteri memnuniyetini sağlayarak birçok farklı iletişim kanalı üzerinden kurumsal destek sunmaktadır. Günün her saatinde güncel iletişim kanalları üzerinden görüşme sağlayarak mağazalardan veya online satış sitesi üzerinden gerçekleştirdiğiniz tüm alışverişlere ilişkin ürün ve hizmetlere yönelik geri bildirimde bulunmanız mümkündür. Ürün detayları ve hizmet/ürün şikayetlerine ilişkin tüm konularda Deichmann iletişim servislerini kullanarak yardım almanız mümkündür. İletişim merkezi tarafından şikayetleriniz veya talepleriniz doğrultusunda ilgili birimlere yönlendirilerek işlem gerçekleştirmeniz sağlanacaktır.

Deichmann Müşteri Hizmetleri Yardım Merkezi

Deichmann yardım merkezi üzerinde yer alan hazır yanıtları takip ederek Deichmann ürün ve hizmetleri hakkında hızlı çözümleri görebilirsiniz. Herhangi bir iletişim kanalını kullanmak zorunda kalmadan ilgili yardım sayfasında yer alan seçenekler ile hızlı işlem gerçekleştirilmesi mümkündür. Öte yandan direkt alışveriş gerçekleştirdiğiniz mağaza ile iletişime geçmek de zaman kazandıracaktır. Bu nedenle mağaza iletişim adreslerine ulaşmanız tavsiye edilir.

Deichmann Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Deichmann müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak sorunlarını için kurumsal çözüm önerilerini alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri üzerinden gerçekleştireceğiniz işlemler için kısa sürede etkili çözümler sağlanır. Ürün ve hizmet detaylarına ilişkin görüş, öneri ve şikayet bildirimlerinin tamamını müşteri hizmetleri çağrı merkezi üzerinden gerçekleştirerek en kısa sürede firma tarafından ilgili sorunların çözüme kavuşturulması için işlem yapılacaktır.

  • Deichmann Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 – 20 00 450
  • Deichmann Genel Merkez Telefon: 0 212 373 70 00

Deichmann Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Deichmann çağrı merkezini aradıktan sonra direkt müşteri temsilcisi ile görüşmek için arama yaptığınız saatlerin çalışma saatleri içinde yer olması gerekir. Bu saatler dışında yapacağınız aramalardan herhangi bir sonuç almanız mümkün değildir. Mesai saatleri dışında herhangi bir sorunun çözüme kavuşması için firmanın diğer iletişim kanallarını kullanmanız mümkündür. Pazartesi ve Cuma: 09.00 – 19.00 saatleri arasında, Cumartesi günü ise: 09.00 – 14.00 saatleri arasında müşteri temsilcisi ile direkt görüşme gerçekleştirmemiz mümkündür.

Deichmann İletişim Formu

Deichmann resmi web sitesi üzerinden güncel iletişim formunu kullanarak iletişim ve kişisel bilgilerinizle beraber mesajınızı kolayca iletebilirsiniz. Talebiniz için en kısa sürede yanıt veren firma, iletişim formu üzerinden gerçekleştirilen şikayet, talep ve öneriler hakkında hızlı dönüşler sağlamaktadır. Bu nedenle iletişim bilgilerinizin güncel olmasına ve sorunların açık bir şekilde belirtilmiş olmasına dikkat ediniz.

Deichmann İletişim E – Posta Adresi

Deichmann resmi elektronik posta adresi: service-tr@deichmann.com üzerinden günün her saatinde resmi yazışmalarınızı gerçekleştirerek hızlı işlem yapabilirsiniz. Kurumsa veya bireysel talep, öneri, şikayet veya işbirlikleri için söz mevcut e – posta adresi kullanılabilir. İletinizde açık bir şekilde sorunlarınızı ve iletişim bilgilerinizi yazarak firma yetkilileri tarafından hızlı dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Deichmann Şikayet Hattı

Deichmann ürün ve hizmetlerine yönelik memnuniyetsizliğinizi dile getirmek ve şikayette bulunmak için güncel tüm iletişim kanallarını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ancak en kısa sürede kurumsal destek almak ve şikayetlerinizin çözüme kavuşmasını sağlamak için müşteri hizmetleri telefon numarasını kullanmanız mümkündür. Çağrı merkezini arayarak veya diğer iletişim kanallarını kullanarak da şikayetlerin iletilmesi mümkündür.

  • Deichmann Şikayet Hattı: 0 850 200 04 50

Deichmann Türkiye Sosyal Medya Hesapları

Deichman Türkiye sosyal medya hesaplarını takip ederek kampanyaları takip edebilir ve firma ile etkileşime geçebilirsiniz. Deichman sosyal medya hesapları:

Scroll to Top