De’Longhi Müşteri Hizmetleri

delonghi musteri hizmetleri

Mutfak, ev bakımı ve konforuna yönelik ürünleri ile dünyanın lider markaları arasında yer almayı başaran De’Longhi, kurumsal hizmet kalitesiyle müşterilerinin tüm taleplerine yanıt vermektedir. Günün her saatinde yedek parça veya tamir ihtiyacına yönelik servis iletişim kanallarını kullanabilir veya güncel kurumsal firma iletişim araçları ile istediğiniz konuda firmadan destek talep edebilirsiniz. Firmanın tüm kurumsal iletişim kanalları üzerinden rahatlıkla görüşme sağlayarak ürün ve hizmetlere ilişkin etkili dönüşler ve destek alabilirsiniz. De’Longhi iletişim merkezi ile görüşme yapmadan önce yetkili bayi iletişim adresleri üzerinden teknik destek talep etmeniz daha kısa sürede yardım almanızı sağlayacaktır.

De’Longhi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

De’Longhi müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak firma tarafından geliştirilen tüm ürünler ve sunulan tüm hizmetler hakkında görüş, öneri ve şikayetlerinizi iletebilir veya müşteri temsilcisi ile görüşerek yaşadığınız teknik sorunlar hakkında destek talep edebilirsiniz. Teknik destek servis hizmetleri sayesinde Türkiye’nin birçok farklı noktasında tamir ve yedek parça hizmetleri de sağlanmaktadır. Tüm bu hizmetlerden yararlanmak için güncel müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilir veya yetkili bayilerin iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

  • De’Longhi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 399 27 64

De’Longhi Müşteri Hizmetleri Merkezi

De’Longhi müşteri hizmetleri işlem kanalları üzerinden gerçekleştireceğiniz her bir işlem sizin en kısa süre içinde firma tarafından sorunlarınızın giderilmesini sağlayacaktır. Firmanın tüm ürün ve hizmetlerine ilişkin yardım alabileceğiniz müşteri hizmetleri iletişim kanalları her konuda kurumsal destek almanızı sağlar. Bu sayede günün her saatinde istediğiniz herhangi bir konuda yardım alarak ürünlerin veya hizmetlerin sorunsuz bir şekilde kullanımı mümkün hale getirilir.

De’Longhi Müşteri Hizmetleri İletişim Formu (Bize Ulaşın)

Ev aletleri ve ev konforu alanında geliştirdiği ürün ve hizmetleri ile Türkiye’de de aktif olarak faaliyet gösteren De’Longhi, iletişim kanalları ile de müşterilerinin her talebine ve ihtiyacına yanıt vermeyi hedefler. Firmaya şikayet, talep ve önerilerinizi en kısa sürede iletmek ve kurumsal destek almak için online iletişim formunu kullanmanız mümkündür. İletişim formu üzerinden ileteceğiniz tüm mesajlarınız için firma temsilcileri tarafından size hızlı dönüşler yapılacaktır.

De’Longhi Şikayet Hattı

De’Longhi ürün ve hizmetleri hakkında şikayetlerinizi etkili biçimde firmanın ilgili birimlerine iletmek ve kurumsal çözüm önerileri almak için güncel iletişim kanallarını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Günün her saatinde kullanabileceğiniz bu yöntemler ile şikayetlerinizi etkili biçimde karşı tarafa ulaştırmanız ve olası sorunların çözüme kavuşturulmasını sağlamanız mümkündür. Şikayetlerinizi en kısa sürede ve kaliteli bir şekilde firmaya iletmek için müşteri hizmetleri telefon numarasını aramanız tavsiye edilir.

  • De’Longhi Şikayet Hattı: 0 850 399 27 64

De’Longhi Sipariş Takip

Online satış sitesi üzerinden verdiğiniz tüm siparişler ve yapacağınız tüm işlemler için hesabına giriş yapmanız gerekir. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra rahatlıkla sipariş takibi gerçekleştirebilirsiniz. Öte yandan firmanın anlaşmalı gönderim şirketi ile iletişime geçerek de takip işlemleri yapılabilir.

De’Longhi Türkiye Sosyal Medya Hesapları

De’Longhi sosyal medya hesaplarını kullanarak yeni ürün ve hizmetler hakkında kampanyalar ve duyuruları öğrenebilir veya firma ile etkileşime geçerek her konuda geri bildirimlerinizi rahatlıkla verebilirsiniz. Destek hattı olarak sosyal medya hesaplarının müşterileri tarafından kullanılması mümkündür. De’Longhi firmasının güncel tüm resmi sosyal medya hesapları:

Scroll to Top