Derimod Müşteri Hizmetleri

derimod çağrı merkezi iletişim telefon numarasi cagrimerkezinumarasi.com

Türkiye’nin önde gelen hazır giyim markalarından Derimod, 41 yıllık hizmet anlayışı içinde müşteri memnuniyetini her zaman sağlamayı başarmıştır. Günümüzde gelişen teknoloji ve kurumsal hizmet politikaları sayesinde müşterilerinin 7 gün 24 saat en hızlı kurumsal desteği almasını sağlar. Derimod iletişim merkezi üzerinde yer alan istediğiniz iletişim aracını kullanarak en kısa sürede sorunların çözümü için hizmet alabilirsiniz. Online satış mağazası veya doğrudan gerçek satış mağazaları üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde ürün ve hizmetlere yönelik bildirimlerinizi günün her saatinde firmaya iletişim yöntemleri üzerinden iletebilirsiniz.

Derimod Müşteri Hizmetleri İletişim ve Yardım Merkezi

Derimod online satış mağazasına ulaştıktan sonra müşteri hizmetlerine ve firmanın tüm iletişim kanallarına en hızlı şekilde ulaşmak için hesabınıza giriş yapmanız gerekir. Mevcut üyelik hesabınız üzerinden veya yeni üyelik alarak müşteri hizmetleri sayfasına kolayca ulaşabilirsiniz. Öte yandan diğer iletişim kanallarını görüntülemek ve mağaza adresleri ve iletişim numaralarını görüntülemek için hızlı erişim adreslerini kullanabilirsiniz.

Derimod Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Derimod güncel müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden firma temsilcisi ile görüşme sağlayarak en kısa sürede firmanın ürün ve hizmetlerine yönelik sorunlarınızı en hızlı şekilde firmaya iletmeniz mümkündür. Bu sayede en kısa sürede firma yetkilileri tarafından yaşadığınız sorunlar hakkında etkili çözümler sunulur. Müşteri hizmetlerini telefon numarasını çalışma saatleri içinde arayarak rahatlıkla bildirimde bulunabilirsiniz.

  • Derimod Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 288 4 288

Derimod Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Derimod müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak her konuda firma hakkında geri bildirimlerinizi verebilirsiniz. Hafta içi 09.00 – 20.00 saatleri arasında ücretsiz olarak gerçekleştirebileceğiniz tüm aramalarda anında müşteri temsilcisi ile görüşmeniz mümkündür. Bunun dışında çağrı merkezi numarasını arayarak başka bir işlem yapmanız gerek kalmadan doğrudan müşteri hizmetlerine direkt olarak bağlanmanız mümkündür.

Flo müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

Derimod Kargo/Sipariş Takip

Derimod online resmi satış mağazası üzerinden verdiğiniz siparişlerin güncel durumu hakkında bilgi sahibi olmak için firmanın güncel yardım sayfalarını inceleyebilirsiniz. ‘’Hesabım’’ bölümünden sipariş durumunu öğrenebileceğiniz bölüme giriş yaparak en kısa sürede güncel gönderi durumu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sipariş takibine yönelik tüm prosedürler firma tarafından kurumsal hizmet politikaları kapsamında belirlenmiştir.

Derimod İletişim E – Posta Adresi

info@derimod.com.tr adresini kullanarak firma ile e – posta üzerinden görüşme sağlamanız mümkündür. Elektronik posta adresini kullanarak yapacağınız görüşmelerde talep veya şikayetlerinizi açık ve resmi bir dille iletinizde belirtmeniz gerekir. Öte yandan iletişim bilgilerinizi de ekleyerek günün her saatinde e – posta üzerinden firma ile görüşmeniz mümkündür. Firmanın diğer iletişim kanallarını kullanarak da hızlı bir şekilde her konuda görüş, öneri ve şikayetlerinizi iletmeniz mümkündür.

Derimod Şikayet Hattı

Firmanın ürün ve hizmetlerine ilişkin tüm şikayet bildirimlerinizi güncel müşteri hizmetleri telefon numarası, e – posta, iletişim formu veya diğer iletişim kanalları üzerinden iletmeniz mümkündür. En hızlı şekilde şikayetlerinizi çağrı merkezi üzerinden verebilirsiniz.

  • Derimod Şikayet Hattı: 0 850 288 4 288

Derimod Sosyal Medya Hesapları

Derimod sosyal medya hesapları ve mobil uygulamaları ile günümüzde dijital dönüşüm politikalarını ve müşteri desteğini sağlayan başlıca firmalar arasında yer almaktadır. Firmanın güncel sosyal medya hesaplarını kullanarak güncel kampanya ve duyurulardan haberdar olabilir ve geri bildirim verebilirsiniz. Derimod sosyal medya hesapları:

Scroll to Top