DHA İletişim

DHA İletişim Whatsapp İhbar Hattı Numaraları

Doğan Haber Ajansı gibi okuyucu veya izleyici kitlesi fazla olan birçok özel kurumun izleyici hizmetlerine bağlanmak yada çağrı merkezi telefon numarasını bulmak her zaman kolay olmayabiliyor. Doğan Haber Ajansı çağrı merkezine bağlanırken de bazen bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Whatsapp hizmetleri hatlardaki arama yoğunluğa göre size mutlaka dönüş yapacaktır, sorunlarınız ve şikayetleriniz ile yakından ilgilenecektirler. Doğan Haber Ajansı çağrı merkezine bağlanmak için ise aşağıdaki iletişim yoluyla iletişime geçip destek veya konu hakkında yardım alabilirsiniz.

Doğan Haber Ajansı ile iletişime geçenlerin en çok karşılaştıkları problemlerin arasında, dha iletişim numarasını bulma, dha olay yada haber niteliği taşıyan ihbarlar gibi işlemler yer almaktadır.

Doğan Haber Ajansı çağrı merkezi iletişim telefon numarası aracılığıyla ile merak ettiğiniz hertürlü konu hakkında bilgi alabilir ve sorularınızın yanıtlarını ihbar temsilcilerinden alabilirsiniz.

Kendi başınıza çözüm üretemediğiniz durumlar da Doğan Haber Ajansı çağrı merkezinden veya whatsapp hizmetlerinden destek almak en mantıklı seçenektir.

DHA Dünya Haberler İletişim Telefon İhbar Hattı Numarası:
0212 413 52 53

DHA İstanbul İçi Haberleri İletişim Telefon İhbar Hattı Numarası:
0212 413 53 19

DHA Türkiye Geneli Haberleri İletişim Telefon İhbar Hattı Numarası:
0212 413 52 46

DHA Spor Haberleri İletişim Telefon İhbar Hattı Numarası:
0212 413 55 16

DHA İletişim Telefon Whatsapp İhbar Hattı Numarası:
0533 714 86 90

Arama Terimleri:  dha iletişim bilgileri, dha telefon no, dha irtibat tel, dha canlı destek, dha müşteri temsilcisi, dha şikayet hattı

Scroll to Top