Didi Müşteri Hizmetleri

Didi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Çaykur markasına bağlı olan DİDİ Çay, soğuk içecek kategorisinde içecek ürünler üreten bir markadır. Pratik küçük kutularda ya da litrelik kutularda raflarda yerini alan bu soğuk çaylar lezzetli çilek, bergamot, limon ve şeftali aromalarına sahiptir.

DİDİ Soğuk Çay

DİDİ soğuk çay, güncel olarak “Soğuk Çayım DİDİ” mottosuyla TV, internet, sosyal medya ve outdoor reklamlarında yer alarak ürün tanıtımını gerçekleştirmektedir. Marka, lezzetinin yanında ekonomik ve sağlıklı bir ürün sunduğunu da belirtmektedir. Özellikle yaz aylarında daha sık tercih edilen içeceklerinden olan DİDİ soğuk çaylar, reklam ve tanıtımlarını yaz aylarında artırmaktadır.

Aynı zamanda DİDİ çay, Instagram, Facebook, Youtube ve Twitter üzerinden de hedef kitlesiyle buluşup ürünlerinin tanımını ve çeşitli sosyal medya paylaşımlarını gerçekleştirmekte, ayrıca interaktif içerikler üreterek tüketicilere ulaşmaktadır.

Didi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0850 226 53 53

Arama Terimleri: didi müşteri hizmetleri, didi çağrı merkezi numarası, didi telefon numarası, didi destek hattı, didi irtibat telefonu, didi şikayet hattı, didi iletişim numarası, didi iletişim, didi çağrı merkezi

Scroll to Top