Divarese Müşteri Hizmetleri

Divarese Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

1870’li yıllarda İtalyan bir baba ve oğul tarafından kurulan Divarese, ilk etapta el üretimi ayakkabı modelleri yaparken hızlı bir büyüme yaşayarak seri üretime başlar. Divarese ilk mağazasını 1899 yılında Milano’da açmıştır ve birkaç yıl sonra Benetton markası tarafından satın alındı. 1980’li yıllardaysa Boyner Grup tarafından satın alınmış ve Türkiye pazarına girmiştir. Divarese, bir İtalyan markası olarak bilinir ancak yerli bir markadır ve Ay Grup tarafından yönetilir. 2019 yılında Katarlı şirket Mayhoola, Ay Marka Mağazacılık’ın %97 hissesini satın alarak Divarese’nin de yeni sahibi oldu. Divarese, üst segment ayakkabıları ile sektörün öncü isimleri arasında yer almayı başarıyor. Aynı zamanda şık tasarıma sahip olan ayakkabılarıyla kadın ve erkeklerin ilgisini çekmektedir. Öte yandan Divarese mağazalarında George Hogg ürünleri de satılmaktadır. George Hogg markasının sahibi de Katarlı şirket Mayhoola’dır.

Divarese müşteri hizmetleri 444 3 662 numarasıyla sipariş, ürün bilgisi, kampanya, değişim, iade, şikayet, memnuniyet vb. konularda hizmet vermektedir.

İçeriğimizin devamında Divarese iletişim kanalları hakkında bilgi edinebilir ya da Divarese hakkında en çok merak edilen soruları inceleyebilirsiniz.

Divarese Çağrı Merkezi

Telefon Numarası444 0 333
Çalışma SaatleriPazartesi – Pazar 09:00 – 18:00
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Divarese İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası444 3 662
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresionlinedestek@aymarka.com.tr
İletişim FormuForm için tıklayın.
Kurumsal Satış İletişim0530 874 74 94
Yardım SayfasıDivarese yardım ve öneriler sayfası için tıklayın.
KEP Adresiaymarka@hs03.kep.tr
Genel Müdürlük AdresiAyazağa Mahallesi Azerbaycan Caddesi 3A Blok No: 3/O İç Kapı No:3
Sarıyer/İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası0 212 386 20 00
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube

Divarese Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Divarese ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Kullanıcıların en çok merak ettiği soruları araştırdık ve özenle yanıtladık! Yorumlarda Divarese çağrı merkezi ve diğer konularla ilgili görüş ya da önerilerinizi paylaşabilirsiniz.

Divarese Hangi Ülkenin Markası?

divarese logo

Divarese, İtalyan markası olarak başlayan yolculuğunu Türk markası olarak devam ettirmiş ve günümüzde Katar merkezli Mayhoola tarafından satın alınmıştır. 2019 itibariyle Divarese, Katar markası olmuştur.

Divarese Nasıl Bir Marka?

Divarese, kadın ve erkekler için ayakkabı, aksesuar vb. üretimi/satışı yapan üst segment markalar arasında yer alır. Ayrıca ayakkabı sektörüne yön veren şık tasarımları ve rahatlığı ile lüks markalardan biridir.

D by Divarese ve Divarese Aynı Markalar Mı?

divarese4

Evet, D by Divarese, Divarese markası’na ait bir markadır ve online pazaryerlerinde ayakkabı/aksesuar satışı yapar. Ürün, kalite vb. birçok özellik aynıdır.

George Hogg Markası Kimin?

George Hogg markası, tıpkı Divarese gibi Ay Mağazacılık şirketine aittir. Ay Mağazacılık, Boyner’in alt şirketleri arasında yer almakla birlikte birkaç sene önce Mayhoola tarafından satın alınmıştır.

Divarese Nerelerde Var?

divarese3

Divarese, Türkiye’de 28 şubesiyle şu şehirlerde hizmet veriyor:

  • İstanbul
  • Ankara
  • İzmir
  • Antalya
  • Kocaeli
  • Adana
  • Sakarya
  • Bursa
  • Diyarbakır

Size en yakın Divarese mağazasını bulmak için tıklayın.

Divarese Değişim Nasıl Yapılır?

Divarese’den aldığınız ürünleri 30 gün içinde mağazalarından kolayca değiştirebilirsiniz. Online siparişleriniz için ürünlerinizi kutulu ve orijinali bozulmamış halde kargo ile gönderebilir ve 30 gün içinde değişim yapabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Divarese Hangi Kargo ile Çalışıyor?

divarese1

Divarese, Yurtiçi kargo ile çalışmakta ve Türkiye’nin her noktasına gönderim sağlamaktadır. Aynı zamanda teslimat süresi 5 iş günü olarak belirlenmiştir.

Divarese Kart Nedir? Nasıl Alınır?

Divarese Kart, müşteri sadakat programı dahilinde verilir ve ilk alışverişte %5 puan kazanmanızı sağlar. Ayrıca sonraki alışverişlerde daha fazla puan kazanabilir ve kazandığınız puanları alışveriş yaparken harcayabilirsiniz. Detaylı bilgi için Divarese müşteri hizmetleri ile iletişime geçilmeli.

Scroll to Top