Dolap Müşteri Hizmetleri

Dolap Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Severek aldığınız ve şuanda bedeni olmayan tüm kıyafetler ile aksesuarların, çanta ve ayakkabıların dolabınızı işgal edip yer kaplaması yerine satışa çıkarılmasını sağlayan bir uygulamadır. Böylece dolap.com ile güvenli bir şekilde kıyafetler satılabilmektedir. Dolap uygulamasına üye olmanızın ardından gardolabında kombinde artık zorlandığınız ürünlerin resmini çekerek satışa sunabilirsiniz. Her ürün için 8 adet resim paylaşma imkanı bulunmaktadır. Bu sayede diğer dolap üyeleri tarafından ürünlerinizin resimleri görülmekte ve beğenilmesi ile satıcı alıcı iletişimi ile ürünlerin satışı sağlanabilmektedir.

Sadece satış yapmayı sağlamamakta olup istediğiniz ürünü kolaylıkla satın alma imkanı da sağlanmaktadır. Özellikle markalı ürünlerin ikinci elden satın alınması çok uygun fiyatlarla satın alma imkanı sunmaktadır. Hem kıyafet satarak hem de kıyafet satın alarak gardolapların baştan sona yenilenmesini ve kazanç elde edilmesi sağlanmaktadır.

Uygulama ile sadece kadın ve bebek ürünleri satışı gerçekleştirilmekte. Ürünler ücretsiz olarak kargolanabilmekte. Ürün satmanız halinde ürünün alıcı kişiye ulaşması ve satın almanın kabulü ile ücreti dolabım uygulamasının hesabım menüsüne yüklenmekte olup istenildiği an paranın çekilmesi fırsatı sunmaktadır.

Dolap.com Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0 850 200 70 76

Dolap.com Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
destek@dolap.com

Dolap.com İletişim Adresi:
Büyükdere Caddesi. Noramin İş Merkezi No: 237 Kat: B-1 34398 Maslak – İstanbul

Arama Terimleri: dolap çağrı merkezi numarası, dolap iletişim bilgileri, dolap iletişim numarası dolap telefon numarası, dolap şikayet hattı, dolap müşteri hizmetleri numarası, dolap irtibat telefonu, dolap destek hattı

Scroll to Top