D’S Damat Müşteri Hizmetleri

ds damat musteri hizmetleri

D’S Damat kurumsal iletişim adreslerini kullanarak firmanın ürün ve hizmetlerine ilişkin her konuda taleplerinizi, şikayetlerinizi ve önerilerinizi iletmeniz mümkündür. Çağrı merkezi ve online iletişim kanalları üzerinden aktif olarak hizmet veren D’S Damat, müşteri memnuniyeti için gelişmiş iletişim araçları üzerinden hizmet sunar. D’S Damat iletişim adresi üzerinden firma temsilcileri ile görüşme sağlayarak dilediğiniz her konuda taleplerinizi iletebilir ve hızlı çözüm önerileri alabilirsiniz.

D’S Damat İletişim Merkezi

D’S Damat müşteri hizmetleri iletişim merkezi üzerinden firmaya ait güncel tüm iletişim kanalları yer almaktadır. İletişim kanalları üzerinden firma ile görüşme sağlamadan önce tüm yöntemler arasında en hızlı yanıtı alabileceğiniz seçenekleri görüntülemeniz tavsiye edilir. Müşteri hizmetlerine doğrudan çağrı merkezi ile ulaşabileceğiniz gibi online iletişim kanallarını da kullanarak hızlı görüşme sağlanabilir.

D’S Damat Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

D’S Damat müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak çağrı merkezi üzerinden firmanın tüm ürün ve hizmetlerine ilişkin sorunlarınız hakkında görüşme sağlayabilir ve hizmet detaylarını öğrenebilirsiniz. Mağazalarla ilgili sorularınız için doğrudan hizmet aldığınız yerel mağazanın iletişim kanallarını kullanarak görüşme sağlamanız çok daha kısa sürede yanıt almanızı ve sorunlarınız çözümünü sağlayabilir.

  • D’S Damat Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 63 23
  • D’S Damat Online Müşteri İlişkileri Telefon: 0 850 800 63 23

D’S Damat Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

D’S Damat müşteri hizmetleri telefon numarasını kullanarak yapacağınız aramalarda iki ayrı çağrı merkezi üzerinden işlem yapmanız mümkündür. D’S Damat online müşteri ilişkileri telefon numarası üzerinden yapacağınız aramalarda sadece 09.00 – 18.00 saatleri arasında hizmet sunulur. Çalışma saatleri için aynı numara üzerinden ‘’2’’ rakamını tuşlayarak özel müşteri hizmetleri hattı üzerinden randevu oluşturmanız da mümkündür.

D’S Damat Sipariş/Kargo Takip

Online satış mağazası üzerinden alacağınız D’S Damat ürünlerine ilişkin teslimat ve kargo işlemlerine yönelik tüm işlemlerin online sistemler kullanılarak gerçekleştirilmesi mümkündür. Online mağazalar üzerinden alışveriş yapmak için üye girişinin ardından istediğiniz ürünü sepete ekleyerek satın almanız gerekir. Sonraki adımda ise sipariş takibi için üye girişi yaptıktan sonra ‘’Siparişlerim’’ bölümünde yer alan seçenekleri kullanarak gönderinin son durumunu öğrenebilirsiniz.

D’S Damat İletişim Formu

Kurumsal web sayfası üzerinde yer alan iletişim formu ile D’S Damat ürün ve hizmetlerine ilişkin her konuda sorunlarınızı firmaya iletmeniz mümkündür. Kısa süre içinde online iletişim formu üzerinden ileteceğiniz sorunlar hakkında dönüş yapılacaktır.

D’S Damat İletişim E – Posta Adresi

D’S Damat tarafından müşterilerinin hızlı çözümlere ulaşması için iki farkı kurumsal iletişim e – posta adresi üzerinden hizmet vermektedir.

D’S Damat Şikayet Hattı

D’S Damat hakkında tüm şikayetlerinizi güncel iletişim kanalları üzerinden firmaya iletmeniz mümkündür. Online veya mağazacılık müşterileri için farklı iletişim kanalları belirlendiği için işlem türüne göre en etkili hattı kullanabilirsiniz.

  • D’S Damat Şikayet Hattı: 444 63 23

D’S Damat Sosyal Medya Hesapları

D’S Damat sosyal medya hesaplarını takip ederek firmanın güncel kampanya ve duyuruları hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz gibi olası hizmet aksamaları ve sorunlar için geri bildirim de sunmanız mümkündür. D’S Damat kurumsal sosyal medya hesapları:

Scroll to Top