Dyson Müşteri Hizmetleri

Dyson Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İngiltere çıkışlı bir markadır. 1993 yılında James Dyson tarafından kurulmuştur. İsmini kurucusundan alır. Teknoloji şirketi olarak faaliyetlerine başlamış ve bu çizgide faaliyetlerini sürdürmeye devam etmiştir. Ürünleri geniş yelpazede bulunuyor olmakla beraber 50’yi aşkın ülkede aktif olarak satışa sunulmaktadır. Başta elektrikli süpürgesi olmak üzere; el kurutma makinesi, pervanesiz fanlar ve ısıtıcı üretimini gerçekleştirmektedir. Elektrik süpürgesinde ödüllü ve yenilikçi modellere sahip olmasıyla ününü, elektrikli süpürge modelleriyle artırmıştır.

Net gelir seviyesi milyar pound seviyesindedir. Teknoloji odaklı olarak geliştirdiği ürünleri sayesinde kullanıcıların hayatını daha pratik hale getirmeyi hedeflemektedir. Tasarladığı ev için kullanılabilir ürünler ile kültleşmiş pek çok modelin tasarımcısı olarak uluslara arası seviyede ön plana çıkmaktadır.

Dyson Markasının çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri 0850’li çağrı merkezi telefon numarasından Dyson ile iletişime geçebilir; destek, görüş ve şikayet taleblerinizi iletebilirsiniz.

Dyson Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0850 532 11 44

Dyson Çağrı Merkezi İletişim WhatsApp Destek Hattı Numarası:
0530 100 30 54

Dyson Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
info@hakman.com.tr 

Arama Terimleri: dyson çağrı merkezi numarası, dyson iletişim bilgileri, dyson müşteri hizmetleri, dyson müşteri hizmetleri numarası, dyson telefon numarası, dyson irtibat tel, dyson şikayet, dyson şikayet var, dyson mail adresi, dyson iletişim numarası, dyson destek hattı

Scroll to Top