E-Devlet İletişim

E Devlet Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Türkiye’nin elektronik Devlet kapısı olan e – Devlet, vatandaşların birçok resmi işlemi tek bir platform üzerinden kısa süre içinde yapmalarını sağlamayı başarmıştır. Vatandaşların e – Devlet sistemi ile ilgili sorun ve önerileri için kullanabilecekleri çözüm merkezi ve iletişim/yardım merkezi ile birçok farklı soruna yanıt bulunması mümkün hale gelmiştir. E – Devlet iletişim adresi üzerinden veya online iletişim kanalları ile her konuda şikayet, talep ve önerilerin iletilmesi mümkündür. E –  Devlet kapısını kullanırken yaşadığınız sorunların en hızlı ve kolay biçimde nasıl çözüleceği konusunda destek almak için iletişim ve yardım merkezini kullanmanız mümkündür.

E – Devlet İletişim Destek Merkezi

E – devlet kapısı ile ilgili olarak sistemi kullanırken yaşadığınız sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşması ve taleplerinizin karşılık bulması için birçok farklı iletişim kanalı üzerinden görüşme sağlamanız mümkündür. Vatandaşların en kısa süre içinde bu tip sorunlarının çözüme kavuşmasını sağlamak için alternatif iletişim kanallarının kullanımına izin veren kurum, online iletişim ve geri bildirim kanalı üzerinden de hızlı bir şekilde hizmet sunmaktadır.

E – Devlet Çağrı Merkezi Telefon Numarası

E – devlet kapısı çağı merkezi telefon numarası üzerinden hızlı görüşme sağlayarak en kısa sürede e – devlet uygulaması ile ilgili teknik sorunların veya hizmet aldığınız kurumlara ilişkin bildirimlerin yapılması mümkündür. Doğrudan e – devlet kapısına ait çağrı merkezi üzerinden görüşme sağlayabileceğiniz gibi CİMER üzerinden de e – devlete ilişkin sorunların bildirimi yapılabilir.

  • E – Devlet Çağrı Merkezi Telefon Numarası: 160

E – Devlet Çağrı Merkezi Direkt Bağlanma

Hızlı telefon rehberi kategorisi altında yer alan e – devlet kapısı çağrı merkezi telefon numarasını arayarak kısa süre içinde yetkili ile görüşmeniz mümkündür. Telefonla iletişime geçmeden önce online iletişim/yardım ve hızlı çözüm merkezini ziyaret ederek çok daha kısa sürede sorunlarınız için yanıt almanız mümkündür. 7 gün 24 saat çağrı merkezi telefon numarasını arayarak işlem yapabilirsiniz.

E – Devlet İletişim Formu

E – devlet kapısı iletişim formu üzerinden genel kimlik ve iletişim bilgilerinizi girerek sorunlarınızı veya taleplerinizi en kısa yoldan iletmeniz mümkündür. İletişim formu ile yapacağınız bildirimlerin ardından kısa süre içinde söz konusu sorun hakkında tarafınıza dönüş yapılacaktır.

E – Devlet İletişim E – Posta Adresi

bilgi@turkiye.gov.tr elektronik posta adresini kullanarak e – devlet kapısı ile e – posta üzerinden resmi yazışma başlatabilirsiniz. Diğer iletişim kanallarında olduğu gibi e – posta ile de görüşmelerinizde sorunlarınız için hızlı çözüm önerileri alabilirsiniz.

E – Devlet Şikayet Hattı

E – devlet uygulaması ile ilgili olarak veya kurumlar hizmetlerine ilişkin şikayet bildirimlerinizi doğrudan e – devletin tüm iletişim kanalları üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Öte yandan CİMER veya TBMM e – Dilekçe hizmeti ile şikayet gönderilebilir. Vatandaşların her konuda hızlı destek almaları için birçok farklı iletişim kanalı tercih edilmiştir.

E – Devlet Resmi Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya platformları üzerinde aktif olarak faaliyetlerine devam eden e – devlet kapısı kısa süre içinde e – devlet ile etkileşime girerek hizmet almak ve sorunlarına yanıt bulmak isteyen vatandaşlar tarafından kullanılabilir. ‘’E – devlet sosyal medya’’ sayfası üzerinden güncel olarak tüm sosyal medya hesaplarını görüntüleyebilir ve kullanabilirsiniz. E – devlet resmi sosyal medya hesapları:

Scroll to Top