Eca Müşteri Hizmetleri

Eca Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Elginkan Topluluğu tarafından 1954 yılında kurulmuştur. Adının açılımını kurucu isimlerinden alıyor olmasıyla ünlenmiş bir Türk markasıdır. Güneş enerji sistemleri, armatürler, duş sistemleri, seramik sağlık gereçleri, seramik kaplama malzemeleri, gömme rezervuarlar, banyo aksesuarları, kombiler, panel döküm radyatörler, merkezi ısıtma sistemleri, şofbenler, termosifonlar, doğalgaz sayaçları, su tesisatı, banyo ve mutfak dolapları E.C.A tarafından üretilen başlıca ürünler olarak ön plana çıkar. Kullanıcılara teknoloji açısından üst düzey ürünler sunma hizmetiyle yola çıkmıştır.

1954 yılından itibaren hem Türk markası olarak hem de kalite açısından fark yaratan bir marka olarak ürünlerinde yüksek satış rakamlarına ulaşmayı başarmış bir marka olarak diğer üreticilerden ayrılan konumda yer alarak üretimini sürdürür.

Aşağıdaki verdiğimiz iletişim numarası ile her konuda destek ve yardım alabilirsiniz. Teknik destek ve en yakın yetkili şube’nin yerinide öğrenebilirsiniz.

Eca Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
444 0 322

Arama Terimleri: eca çağrı merkezi numarası, eca iletişim bilgileri, eca müşteri hizmetleri, eca müşteri hizmetleri numarası, eca telefon numarası, eca irtibat tel, eca şikayet, eca şikayet var, eca mail adresi, eca iletişim numarası, eca destek hattı

Scroll to Top