Ekol Giyim Müşteri Hizmetleri

Ekol Giyim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Giyim önemli ve hayati ihtiyaçlarımız arasında yer almaktadır. Giyim konusunda neredeyse 50 yıllık bir tecrübeye sahip olan Ekol giyim bu konuda tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Merkez olarak Ankara’da faaliyet gösteren marka iş hayatına ufak bir giyim mağazası ile başlamıştır. 1993 yılında iş hayatında önemli başarılar elde ederek uluslararası bir üne ve başarıya kavuşmuştur. O andan itibaren marka mağazalaşma sürecine girerek bugün Türkiye genelinde 75 civarı mağaza sayısına ulaşmıştır.

Markanın genel çizgisi genç ve dinamik, kendilerinin tabiri ile şehirli kadın imajı için kaliteli ürünle yaratmaktadırlar. Her yaştan kadına hitap edecek tasarım ve renklere sahip son derece kaliteli ve özel kalıp ve dikim teknikleri ile zamana ve çağa uyacak tasarımlar sunmaktadırlar.

Modaya uygun olarak hatta çoğu zaman modanın akışını ve gelişimini destekleyecek profesyonel bir tasarım ekibine sahip olan marka her geçen gün kendini geliştirmektedir. Şuan hali hazırda neredeyse 40 farklı şehirde mağazası bulunan markanın, hedeflerinden biri hem mağaza sayısını arttırmak hem de farklı şehirler de insanlara hizmet vermek olacaktır.

Ekol Giyim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0 (530) 641 53 21

Ekol Giyim Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
info@ekolonline.com

Arama Terimleri: ekol giyim çağrı merkezi numarası, ekol giyim iletişim, ekol giyim iletişim numarası, ekol giyim telefon numarası, ekol giyim destek hattı, ekol giyim müşteri hizmetleri numarası, ekol giyim şikayet hattı, ekol giyim irtibat telefonu

Scroll to Top