Electrolux Müşteri Hizmetleri

Electrolux Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İsveç’te kurulmuş beyaz eşya üretici markasıdır. Kurulduğu dönemden başlayarak dünyanın pek çok farklı noktasında gerçekleştirdiği satışlarıyla beraber yüksek başarı yakalamayı başarmıştır. Dünyanın en büyük ev aletleri üreticisi sıralamasında, listenin ikinci sırasında yer almaktadır. Şirket tarafından tasarımı gerçekleştirilen ürünler, farklı markalar altında satılabilmektedir. Elektrikli ev aletleri ve elektrikli süpürgeleriyle birlikte popülerlik kazanmıştır. Profesyonel olarak kullanıma uygun şekilde tasarlanmış ürünleri de satışa sunmaktadır. Merkezi Stockholm’de bulunmakla beraber, başta Avrupa ülkeleri olmak üzere farklı ülkelerde aktif olarak satışlarını sürdürmektedir. Yenilikçi ve teknoloji odaklı olarak ürünlerini oluşturmayı hedef noktasında almış bir markadır. Şirketin yan kuruluşları, ülkelerin pazarına göre farklı isimlerle satış gerçekleştirmektedir. Kullanıcı odaklı olarak tasarlanan ürünleriyle mevcut olarak satışını sürdürdüğü ülkelerin pazarında önemli isimler arasında yer almaktadır.

Her ürünü için uzun süreli olarak garanti vermesi Electrolux markasının kullanıcılar tarafından tercih edilmesindeki en önemli etkenlerden biri olmuştur. Yer aldığı ülkelerin pazarlarında farklı yan marka isimleriyle beraber karlılığını açıklamıştır. Şirket tarafından gerçekleştirilen üretimin aktif olarak devam ediyor olmasıyla birlikte satış rakamları; %50 Amerika Birleşik Devletleri, %30 Avrupa ülkeleri ve geriye kalan %20’lik dilim ise diğer kıtalarda yer alan ülkeler olacak şekilde dağılım gösteriyor. Modern tasarıma sahip olan güncel ürünleri bünyesinde barındırıyor olmasıyla birlikte, evin her noktasında esnek çözüm olanaklarını beraberinde getirerek kullanıcıların ihtiyaçlarına odaklanacak şekilde profesyonel ev aletlerini yenilemektedir.

Electrolux Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası;
0850 250 35 89 (Ankastre ürünler, beyaz eşya ve küçük ev aletleri ürünler için numara)
0850 220 70 20 (Profesyonel ve endüstriyel ürünler için numara)

Arama Terimleri: electrolux çağrı merkezi numarası, electrolux iletişim bilgileri, electrolux müşteri hizmetleri, electrolux müşteri hizmetleri numarası, electrolux telefon numarası, electrolux irtibat tel, electrolux şikayet, electrolux şikayet var, electrolux mail adresi, electrolux destek numarası, electrolux iletişim numarası

Scroll to Top