Ender Müşteri Hizmetleri

Ender Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1976 yılında Adana’da kurulan Ender markası, tek bir mağazayla başlayarak, mağazalar zinciri olarak faaliyet göstermeye başlamıştır. Mağazacılık sisteminde aktif olarak hizmet veren 24 mağazası bulunmaktadır. Türkiye’nin coğrafi açıdan farklı bölgelerinde Ender Mağazaları yer alır. İstanbul, Sakarya, Kocaeli, Adana, Mersin, Konya, Eskişehir, Edirne, Kayseri, Gaziantep, Tekirdağ ve Denizli’de bulunan Ender Mağazaları, müşterilerin isteklerine yönelik olarak hizmet vermektedir.

Giyim üzerine yoğunlaşmış mağaza zincirlerinden oluşan Ender, aynı zamanda kozmetik, züccaciye, elektronik spor ürünlerinin de satışını da gerçekleştirmektedir. Dünyanın önde gelen markalarından başlayarak, mağazalar genelinde binlerce çeşit ürünüyle hizmet vermeye devam etmektedir.
Ender Mağazaları, yer aldığı şehirlerdeki en hareketli alışveriş caddelerinde konumlanarak, lokasyon açısından müşterilere avantaj sunmayı hedefler.

Markalar tarafından tasarımı gerçekleştirilen yeni sezon ürünlerinin her birini mağazalarına taşıyor olmasıyla beraber müşterilere dönemsel olarak indirim olanaklarını sunar. Ender Card sistemi sayesinde, kredi kartı olmayan kullanıcılar için Ender Mağazaları’ndan alışveriş yapabilmeyi kolay hale getiren özel bir sisteme sahiptir. 1976’dan itibaren sürdürdüğü gelişimle beraber, 1500 toplamda çalışanla Türkiye genelinde müşterilerini karşılar.

Ender Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
+90 212 255 71 20 – 21 (pbx)

Ender Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
ender@endermagazalari.com

Arama Terimleri: ender çağrı merkezi numarası, ender iletişim bilgileri, ender müşteri hizmetleri iletişim, ender müşteri hizmetleri numarası, ender telefon numarası, ender irtibat tel, ender şikayet, ender şikayet numarası, ender e-mail adresi, ender çağrı merkezi, ender iletişim numarası, ender destek hattı numarası

Scroll to Top