Enpara Müşteri Hizmetleri

Enpara Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

QNB Finansbank tarafından kurulan Enpara, bir dijital bankacılık hizmetidir. Bireysel ve kurumsal bankacılık işlemlerinin tamamı Enpara mobil uygulamasıyla gerçekleştirilir. Enpara kullanıcıları, kredi ve kredi kartı başvurusu, kredi kullanımı, ödeme vb. tüm bankacılık işlemlerini şubesiz gerçekleştirebilir. 2015 yılında hizmet vermeye başlayan Enpara, 2021 itibariyle yaklaşık 3 milyon tüketici sayısına ulaşmıştır. Dolayısıyla en çok kullanılan dijital bankacılık kanalları arasında yer almaktadır. Enpara’nın öne çıkan diğer bir avantajı ise hesap işletim ücreti, EFT/Havale ücreti ve kredi kartı aidatını almamasıdır. Müşteriler, bu avantajlar sebebiyle Enpara’yı kullanmaktadır.

Enpara müşteri hizmetleri 0850 222 3663 numarasıyla ödeme, havale, yeni başvuru, kayıp/ çalıntı vb. tüm işlemlerini 7/24 tamamlayabilir. Aynı zamanda bireysel ve kurumsal bankacılık işlemlerinizin tamamı için Enpara çağrı merkezi ile görüşebilirsiniz.

İçeriğimizin devamında Enpara müşteri hizmetleri ve alternatif iletişim kanalları hakkında detaylara göz atabilirsiniz. Ayrıca Enpara ile ilgili en önemli soruları da en alt kısımda cevaplandırdık!

Enpara Çağrı Merkezi

Telefon Numarası0850 222 3663
Çalışma SaatleriEnpara çağrı merkezi 7/24 aranabilir.
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Enpara İletişim

Özel Bankacılık Müşteri Hizmetleri Numarası0850 222 3663
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresicozum@enpara.com
İletişim FormuForm için tıklayın.
Harcama İtiraz FormuForm için tıklayın.
Yardım SayfasıEnpara yardım ve öneriler sayfası için tıklayın.
Fax0212 216 0992
Genel Müdürlük AdresiEsentepe Mah. Büyükdere Cad. Kristal Kule Binası No:215 34394 Şişli / İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası(0212) 318 50 00
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

Enpara Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Enpara ile ilgili daha fazla bilgiye göz atmak ister misiniz? Sizin için Enpara hakkında en çok merak edilen soruları araştırdık ve cevaplandırdık! Yorumlarda Enpara ile ilgili görüş ve önerilerinizi paylaşabilir veya merak ettiklerinizi sorabilirsiniz! Sorularınızı en kısa sürede cevaplandıracağız!

Enparalı Nasıl Olunur?

enpara3Enparalı olmak için yapmanız gereken tek şey, Enpara müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek. İletişim kurduğunuzda sizin uygun olduğunuz gün ve saate randevu ayarlanıyor. Randevu günü ise sizin belirttiğiniz adrese Enpara personeli gelerek evrakları imzalatıyor ve kartınızı teslim ediyor. Enparalı olmak için online başvuru sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Enpara Nasıl Bir Banka?

Enpara, kredi kartı aidatı ödenmeyen, hesap işletim ücreti almayan şubesiz bankacılık sistemidir. Son derece güvenilir olup BDDK tarafından denetlenir ve düzenlenir. Aynı zamanda QNB Finansbank’ın kuruluşudur.

Enpara Kredi Kartı Ne Zaman Teslim Edilir?

enpara kredi kartiEnpara kredi kartı başvurusu yaptığınızda en geç iki iş günü içinde olumlu ve olumsuz dönüş yapılır. Başvurunuz onaylandığında Enpara kredi kartınız ortalama 1 hafta içinde size teslim edilecektir. Kartınız size ulaşmamış ise Enpara çağrı merkezi ile görüşebilirsiniz.

Enpara Kredi Kartı Hangi Kurye İle Gelir?

Enpara kredi kartınız AGT kurye ile teslim edilecektir. AGT Kurye, özel evraklar, sözleşme vb. evraklarını adreslerine ulaştırıyor.

Enpara Kredi Kartı Harcama İtirazı Nasıl Yapılır?

Enpara kredi kartınız ile sizden habersiz yapılan işlemlere kolayca itiraz edebilirsiniz. Harcama itiraz formunu tükenmez kalem ile el yazınızla doldurun ve net bir fotoğrafını çekin. Form fotoğrafını cozum@enpara.com adresine göndererek harcama itirazınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Enpara Nasıl Tavsiye Edilir?

enpara logoEnpara’lı olmayan yakınlarınızı mobil uygulama anasayfasında belirtilen ‘bizi tavsiye et’ butonuyla tavsiye edebilirsiniz. Aynı zamanda Enpara POS tavsiyelerinizde sizde maddi yönden kazanç sağlayabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayın.

Enpara Para Çekme Limiti Ne Kadar?

enpara para cekme limitiEnpara, para çekme limiti Encard ile 7500 TL’dir. İlgili tutarı QNB Finansbank ATM’lerinden herhangi bir ücret ödemeden çekebilirsiniz. Ayrıca QR Kod ile mobil para çekme işleminde limit 1500 TL’dir.

Enpara Hafta Sonu EFT Yapılır Mı?

Evet, Enpara ile diğer banka hesaplarınıza 1000 TL’ye kadar EFT yapabilirsiniz. Fast transferlerde tek seferlik limit 1000 TL’dir. 1000 TL’nin üstündeki tutarlar ilk mesai günü gönderilir. Herhangi bir sorunda Enpara çağrı merkezi ile iletişime geçerek EFT işleminizle ilgili bilgi alabilirsiniz.

Enpara Şirketim Nedir?

enpara sirketimBireysel müşterilerine birçok avantaj sunan Enpara, son yeniliğiyle birlikte Şirketim uygulamasını başlattı. Enpara Şirketim, işletmelere kurumsal bankacılık hizmeti sağlar. Şirketim uygulamasıyla POS cihazı edinebilir ve tüm ödeme, kredi vb. işlemlerinizi Enpara üzerinden tamamlayabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Enpara Şirketim Başvurusu Nasıl Yapılır?

encard sirketimİşletmenizin aidatsız kredi kartı ve masrafsız bankacılık hizmetlerinden faydalanması için Enpara Şirketim başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru için Enpara Şirketim web sitesinden ‘Enparalı Ol’ butonunu tıklamanız yeterli oluyor. Form ve iletişim bilgilerinizi yazdıktan sonra Enpara personeli sizinle iletişime geçecektir. Online başvuru için tıklayın.

Enpara Hangi ATM’ler Ücretsiz?

enpara atmEnpara müşterileri, QNB Finansbank, Denizbank ve TEB ATM’lerini ücretsiz olarak kullanabilir. Bu ATM’lerden para çekmek, para yatırmak veya ödeme yapmak gibi işlemler belirli limit dahilinde ücretsizdir.

Encard Kredi Kartı Mı?

encardEncard, Enpara’nın müşterilerine verdiği hesap kartıdır. Bu kart ve Enpara hesapları ile para transferi ücretsizdir. Aynı zamanda hesap işletim ücreti yoktur.

Enpara Mevduat Faizi Ne Kadar?

Birikimlerinizden daha fazla kazanç elde etmek için Enpara mevduat faizi ve avantajlarından faydalanabilirsiniz. Enpara mevduat faizi:

  • 32 Gün: %15,5
  • 46 Gün: %15,5
  • 92 Gün: %15,25
  • 181 Gün: %14,50

Mevduat faizleri yatırılan para miktarına göre farklılık göstermektedir. Enpara çözüm merkezi 0850 222 3663 ile görüşerek en doğru bilgiyi alabilirsiniz.

Enpara Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

enpara2Enpara müşterisiyseniz Enpara Mobil uygulamasına giriş yapın. Sol yukarıda yer alan üç çizgiye tıklayın ve buradan Kredi Kartı kısmını seçerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Enpara online kredi kartı başvurusu için tıklayın.

Enpara Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Enpara müşterileri 1000 – 75.000 TL aralığında kredi başvurusu yapabilir. Kredi için en uzun vade sayısı 36’dır. Enpara kredi başvurusu için:

  • Enpara mobil uygulamasına giriş yapın,
  • Sol yukarıdaki üç çizgiye tıklayın ve kredi kısmını seçin,
  • Çekmek istediğiniz kredi tutarı ve aylık gelirinizi belirtin,
  • Kredi başvurusu sonucunuz en geç 1 iş günü içinde cevaplandırılacaktır.

 

 

Scroll to Top