Enterprise Müşteri Hizmetleri

enterprise iletisim

Dünyanın en büyük araç kiralama şirketlerinden biri olan Enterprise Türkiye’de faaliyetlerine başladığı andan itibaren müşteri memnuniyeti açısından alternatif iletişim kanalları üzerinden hizmet sağlamaktadır. Firmanın sunduğu hizmetlere ilişkin sorunlarınızı firmaya online işlem kanalları veya müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden iletmeniz mümkündür. Enterprise Türkiye iletişim adresleri üzerinden firma ile iletişime geçerek kısa süre içinde tüm sorunlarına hızlı çözüm önerileri alabilirsiniz. Araç kiralama hizmetleri ile dünyanın hemen hemen her yerinde hizmet veren Enterprise hızlı iletişim kanalları ile müşterilerinin sorunlarına anında çözüm önerileri sağlar.

Enterprise İletişim Merkezi

Enterprise araç kiralama hizmetleri kapsamında firmadan kaynaklanan sorunlarınıza ilişkin etkili çözüm önerilerini iletişim merkezi üzerinden alabilirsiniz. Şuan için 85 ülkede aktif olarak faaliyetlerine devam eden Enterprise dünyanın en büyük araç kiralama firmaları arasında ilk sırada yer almaktadır. Uygun fiyatlı araç kiralama hizmetleri kapsamında karşılaştığınız tüm sorunlar için:

Bağlantı adresini kullanabilirsiniz. İletişim merkezine hızlı erişim sağlayarak tüm sorunlarınız için en etkili iletişim kanallarını görüntülemeniz mümkündür.

Enterprise Müşteri İletişim Formu

Enterprise iletişim formu üzerinden tüm sorunlarınızı kısa süre içinde firmaya ileterek sorunlarınız için etkili çözüm önerileri alabilirsiniz. Dünya genelinde en büyük araç kiralama şirketleri arasında ilk sırada yer alan Enterprise, müşteri memnuniyeti açısından müşterilerine önemli bir hizmet sağlar. İletişim bilgileri ve mesajınızı iletişim formu üzerinden doldurarak kısa süre içinde taleplerinizi veya sorunlarınızı firmaya iletmeniz mümkündür.

Enterprise İletişim E – Posta Adresi

customerservice@enterprise.com.tr Enterprise e – mail adresi üzerinden müşteri ilişkilerine bağlı tüm konularda firma ile resmi yazışmalarınızı yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra kurumsal kiralama, insan kaynakları ve pazarlama için farklı e – posta adreslerini kullanmanız mümkünüdür.

Enterprise Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Enterprise müşteri hizmetlerini arayarak kısa süre içinde firma yetkilileri ile iletişime geçmeniz mümkündür. Kurumsal veya bireysel araç kiralama hizmetleri kapsamında firmadan aldığınız hizmetlere ilişkin sorunlarınızı veya hizmet detaylarına ilişkin konularda taleplerinizi:

  • Enterprise Müşteri Hizmetleri Numarası: 0 216 680 06 90
  • Enterprise Faks Numarası: 0 216 680 06 99

Kurumsal iletişim adresleri üzerinden firma ile görüşme sağlayarak anında müşteri temsilcisi ile iletişim kurabilirsiniz. 7/24 müşteri hizmetleri üzerinden destek alabilirsiniz.

Enterprise Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

0 216 680 06 90 telefon numarası üzerinden doğrudan firma ile iletişime geçebilir ve anında müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayabilirsiniz. Müşteri temsilcisi ile görüşme sağlamak için farklı bir iletişim adresi ve yöntemi kullanmanıza gerek yoktur. İster online isterseniz de müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden firma ile hızlı ve etkili bir iletişim kurmanız mümkündür. Müşteri hizmetleri üzerinden firma ile iletişime geçemeden önce firma tarafından sunulan diğer iletişim araçlarını kullanmanız çok daha kısa sürede sorunlarınıza çözüm bulmanız açısından avantaj sağlayacaktır.

Enterprise Resmi Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya hesapları üzerinden Enterprise hizmetlerine ilişkin tüm detayları görüntüleyebilirsiniz. Öte yandan sosyal medyanın dünya genelinde yaygın olarak kullanılmaya başlamasının ardından tüm sorunlarınızı resmi sosyal medya hesapları üzerinden firmaya iletmeniz mümkündür. Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin gibi popüler platformlar üzerinden Enterprise’ı takip edebilir ve etkili bir iletişim sağlayabilirsiniz. Enterprise resmi sosyal medya hesapları:

Scroll to Top