Enuygun Müşteri Hizmetleri

enuygun musteri hizmetleri

Türkiye’nin önde gelen seyahat sitelerinden Enuygun; uçak bileti, otobüs bileti, kredi, sigorta ve otel hizmetlerine ilişkin her konuda en uygun firmaları ve hizmetlerini bulmanızı sağlar. Dijital dönüşüm politikaları kapsamında site üzerinden hizmet satın alımları gerçekleştiren tüm müşterileri için Enuygun iletişim kanalları üzerinden aktif olarak hizmet sunulur. Çağrı merkezi veya online iletişim kanalları ile hızlı hizmet alabilirsiniz.

Enuygun Müşteri Destek ve Yardım Merkezi

Enuygun internet sitesi üzerinden yaptığınız veya yapacağınız işlemler için firmanın web veya mobil arayüzünü kullanmanız mümkündür. Aynı arayüz üzerinden firma ile hızlı iletişim kurabileceğiniz ve yaşadığınız sorunlara ilişkin kurumsal çözüm önerileri alabileceğiniz seçeneklerden yararlanabilirsiniz. Online ve doğrudan iletişim kanallarını aktif biçimde kullanarak destek alabilirsiniz.

Enuygun Kurumsal İletişim E – Posta Adresi

Enuygun online hizmetlerine ilişkin her konuda taleplerinizi veya şikayetlerinizi firmaya hızlı bir şekilde iletmek ve kurumsal destek almak için elektronik e – posta adresini kullanabilirsiniz. bilgi@enuygun.com e – posta adresi üzerinden müşterileri için kurumsal destek ve iletişim hizmeti sağlayan firma, diğer iletişim kanalları üzerinden müşterilerinin en kısa sürede her konuda yardım ve destek almasını sağlar. Online hizmetleri ile iletişim kanallarının da büyük bölümünü dijital servisler üzerinden gerçekleştiren firma tarafından her konuda müşteri hizmetleri desteği iletişim kanalları üzerinden sunulmaktadır.

Enuygun Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak firma temsilcisi ile her konuda hızlı görüşme gerçekleştirmeniz mümkündür. Müşteri odaklı hizmet anlayışı ve kurumsal iletişim kanalları ile iletişim desteği sunmayı başaran firma tarafından her konuda profesyonel destek verilir. Müşteri hizmetleri telefon numarası ve genel merkezi iletişim numarası ile müşteri temsilcilerini hemen arayabilirsiniz.

  • Enuygun Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: +90 850 333 95 95
  • Enuygun Seyahat Hattı: +90 850 333 88 88
  • Enuygun Sigorta Acenteliği Hattı: +90 216 469 69 81
  • Enuygun Merkez Ofis Telefon Numarası: +90 216 575 01 42
  • Enuygun Faks Numarası: +90 216 575 01 42

Enuygun Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Enuygun.com hizmetlerine ilişkin yaşadığınız sorunlar, rezervasyon iptal ve bilet işlemleri ile diğer tüm konularda; şikayet, talep ve önerilerinizi iletmek için kullanabileceğiniz güncel çağrı merkezi iletişim numaraları direkt hizmet sağlar. Ofis çalışma saatleri Pazartesi ve Cuma günleri 08.30 – 18.00 saatleri arasında olduğu için mesai saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Uçak bileti ile ilgili tüm konularda ise 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet almanız mümkündür.

Enuygun Şikayet Hattı

Enuygun tarafından sunulan tüm hizmetlere ilişkin yaşadığınız sorunların hızlıca çözülmesini sağlamak için şikayet bildirimlerinizi iletişim kanallarını kullanarak gerçekleştirmeniz mümkündür. Her konuda online veya doğrudan iletişim kanallarını kullanarak tüm iletişim yöntemleri ile aktif olarak çözümler elde edebilirsiniz. Firma hakkında şikayet bildirimlerinizi doğrudan çağrı merkezi üzerinden yapmanız halinde çok daha kısa sürede sorun hakkında çözümler alabilir ve müşteri hizmetleri desteğinden yararlanabilirsiniz.

  • Enuygun Şikayet Hattı: 0 850 333 88 88

Enuygun.com Sosyal Medya Hesapları

Resmi sosyal medya hesaplarını takip ederek Enuygun firması tarafından gerçekleştirilen tüm hizmetler hakkında güncel duyuru ve kampanya fırsatlarından anında haberdar olabilirsiniz. Müşteri hizmetleri destek hatları üzerinden iletişim desteğini en iyi şekilde sunan firma, sosyal medya araçlarını ayrıca müşteri geri bildirimlerini içinde etkin biçimde kullanılır. Enuygun kurumsal resmi sosyal medya hesapları:

Scroll to Top