Ergo Sigorta Müşteri Hizmetleri

Ergo Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Ergo Sigorta A.Ş. ilgili kanun ve yönetmelikler kapsamında tüm aktif ve pasifleri ile birlikte, sigortacılık alanında faaliyet gösteren bir diğer şirket olan HDI Sigorta A.Ş.’ye devredilmiştir. Hazine ve Maliye Bakanlığı onayı ile gerçekleştirilen bu birleşmenin ardından iki farklı sigorta şirketinin iletişim kanalları, ürün ve hizmetleri tek bir çatı altında toplanmıştır. Ergo Sigorta iletişim kanalları ve diğer tüm hizmetleri ile HDI Sigorta bünyesinde tek bir isim altında faaliyet göstermektedir. Firmanın güncel iletişim kanallarını bulmakta zorlananların bu birleşmeden kaynaklı olarak yeni iletişim adreslerini kullanması kurumsal destek almaları için son derece önemlidir.

Ergo Sigorta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ergo Sigorta adı ile faaliyet gösteren firmanın tüm aktif ve pasif varlıklarının devrinin gerçekleştirilmesinden önce: 0 850 211 11 11 müşteri hizmetleri numarası üzerinden faaliyetleri yürütülmekteydi. Ancak şuan için güncel iletişim kanalları HDI Sigorta iletişim numarası üzerinden gerçekleştirilecektir. Ego Sigorta’nın birleşim sözleşmesi ile infisahının gerçekleşmesinin ardından yeni iletişim numaraları birleşim sağlanan firma olarak değişmiştir. Ergo Sigorta faaliyetlerine yönelik firmanın Türkiye’deki hizmetlerinin sona erdirilmesinin ardından tüm görüşmelerinizi birleşme sağlanan yeni firma üzerinden gerçekleştirmeniz gerekecektir.

  • Ergo Sigorta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 222 8 434

Ergo Sigorta Yardım Merkezi

Ergo Sigorta devir işlemlerinin gerçekleştirilmesinin ardından firmanın güncel tüm faaliyetleri ve varlıkları anlaşmalı şirkete devredilmiştir. Bu nedenle Ergo Sigorta üzerinden yeni bir işlem gerçekleştirmeniz artık mümkün değildir. Şirketin infisahının ardından yeni iletişim kanalları üzerinden mevcut hizmetlerinizin durumu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. HDI Sigorta ve Ergo Sigorta şirketlerinin birleşmesinin ardından iletişim hizmetleri de ortadan kalkan bu şirketin ardından haklarını devralan yeni şirket üzerinden gerçekleştirilmeye başlamıştır.

Ergo Sigorta Online İletişim Formu

Ergo Sigorta birleşmesinin ardından firmanın ortadan kalkması ile müşterilerinin firmanın iletişim adresleri üzerinden görüşeme sağlaması mümkün olmayacaktır. Bu nedenle birleşmenin gerçekleştirildiği firmanın iletişim kanallarını üzerinden, iletişim formunu kullanarak Ergo Sigorta ile ilgili her konuda taleplerinizi yeni firmaya iletmeniz gerekecektir. Konu hakkında merak ettiğiniz veya gerçekleştirmek istediğiniz her konuda kurumsal destek almak için güncel iletişim kanallarını görüntülemeniz mümkündür.

Ergo Grubu İletişim ve E – Posta Adresleri

Ergo Sigorta Türkiye’de faaliyetlerini durdurmasının ardından Ergo Grup ile iletişime geçerek her konuda taleplerinizi ve merak ettiklerinizi firmaya iletmeniz mümkündür. kontakt@ergo.de e – posta adresinden konu ilgili görüşmelerinizi kurumsal olarak yapabilirsiniz.

Ergo Sigorta Şikayet Hattı ve Sosyal Medya Hesapları

Ergo Sigorta’nın tüm faaliyetlerinin 2019 yılında HDI Sigorta ile birleşiminden kaynaklanarak tasfiye olmaksızın infisah edildiği için firma artık aktif olarak herhangi bir ürün ve hizmet sunmadığı gibi iletişim desteği de vermemektedir. Önceki hizmetlerine ilişkin merak ettiğiniz konularda firmadan kurumsal destek almak ve HDI Sigorta’nın güncel iletişim kanallarını kullanarak işlem gerçekleştirmek için yeni iletişim kanallarının kullanılması gerekecektir.

İki firma arasında gerçekleştirilen birleşme sözleşmesi üzerinden detaylara ulaşmanız mümkündür. Birleşme ile faaliyetlerinin sona ermesinin ardından firmanın güncel Türkiye’de herhangi bir iletişim merkezi bulunmamaktadır. Ancak Ergo Grup faaliyetlerine ilişkin tüm konulardan haberdar olmak ve dünya genelinde faaliyet gösteren Ergo Grup ile ilgili güncel gelişmeleri takip etmek için sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Scroll to Top