Erikli Su Müşteri Hizmetleri

Erikli Su Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Erikli Su, ülkemizde çokça tüketilmekle beraber, marka değeri olan önemli bir firmadır. ISO belgesi, ürün analiz raporu ve OHSAS belgesi gibi, pek çok dokümanla ticaret yapan, lisanslı hizmet veren kurumlar arasında yer almaktadır. Faaliyet alanı yalnızca Türkiye ile sınırlı olmayan firma, Arap ülkeleri başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesine ihracat yapmaktadır.

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformu olan Facebook üzerinden dahi sipariş verebileceğiniz, 444 0 222 numaralı hat ile firmaya ulaşabileceğiniz Erikli Su, uzun yıllardır faaliyetlerine devam eden firmalar arasında yer almaktadır.

Firma, yapmış olduğu düzenlemeler ve yapmış olduğu yazılımlar ile mobil sipariş seçeneği de sunmuş; bugün müşteriler internet üzerinden sipariş verebilir duruma gelmişlerdir. Üretim tesisleri Bursa Kestel’de olan firma, İstanbul Ümraniye’deki genel müdürlüğünden yönetim hizmetlerini sağlamaktadır.

Önemli bir kalite politikasına sahip olan firma, bu konuda asla taviz vermez. Kısa bir süre önce yeniden ağını genişletmek üzere çalışmaya başlayan Erikli, bugün ülkenin önemli ihracatçı firmaları arasındadır.

Erikli Su Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:

444 0 222

Arama Terimleri: erikli su iletişim bilgileri, erikli su çağrı merkezi, erikli su iletişim, erikli su iletişim numarası, erikli su şikayet hattı, erikli su telefon no, erikli su destek

Scroll to Top