Esadaş Turizm Müşteri Hizmetleri

esadas turizm cagri merkezi

Esadaş Turizm müşterilerinin firma ile hızlı iletişime geçerek istedikleri platform üzerinden kısa sürede sorunlarının çözümü veya hizmet talepleri için başvurularını yapmaları mümkündür. İster mobil ister web arayüzünü kullanarak firma ile hızlı iletişime geçebileceğiniz tüm yöntemleri görüntüleyebilirsiniz. Türkiye’nin her yerinde turizm faaliyetleri gösteren firma, kurumsal hizmet anlayışı sayesinde müşteri hizmetlerini de en aktif biçimde kullandırmaktadır. Esadaş Turizm iletişim kanallarını kullanarak en hızlı şekilde firma temsilcisi ile görüşme sağlamanız mümkündür.

Esadaş Turizm İletişim Merkezi

Esadaş Turizm müşteri hizmetleri destek merkezi üzerinden en kısa sürede firma ile görüşme sağlayacağınız iletişim kanallarını görüntüleyebilirsiniz. Hızlı erişim adresi ile iletişim sayfasına ulaştıktan sonra ister online isterseniz de çağrı merkezi iletişim kanalları arasından birini tercih ederek geri bildirimde bulabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti ve kurumsal hizmet anlayışı ile sunduğu turizm hizmetlerinin yanında kurumsal müşteri hizmetleri desteği ile de müşterilerine hızlı çözüm önerileri sunar.

Esadaş Turizm İletişim E – Posta Adresi

info@esadas.com elektronik posta adresini kullanarak müşteri iletişim e – posta adresi üzerinden resmi yazışma başlatmanız mümkündür. E – mail adresi ile müşteri desteği sağlayan firma, müşterilerinin her konuda görüş, öneri ve şikayetlerini iletmesini ve e – posta adresi üzerinden genel hizmetler hakkında bilgi almalarını sağlar.

Esadaş Turizm Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Turizm hizmetlerine yönelik şikayet, başvuru/iptal, ödeme veya diğer tüm konularda firma temsilcisi ile görüşme sağlamak için müşteri hizmetleri telefon numarasını kullanabilirsiniz. Çağrı merkezi iletişim numarasını arayarak en kısa sürede canlı destek ile etkili çözümler elde edilir.

  • Esadaş Turizm Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 00 25

Esadaş Turizm Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Esadaş Turizm müşteri hizmetleri veya şube iletişim numarası üzerinden firma temsilcileri ile anında görüşme sağlamanız mümkündür. Herhangi bir tuşlama veya işlem yapmanıza gerek kalmadan ilgili telefon numaralarını aradıktan sonra en kısa sürede firma temsilcisi ile görüşerek sorunlarınızın çözümü için yardım alabilirsiniz.

Esadaş Turizm Şikayet ve Öneri İletişim Formu

Şikayet ve önerilerinizi online iletişim formu üzerinden firmaya kısa sürede iletmek için kişisel ve iletişim bilgilerinizi form üzerinden yer alan bilgileri doldurduktan sonra firmaya iletmeniz mümkündür. Mesajınızı anlaşılır ve resmi bir dille yazarak iletmeniz mümkündür.

Esadaş Turizm Şikayet Hattı

Esadaş Turizm firması tarafından sunulan hizmetlerden yana bir sorun yaşamanız durumunda şikayet bildirimlerinizi, ‘’Esadaş Turizm Şikayet Formu’’ üzerinden firmaya iletebileceğiniz gibi, diğer iletişim kanallarını da kullanarak en kısa sürede sorunlarınızın çözümü için destek alabilirsiniz. Ayrıca şube iletişim sayfası ile hizmet aldığınız veya hizmet talep ettiğiniz şubenim iletişim kanallarını kullanarak görüşme sağlamanız çok daha kısa sürede şikayetinizin çözüme kavuşmasını sağlayacaktır. Esadaş Turizm’in şikayet hattı:

  • Esadaş Turizm Şikayet Hattı: 444 00 25

Esadaş Turizm Online İşlemler ve Yolcu Sorgulama

Esadaş Turizm rezervasyon işlemleri başta olmak üzere diğer online işlemler için müşterilerine kaliteli hizmet sunar. Online işlemler sayfasına ve ‘’yolcum nerede?’’ seçenekleri ile online olarak birçok farklı hizmetten yararlanabilirsiniz. Doğrudan ve online iletişim kanalları ile hızlı işlem yapabilirsiniz. Online işlemler sayfası üzerinden hızlı erişim sağlayabileceğiniz başlıca hizmet seçenekleri:

Scroll to Top