Etichet Müşteri Hizmetleri

Etichet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bireylerin her zaman ihtiyaç duyduğu ve her an almak istedikleri tüm mevsimlere uygun olarak üretilen farklı kategorilerdeki ayakkabıları bir arada bulundurarak ve bunların her tarz insana hizmet verebilmesini hedefleyen bir ayakkabı mağazasıdır.

Pek çok gereksinim için sadece bir seferde alışveriş yaparak tüm ihtiyacın giderilebileceği bir mağazadır. Yani bir kişi düğünde giyebileceği bir ayakkabı almak için gitti bir mağazada aynı anda bir spor ayakkabı da alarak günlük ihtiyacı olan ayakkabı için de bir seferde iki farklı tarzda ayakkabı alarak alışverişini tamamlayabileceği bir mağazadır. Her yaştan insanlara uygun olarak üretilen ayakkabılar her kesim için de uygundur. Çünkü; fiyatları bakımından ve çeşitlilik bulundurması bakımından pek çok ünlü markaların önüne geçebilmeyi başarmıştır.

Bir ailenin tüm ihtiyacını aynı anda karşılayabilen, hem kadınlar için, hem de erkekler için birçok renk ve üsluptaki ürünleri sayesinde her insanın vazgeçemeyeceği bir marka haline gelmiştir. Özellikle de indirim günlerinde adeta mağazada kuyrukların oluşması da yine burasının ne kadar yoğun bir şekilde tercih edildiğinin bir kanıtı olabilmektedir.

Etichet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0312 425 75 80

Etichet Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
destek@etichetsport.com

Etichet İletişim Adresi:
İzmir caddesi No: 22/12-13 Kızılay – ANKARA

Arama Terimleri: etichet çağrı merkezi numarası, etichet iletişim bilgileri, etichet iletişim numarası, etichet telefon numarası, etichet şikayet hattı, etichet müşteri hizmetleri numarası, etichet destek hattı

Scroll to Top