Etstur Müşteri Hizmetleri

Etstur Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Türkiye’nin önde gelen turizm firmalarından Etstur en iyi hizmet ve fiyat avantajlarının yanında müşteri hizmetleri desteği ile de müşteri taleplerini ve sorunlarını en kısa sürede yanıtlamaktadır. Günün her saatinde firma ile iletişime geçebileceğiniz doğrudan veya online iletişim kanalları ile rahatlıkla ger konuda şikayet, öneri ve taleplerinizi firmaya iletmeniz mümkündür. Paket tur, otel ve konaklama, ulaşım faaliyetleri ve daha pek çok farklı seyahat, turizm faaliyetleri ile müşteri memnuniyetini sağlayan firma gelişmiş iletişim kanalları üzerinden müşteri hizmetleri desteği gerçekleştirmektedir. Etstur iletişim kanallarını kullanarak kısa sürede her konuda kurumsal destek alabilirsiniz.

Etstur Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bilgi almak ve rezervasyon işlemleri başta olmak üzere her konuda firma ile görüşme sağlayabileceğiniz çağrı merkezi telefon numarası üzerinden kısa sürede tüm sorunlarınızın çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Günün her saatinde kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz müşteri hizmetleri merkezi üzerinden firma temsilcisi ile görüşme sağlayarak telefon ile hızlı yardım alabilirsiniz. Öte yandan firmanın online iletişim kanallarını kullanarak canlı destek hizmetlerinden yararlanmanız da mümkündür.

  • Etstur Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 0 387
  • Etstur Genel Müdürlük Telefon: 0 216 542 99 99
  • Etstur Faks Numarası: 0 216 349 86 40
  • Etstur Merkez Satış Ofisi Telefon: 0 216 542 99 22 – 250 29 22

Etstur Müşteri İlişkileri Yardım Merkezi

Etstur ‘’Misafir İlişkileri Yardımı’’ sayfası üzerinden müşterilerinin her konuda firma ile ilgili mesajlarını en etkili şekilde nasıl iletebilecekleri konusunda kurumsal destek sağlar. Bilgi almak, teşekkür, olumsuz deneyim paylaşımı, rezervasyon işlemleri ve diğer konuları başta olmak üzere birçok konu hakkında misafir ilişkileri sayfası üzerinden işlem gerçekleştirmeniz mümkündür. En hızlı iletişim kanalları ve hızlı yanıt seçenekleri üzerinden işlem yaparak kısa sürede sorunlarınızın çözümünü sağlayabilirsiniz.

Etstur İletişim Formu ve Canlı Destek Hattı

Etstur iletişim formu üzerinden her konuda şikayet, öneri ve görüşlerinizi firmaya kısa yoldan ileterek kurumsal destek alabilirsiniz. İletişim formu üzerinden destek almak yerine ayrıca canlı destek hattı üzerinden firma temsilcisi ile yazışma başlayarak yardım alabilir ve sorunlarınızın çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Etstur İletişim E – Posta Adresi

ileti@etstur.com e – posta adresine mesajlarınızı ileterek kısa sürede Etstur ile ilgili her türlü konuda yazışma başlatabilirsiniz. Ayrıca e – mail adresini kullanarak firmanın tanıtım ve kampanya duyurularına ilişkin mesajları SMS veya diğer yollar ile almak istemediğinizi belirterek yardım alabilirsiniz.

Etstur Şikayet Hattı

Etstur tarafından müşterilerinin tüm sorunlarını ve şikayetlerini iletmeleri için Misafir Deneyimi ve Müşteri İlişkileri sayfası üzerinden hizmet sunulmaktadır. Ancak firmanın diğer tüm iletişim kanallarını aktif olarak kullanarak şikayet bildirimlerinizi kısa süre içinde gerçekleştirebilirsiniz. Şikayetlerinizi kolayca firmaya iletmek için en etkili yöntem müşteri hizmetleri numarasını aramak olacaktır. Şikayet bildirimlerinizi çağrı merkezi üzerinden günün her saatinde yapabilirsiniz.

  • Etstur Şikayet Hattı: 444 0 387

Etstur Resmi Sosyal Medya Hesapları

Etstur sosyal medya hesaplarını kullanarak firmanın güncel kampanya ve duyurularından haberdar olabilir veya geri bildirimlerinizi bu hesaplar üzerinden vererek hızlı dönüşler alabilirsiniz. Dijital dönüşüm politikaları kapsamında sosyal medya araçlarının etkin kullanımı Etstur başta olmak üzere birçok kurumsal firma için müşteri memnuniyetinin sağlanması önemli bir etki yaratmıştır. Etstur kurumsal resmi sosyal medya hesapları:

Scroll to Top