Extranet Müşteri Hizmetleri

Extranet cagri merkezi

Extranet internet hizmetleri ve ürünlerinden yararlanmak isteyen veya firmanın ürün ve hizmetlerine ilişkin olumlu olumsuz geri bildirim de bulunmak isteyen müşterilerin iletişim kanalları üzerinden görüşme sağlaması mümkündür. Güncel kurumsal iletişim kanalları üzerinden firma ile görüşme sağladıktan sonra Extranet iletişim adreslerini kullanarak destek alabilirsiniz. İletişim merkezi üzerinden yer alan tüm güncel hizmet seçenekleri müşteri memnuniyeti ve hızlı çözümler sunmak için aktif olarak kullanılabilir.

Extranet Destek Merkezi

Extranet iletişim merkezine hızlı erişim sağlayarak firma ile görüşme sağlayacağınız güncel tüm iletişim kanallarını görebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini sağlamak adına 7 gün 24 saat aktif kurumsal iletişim hizmeti sunmayı başaran firma, müşteri beklentilerini ve taleplerini karşılamak için online ve doğrudan iletişim kanallarını aktif biçimde kullanmaktadır. En kısa sürede en hızlı yanıt alabileceğiniz iletişim kanallarını kullanarak işlem yapabilirsiniz.

Extranet İletişim Formu

İletişim merkezi üzerinden erişim sağlayacağınız müşteri iletişim formu ile online olarak tüm şikayet, öneri ve taleplerinizi firmaya en kısa yoldan iletebilirsiniz. Müşteri iletişim hizmetleri konusunda hassasiyet gösteren firma, geleneksel ve yeni nesil iletişim kanalları ile müşterilerinin sorunlarına yanıt vermektedir. Kişisel ve iletişim bilgilerinizi form üzerinden belirtilen alanlara girdikten sonra rahatlıkla sorun bildirimlerinizi yapabilirsiniz.

Extranet Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Extranet çağrı merkezi iletişim numarasını arayarak her konuda firma temsilcisi ile hızlı görüşme sağlamanız mümkündür. Ürün ve hizmet detaylarına ilişkin her konuda profesyonel destek alabileceğiniz müşteri hizmetleri telefon numarası sayesinde günün her saatinde firma ile görüşmeniz mümkündür Aktif iletişim kanallarından herhangi birini kullanarak veya online iletişim kanalları üzerinden de hızlı işlem yapmanız mümkündür.

  • Extranet Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 470 0 444

Extranet Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Extranet çağrı merkezini aradıktan sonra hızlı bir şekilde müşteri temsilcisi ile canlı bağlantı gerçekleştirmek için müşteri hizmetleri telefon numarasını aramanız yeterlidir. Öte yandan diğer iletişim kanalları üzerinden firma ile görüşme sağlayarak veya online işlemler sayfası ile hızlı işlemler yaparak destek alabilirsiniz.

Extranet Sosyal Medya Hesapları

Extranet kurumsal sosyal medya hesapları üzerinden ürün ve hizmetlerine ilişkin tüm güncel kampanya ve duyuruları takip edebilir veya sorunlarınız için güncel iletişim kanalları üzerinden sonuç alamadığınız takdirde sosyal medya üzerinden geri bildirim verebilirsiniz. Extranet iletişim kanalları üzerinden firma ile görüşme sağlamadan önce sosyal medya adresleri üzerinden veya diğer online iletişim kanalları ile geri bildirim vermeniz mümkündür. Extranet resmi sosyal medya hesapları:

Scroll to Top