FastPay Müşteri Hizmetleri

fastpay musteri hizmetleri

Cepten kolay ödeme yapılmasını sağlayan FastPay müşterilerinin olası her konuda sorunlarına hızlı çözüm önerileri sunmak için farklı destek ve iletişim kanalları üzerinden hizmet vermektedir. Mobil uygulamalarını uyumlu akıllı telefonlarınıza indirmenizin ardından hemen kullanmaya başlayabileceğiniz sistem sayesinde 7/24 ücretsiz olarak cepten cebe para gönderme işlemlerinin yapılması ve kolay ödeme işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. FastPay iletişim kanallarını kullanarak ödeme, para gönderme, para çekme ve diğer tüm hizmetlerine yönelik destek alabilirsiniz. Müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayabileceğiniz doğrudan iletişim yöntemlerinin yanı sıra online iletişim kanalları üzerinden de işlem yapmanız mümkündür.

FastPay Üyelik ve İletişim Formu

FastPay hizmetlerinden yararlanmak için öncelikle hesap oluşturmanız gerekir. Hesap oluşturma işlemlerinin tamamlanmasının ardından rahatlıkla mobil veya web üzerinden hesabınıza giriş yaparak para yatırma ve çekme ve yükleme işlemleri yapabilir ve alışverişlerinizde FastPay avantajlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz. İletişim sayfası üzerinde yer alan iletişim formu üzerinden ‘’konu’’ ve ‘’alt konu’’ seçimlerinizi yaptıktan sonra, açılan pencerede kişisel ve iletişim bilgileriniz talep edilecektir. Bu bilgileri girmenizin ardından mesajınızı ileterek tarafınıza en kısa sürede dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz. Üyelik işlemlerinde de benzer bir formun doldurularak işlem yapılması gerekecektir.

FastPay Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

FastPay destek hattını arayarak telefonla müşteri temsilcisine bağlanabilir ve her konuda FastPay hizmetlerine yönelik kurumsal destek alabilirsiniz. Alışverişlerinizi avantajlı hale getiren kampanyaları, hesap işlemleri ve ödeme sorunlarına ilişkin her konuda desteğinizi söz konusu iletişim numarasını arayarak gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri hizmetlerini günün her saatinde arayarak kurumsal destek almanız mümkündür.

  • FastPay Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 737 77 77

FastPay Mobil Uygulamaları

Android ve IOS işletim sistemine sahip mobil akıllı cihazlarda FastPay uygulamasını kullanarak ödeme işlemlerinizi çok daha hızlı ve avantajlı hale getirmeniz mümkündür. Ayrıca mobil uygulamalar üzerinden müşteri hizmetleri desteğini almanız daha kolay olacağı için geri bildirimlerinizi de bu uygulamalar üzerinden vermeniz tavsiye edilir.

FastPay Şikayet Hattı

FastPay online veya doğrudan iletişim kanallarını kullanarak firmanın tüm hizmetlerine ilişkin şikayetlerinizi rahatlıkla bildirebilirsiniz. İletişim yöntemleri arasında yer alan ve şikayet bildirimleriniz için en kısa sürede yanıt alabileceğiniz yöntem ise müşteri hizmetleri destek hattını aramak olacaktır. Bu sayede en kısa sürede müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayarak sorunun çözümünü sağlamanız mümkündür. Diğer iletişim kanallarını da kullanarak hızlı çözümler elde etmeniz de yine mümkündür.

  • FastPay Şikayet Hattı: 0 850 737 77 77

FastPay Sosyal Medya Hesapları

FasyPay sosyal medya hesaplarını takip ederek en avantajlı ödeme fırsatları ve güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Ayrıca müşteri destek hattı olarak kullanabileceğiniz sistemler sayesinde sosyal medya araçlarının iletişim yöntemi olarak kullanılması da mümkündür. Günün her saatinde sosyal medya üzerinden müşteri desteği almanız mümkündür. FastPay resmi sosyal medya hesapları:

Scroll to Top