Fenercell Müşteri Hizmetleri

Fenercell Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

2009 yılında faaliyetine başlayan Fenercell, Fenerbahçe ve Turk Telekom işbirliğinde kurulmuştur. Fenerbahçe’ye ek bir gelir kaynağı elde etmek amacıyla kurulan Fenercell, Türkiye’de ilk defa hizmete başlayan kulüp GSM operatörü olma özelliğine sahiptir. Günümüzde Fenercell, TT Mobil altyapısını kullanmakta ve abonelerine uygun fiyatlı tarifler sunmaktadır. Kulübünü desteklemek isteyen Fenerbahçeliler ve uygun fiyatlı tarifelerden faydalanmak isteyen kişiler için uygun seçeneklerden biri olduğu söylenebilir. Aynı zamanda ilk beş yüz bin aboneye ulaşan kulüp GSM operatörüdür. Fenercell’in 2022 itibariyle 700 bini aşkın abonesi bulunmaktadır. Aynı zamanda Fenercell’in ilk hedeflerinden biri bir milyon aboneyi aşmaktır. Öte yandan Fenercell, aboneleri için FenerNet ile de hizmet veriyor. FenerNet aboneleri, ev ve iş yerleri için uygun fiyatlı modem& internet hizmetinden yararlanmaktadır. Ayrıca FenerNet’e geçen kullanıcılar için 1907 Wifi dakikası hediye edilir. Turk Telekom aboneleri, hiçbir ek ücret ödemeden FenerNet’e geçiş yapabiliyor.

Fenercell müşteri hizmetleri 444 0 907 numarasıyla tarife bilgisi, fatura detayı, kampanya, abonelik iptali, paket ayrıntıları vb. konularda abonelerine destek sunuyor.

İçeriğimizin devamında Fenercell çağrı merkezi ve alternatif iletişim kanallarını inceleyebilirsiniz. Ayrıca en alt kısımda Fenercell hakkında en fazla merak edilen sorular yer alıyor.

Fenercell Çağrı Merkezi

Telefon Numarası444 0 907
Çalışma SaatleriFenercell müşteri hizmetleri 7/24 aranabilir.
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Fenercell İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası444 0 907
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresiinfo@fenercell.com
İletişim FormuForm için tıklayın.
TarifelerTarifeleri incelemek için tıklayın.
Yardım SayfasıFenercell yardım ve öneriler sayfası için tıklayın.
Fenercell Online BaşvuruBaşvuru için tıklayın.
Genel Müdürlük AdresiŞükrü Saraçoğlu Stadı Maraton Girişi 34724 Kızıltoprak Kadıköy / İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası+90 216 542 19 07
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram,

Fenercell Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Fenercell ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? İnternet kullanıcılarının ve Fenercell abonelerinin en fazla merak ettiği soruları, sizin için yanıtladık! Yorumlarda Fenercell müşteri hizmetleri ve diğer konularla ilgili görüş ya da önerilerinizi belirtebilirsiniz.

Fenercell Hangi Altyapıyı Kullanıyor?

fenercell

Fenercell, Turk Telekom (TT Mobil) altyapısını kullanmaktadır. Ayrıca Fenercell’in %100 sahibi Fenerbahçe İletişim Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş.’dir.

Nasıl Fenercell’li Olunur?

Fenercell’li olmak için Fenercell mağazalarına ya da Turk Telekom şubelerine başvuru yapabilirsiniz. Aynı zamanda Turk Telekom online işlemler aracılığıyla da Fenercell’li olmak mümkün. Buraya tıklayarak online işlemler menüsüne ulaşın.

Fenercell Avantajları Nelerdir?

fenercell 2

Fenercell aboneleri birçok avantaja sahip olur:

  • Fenercell’liler arasında sınırsız konuşma,
  • İmzalı forma ve özel hediyeler kazanma şansı,
  • Fenerbahçe kurumlarında indirim,
  • Maç biletlerinde genel satıştan önce bilet satın alma hakkı,
  • Fenercell’lilere özel mağaza,
  • Kombine yenilemelerde öncelik.

Size özel kampanya ve indirimlerden faydalanmak için Fenercell çağrı merkezi 444 0 907 numarasını arayabilirsiniz.

Fenercell Yeni Hat Ücreti Ne Kadar?

fenercell hat

Fenercell’li olmak için yeni hat almak istiyorsanız 120 TL ücret ödemeniz gerekir. Ancak numaranızı taşımak istiyorsanız ücretsiz geçiş hakkından faydalanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için Fenercell iletişim 444 0 907 numarasıyla görüşmelisiniz.

Numaramı Fenercell’e Nasıl Taşırım?

Numaranızı Fenercell’e taşımak istiyorsanız Turk Telekom ya da Fenercell mağazalarından başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca Turk Telekom online işlemler menüsünü kullanarak Fenercell başvurusu yapılabiliyor.

Fenercell Tarife Ücretleri Ne Kadar?

fenercell ucretleri

Fenercell tarife ücretleri 39 – 120 TL aralığında farklılık gösteriyor. Tarife ücretleri SMS, faturalı/faturasız, internet, arama vb. haklarına göre belirlenmektedir. Ayrıca bazı tarifeler için online başvuruda indirim yapılıyor. Size uygun tarifeyi incelemek için tıklayın.

Fenercell Hat İptali Nasıl Yapılır?

Fenercell hattınızı iptal ettirmek için Fenercell müşteri hizmetleri numarası 444 0 907 ile görüşmeniz gerekiyor. Müşteri temsilcisine hattınızı iptal ettirmek istediğinizi belirtin, kısa süre sonra talebiniz yerine getirilecektir.

Fenercell’in Çekim Gücü Nasıl?

fenercell 3

Fenercell, Turk Telekom altyapısını kullanarak Türkiye’nin birçok noktasında yüksek çekim gücü sağlıyor. Güçlü bir altyapı ve şebeke ağına sahip olan Turk Telekom, son yıllarda bu konularda abonelerini memnun etmeyi başarmaktadır.

Fenercell’den Turk Telekom’a Nasıl Geçilir?

Fenercell’den Turk Telekom’a geçiş yapmak istiyorsanız Turk Telekom müşteri hizmetleri 444 1 444 numarasını arayabilirsiniz. Ancak cayma bedeli ya da ek ücret ödememek için Fenercell taahhütünüzü öğrenmeniz önemlidir.

Fenercell ile Maç Bileti Nasıl Alınır?

Fenercell aboneleri, Fenerbahçe maçları için öncelikli bilet hakkına sahiptir. Fenercell ile öncelikli maç bileti almak için passo.com.tr web sitesine Fenercell numaranız ile giriş yapmanız yeterli.

Scroll to Top