Filbox Müşteri Hizmetleri

filbox musteri hizmetleri

Türkiye’nin yeni nesil dijital uydu platformu olmayı başaran Filbox, web ve mobil üzerinden sayısız film, dizi ve belgesel içeriği ile abonelerine hizmet vermektedir. Filbox müşteri hizmetleri iletişim merkezi ile görüşme sağlayarak kısa süre içinde abonelik işlemlerine yönelik tüm işlemlerinizin çözüme kavuşturulmasını sağlayabilirsiniz. Filbox iletişim araçlarını kullanarak yapacağınız tüm görüşmelerde ister doğrudan ister online olarak kurumsal yardım alabilirsiniz. Çevrim içi canlı destek sayfasını kullanarak ayrıca Filbox ürün ve hizmetlerine ilişkin her konuda merak ettiğiniz sorularınızı iletebilir ve yazışma başlatabilirsiniz.

Filbox Kurumsal Yardım Merkezi

Oflaz Medya Grubu bünyesinde kurulan ve Türkiye’nin yeni nesil dijital yayın platformları arasında yer alan Filbox, müşterilerinin en kısa sürede kurumsal destek alarak firmanın tüm hizmetlerine yönelik işlem yapmasını sağlamaktadır. Firma hakkında genel bilgilere sahip olmak ve firma ile görüşme sağlamak için kullanabileceğiniz güncel iletişim kanallarının neler olduğunu belirlemek için yardım sayfasını ziyaret edebilir ve kurumsal destek alabilirsiniz. Öte yandan canlı destek sağlayıcısı üzerinden müşteri desteği alabilir ve çevrim içi destek ile merak ettiğiniz soruların yanıtlarını hızlı bir şekilde iletebilirsiniz.

Filbox Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Filbox müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak çağrı merkezi üzerinden birçok farklı konuda hızlı çözüm önerileri almanız mümkündür. Müşteri temsilcisi ile telefon üzerinden görüşme gerçekleştirmenizin ardından kısa zamanda firmanın hizmetleri hakkında abonelikten iptal ve başvuru işlemlerine, genel konularda bilgiden şikayetlere kadar tüm konularda görüşebilirsiniz. Müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak yapacağınız görüşmelerde hızlı çözüm önerileri sunulacaktır.

  • Filbox Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 480 25 25

Filbox İletişim E – Posta Adresi

Filbox ile iki farklı kurumsal iletişim e – posta adresi üzerinden görüşme gerçekleştirmeniz mümkündür. Hizmetlere ilişkin tüm teknik destek ve sorunlarınız için destek mail adresini kullanabilir veya genel konularda iletişim desteği almak için bilgi/iletişim elektronik posta adresini kullanabilirsiniz. Günün her saatinde bireysel veya kurumsal olarak resmi yazışmalarınızı söz konusu kurumsal e – posta adresleri üzerinden gerçekleştirerek hızlı çözümler almanız mümkündür. Online iletişim kanalları arasında yer alan e – posta adresleri ile sorunlarınızı anında bildirin.

Filbox Şikayet Hattı

Filbox müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak tüm bildirimlerinizi dakikalar içinde firmaya iletmeniz mümkündür. Firmanın müşteri şikayetlerine ilişkin özel bir iletişim kanalı olmaması nedeniyle güncel tüm iletişim yöntemleri şikayet bildirimi için tercih edilebilir. En kısa sürede yanıt alabileceğiniz ve çözüm sunulacak şikayet yöntemi ise müşteri hizmetleri numarası olacaktır.

  • Filbox Şikayet Hattı: 0 850 480 25 25

Filbox Sosyal Medya Hesapları

Filbox sosyal medya hesaplarını takip ederek en güncel içeriklerden ve müşteriler için başlatılan en yeni kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Sosyal medya hesapları üzerinden günün her saatinde güncel gelişmeleri takip edebilir veya içerikler hakkında firma ile etkileşime geçebilirsiniz. Filbox resmi sosyal medya hesapları:

Exxen müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın.

Scroll to Top