File Market Müşteri Hizmetleri

File Market Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

File market geniş şube ağı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Evin bütün ihtiyaçları market stoklarında bulunmaktadır. Et ve şarküteri ürünleri, unlu mamuller, sebze ve meyve, kişisel bakım ürünleri ve hızlı tüketim malları bulunmaktadır. Böylece marketten alışveriş yapmaya gelen müşteriler tüm ihtiyaçlarını zaman kaybetmeden alabilmektedir. Disiplinli ve işinde uzman çalışma kadrosu ile hizmet veren market ürünlerinin tazeliğine özen göstermektedir. Verdiği kaliteli hizmet karşılığında müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Kalitenin yanında uygun fiyat politikasıyla hizmet veren market müşterilerine her zaman kolaylıklar yapmaktadır.

Bu yüzden çeşitli indirim kampanyaları yapan firma yeşil etiket uygulamasıyla ekonomik alışverişler gerçekleştirilmektedir. Bayram, yılbaşı, ramazan gibi özel günlerde indirimler yapılarak tüketicilere fayda sağlanmaktadır. File market lokasyonları rahat şekilde alışveriş yapmaya uygun şekilde hazırlanmıştır.

Ayrıca park yerleri olan marketten konforlu şekilde alışveriş yapılmaktadır. Her yaştan tüketicinin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik ürünlere yer veren market kaliteli markalarla çalışmaktadır. Güler yüzlü ve çözüm odaklı çalışan personelleri sayesinde müşteri hizmetlerine ne kadar önem verdiğini göstermektedir. Tüketici haklarına saygı duyularak her zaman hakları korunmaktadır.

File Market Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0 216 217 35 35

File Market Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
iletisim@file.com.tr

File Market İletişim Adresi
Eyüp Sultan Mahallesi. Mehmet Akif Caddesi. Fuzuli Sokak No:1 Sancaktepe – İstanbul

Arama Terimleri: file market çağrı merkezi numarası, file market iletişim bilgileri, file market iletişim numarası, file market telefon numarası, file market şikayet hattı, file market müşteri hizmetleri numarası, file market destek hattı, file market irtibat telefonu

Scroll to Top