Flormar Müşteri Hizmetleri

Flormar müşteri hizmetleri

Flormar Müşteri Hizmetlerine 0850 333 03 19 numaralı telefon aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Bu hattı kullanarak, ürünler ve hizmetler hakkında bilgi alabilir, şikayetlerinizi bildirebilir, iade taleplerinde bulunabilir ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz. 

Flormar Müşteri Hizmetleri

Çağrı Merkezi İletişim

Çağrı merkezi, 0850 333 0 319 numaralı telefon ile çalışma saatleri içinde hizmet vermektedir.

Online İletişim ve İnternet Sitesi

Flormar’ın resmi internet sitesi www.flormar.com.tr adresinde online olarak tüm hizmetlerine erişim sağlamaktadır.

İletişim Kanalıİletişim Bilgisi
Müşteri Hizmetleri Numarası0850 333 0 319
İnternet Sitesiwww.flormar.com.tr
E-Postailetisim@flormar.com.tr

Müşteri Sorunları ve Çözümleri

İade ve Değişim Süreçleri

Flormar müşterilerine, aldıkları ürünlerde memnuniyetsizlik durumunda 30 gün içinde ücretsiz iade hakkı sağlar. İade süreci boyunca, müşterilerin yaşayabileceği sorunlar ve şikayetler ile ilgilenmek için Flormar Müşteri Hizmetleri telefon numarasını aramaları gerekmektedir. Değişim süreçleri de benzer şekilde ilerler ve müşterilere destek sağlanır. İade ve değişimle ilgili adımlar şu şekildedir:

  • Ürün paketinin sağlam ve eksiksiz olması ön koşuldur.
  • Faturasının da gönderilmesi gerekmektedir.
  • Flormar müşteri hizmetleri arandıktan sonra, kargo firmasıyla işbirliği içinde iade süreci başlatılır.

Türkiye ve İtalya’da Flormar

Flormar, başlangıçta 1972 yılında İtalya’nın Milano kentinde kurulan bir kozmetik markasıdır. Daha sonraları, Şenbay ailesinin satın almasıyla birlikte Türkiye’de de faaliyet göstermeye başlamış ve ülkemizde popüler bir marka halini almıştır.

Özellikle kadınlar için geniş bir ürün yelpazesi sunan Flormar, Türkiye ve İtalya başta olmak üzere dünya genelinde kişisel bakım ve makyaj ürünlerinde tercih edilen bir marka haline gelmiştir.

Kampanyalar ve Sosyal Medya Etkinlikleri

Flormar, müşterilerini memnun etmek ve sadık bir müşteri kitlesi oluşturmak için kampanyalar ve sosyal medya etkinlikleri düzenlemektedir. Bu kampanyalar sayesinde, kullanıcılar indirimli alışveriş yapabilir, özel hediyeler kazanabilir ve Flormar ürünlerini tanıyarak daha iyi bir alışveriş deneyimi yaşayabilirler.

Flormar’ın düzenlediği kampanyalar arasında Flormar Extra bulunmaktadır. Bu kampanyalar ürünlerde belirli dönemler boyunca uygulanacak indirimleri ve sürpriz hediyeleri içerir, ayrıca 30 gün içinde iade hakkı da bulunmaktadır.

Sosyal medya platformlarında ise Flormar, müşteri etkileşimini önemseyerek talep ve isteklerini dikkate alarak yeni kampanyalar düzenlemektedir. Instagram üzerinden düzenledikleri etkinliklerle marka farkındalığını artırmayı ve müşteri sadakatini pekiştirmeyi hedeflemektedirler. Markanın Instagram sayfasını takip ederek, yeni ürünler, kampanyalar ve etkinlikler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Scroll to Top