Fox TV İletişim

fox tv musteri hizmetleri

Fox TV televizyon yayınlarına ilişkin her konuda izleyici temsilcisine veya genel merkez iletişim numaraları üzerinden kanala bildirimde bulunabilirsiniz. Görüş, öneri veya şikayetlerinizi güncel iletişim kanalları üzerinden iletmenizin ardından rahatlıkla talepleriniz hakkında çözüm önerileri alabilir ve işlem gerçekleştirebilirsiniz. Fox TV iletişim bilgilerini kullanarak telefonla, e – posta yoluyla veya diğer online iletişim kanalları üzerinden diziler, ana haber, yarışma programları, reklam işbirlikleri ve diğer yayınlar hakkında geri bildirimlerinizi kolayca kanala ulaştırabilirsiniz. En hızlı yanıtı almak için doğrudan izleyici temsilcisi iletişim sayfalarını kullanmanız tavsiye edilir.

Fox TV Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fox TV kanal iletişim numaraları ve izleyici temsilcisi numaralarını kullanarak kanala her konuda taleplerinizi, şikayetlerinizi veya önerilerinizi iletmeniz mümkündür. Yayın akışına ilişkin programlar hakkında taleplerinizi bireysel olarak iletmek için izleyici temsilcisi numaraları ve iletişim kanalları üzerinden yapmanız önerilir. Öte yandan diğer genel konularda kanalın tüm güncel iletişim adreslerini kullanarak bildirimde bulunabilirsiniz.

  • Fox TV İzleyici Temsilcisi Telefon Numarası: 0 212 414 90 00
  • Fox TV İzleyici Temsilcisi Faks Numarası: 0 212 414 97 00

Fox TV İzleyici Temsilcisi İletişim Merkezi

Fox TV izletici temsilcisi ve kanal iletişim bilgilerine ulaşmak için ‘’künye’’ sayfası üzerinden genel bilgilere ulaşmanız mümkündür. İzleyici temsilcisine önerilerinizi veya şikayetlerinizi iletmek için güncel iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Resmi web adresi üzerinde kanalın güncel tüm iletişim ve izleyici temsilcisi iletişim bilgilerine yer verilmiştir.

Fox TV İzleyici İletişim Formu

İzleyicilerin talep, görüş ve şikayetlerini kanala en etkili biçimde aktarabilecekleri iletişim yöntemi online iletişim formudur. İletişim formu üzerinden ‘’İzleyici Temsilciliği Başvuru Formu’’ ilgili alanlarını doldurmanızın ardından taleplerinizi iletebilirsiniz. Kanalın tüm yayınları ve hizmetlerine yönelik talepleriniz veya başvurularınızı tek bir iletişim formu üzerinden iletebilirsiniz.

Fox TV İletişim E – Posta Adresi

İzleyici temsilcisi, sorumlu müdür ve kanal e – posta adreslerini kullanarak her konuda taleplerinizi iletmeniz mümkündür. Elektronik posta adresi ile şikayet veya önerilerinizi iletmeniz halinde çok daha kısa sürede yaşadığınız problemlere ilişkin etkili yanıtlar alabilirsiniz. Yayın akışı, programlar, reklam ve işbirlikleri, hukuk işleri ve daha pek çok farklı konuda ilgili e – posta adresleri ile görüşme sağlamanız mümkündür.

Fox TV Şikayet Hattı

Fox TV şikayetlerinizi kanalın telefon numarasını arayarak veya iletişim formu ve e – posta adreslerini kullanarak iletebilirsiniz. İstediğiniz her konuda söz konusu iletişim kanallarını kullanarak şikayet bildiriminde bulunmanız mümkündür. Kurumsal iletişim desteği ile izleyici görüş ve önerilerine en etkili yanıtları vermeyi başaran kanal tarafından birçok farklı iletişim kanalı üzerinden şikayet ve öneri bildirimleri alınır. Şikayetleriniz için en etkili yöntem ise kanal telefon numarasını aramak olacaktır.

  • Fox TV Şikayet Hattı: 0 212 414 90 00

Fox TV Sosyal Medya Hesapları

Fox TV sosyal medya hesaplarını takip ederek yayın akışı ve duyurular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden Fox TV veya Fox TV’nin yayınlarına ilişkin her konu ile ilgili geri bildirimlerinizi verebilirsiniz. Fox TV resmi sosyal medya hesapları:

Scroll to Top