Franke Müşteri Hizmetleri

Franke Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İsviçre merkezli bir markadır. 1911 yılında ilk olarak metal üzerine çalışmalarla başlayan şirket, uluslar arası bağlamda prestijli bir noktaya ulaşmıştır. Armatür, ankastre ocak, davlumbaz, mikrodalga fırın, buzdolapları, çamaşır makinesi ve banyo malzemeleri ile geniş ürün yelpazesine sahiptir. Türkiye’de mevcut olarak faaliyet gösteren hem yerli hem de yabancı üretici markalar arasındaki en geniş ankastre mutfak cihazlarına sahip olmasıyla bilinmektedir.

Her kullanıcının ihtiyacına bağlı olarak özel geliştirilmiş ürün yelpazesindeki ürünlerini satışa sunarak, hitap ettiği kitleyi genişletmiştir. Dayanıklı ve uzun süreli olarak kullanıma müsait olan ürünlerinin her birinde özgün teknoloji ve tasarım konseptlerini benimseyerek satışını gerçekleştirmektedir. Satış oranları faaliyet gösterdiği ülkelerin çoğunda sektörün zirve noktasındadır.

Aşağıdaki vermiş olduğumuz iletişim numarası ile online destek alabilir; hertürlü konuda yardım ve çözümü için destek alabilirsiniz.

Franke Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0262 644 65 95

Arama Terimleri: franke çağrı merkezi numarası, franke iletişim bilgileri, franke müşteri hizmetleri, franke müşteri hizmetleri numarası, franke telefon numarası, franke irtibat tel, franke şikayet, franke şikayet numarası, franke mail adresi, franke destek hattı, franke iletişim numarası, franke çağrı merkezi

Scroll to Top