Fujitsu Müşteri Hizmetleri

Fujitsu Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Fujitsu gibi benzer müşteri kitlesi oldukça iyi olan bilişim firmalarının müşteri temsilcilerine aramak veya iletişim numarasını bulabilmek her zaman kolay olmamaktadır. Fujitsu müşteri hizmetlerine bağlanmaya çalışırken arama yoğunluğuna bağlı olarak bazı zamanlar bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Çağrı merkezinin hatlarınındaki arama yoğunluğuna göre müşteri hizmetleri size dönüş yapacaktır, şikayetleriniz ve sorunlarınız ile yakından ilgilenecektirler. Fujitsu müşteri hizmetlerine bağlanmak için aşağıdaki iletişim yöntemi ile iletişime geçerek sorununuz hakkında destek veya yardım alabilirsiniz.

Fujitsu müşterileri veya müşterisi olmak isteyen olarak teknolojik ürünleri hakkında destek veya bilgi alabilir; soru, öneri ve isteklerinizi kolay bir şekilde bildirebilirsiniz.

Fujitsu müşteri hizmetleri iletişim bilgileri veya iletişim numarası aracılığıyla destek almak istediğiniz birçok konu hakkında yardım veya bilgileri müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz.

Fujitsu gerçek ve resmi çağrı merkezinden veya müşteri hizmetlerinden ile iletişime geçmeniz, en güvenli ve en doğru seçenektir. Nedeni ise kötü niyetli kişilere veya dolandırıcılara kişisel bigilerinizi verirseniz mağdur olabilme ihtimaliniz yüksektir.

Fujitsu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
444 03 72

Fujitsu İstanbul Ofis Telefon: (216) 586-4000
Fujitsu İstanbul Ofis Faks: (216) 586-4105

Arama Terimleri: Fujitsu iletişim bilgileri, Fujitsu telefon numarası, Fujitsu mail adresi, Fujitsu canlı destek, Fujitsu müşteri temsilcisi, Fujitsu şikayet hattı, Fujitsu iletişim, Fujitsu çağrı merkezi, Fujitsu Türkiye iletişim, Fujitsu İstanbul Ofisi Numarası

Scroll to Top