FuzulEv Müşteri Hizmetleri

fuzulev musteri hizmetleri

FuzulEv, finansman ve konut hizmetlerinden yararlanan müşterileri için her konuda kurumsal iletişim desteği sağlamaktadır. Tercih edeceğiniz alternatif birçok farklı iletişim kanalı üzerinden görüşme sağlayarak FuzulEv hizmetlerinden yararlanmanız mümkündür. Güncel tüm iletişim kanalları ve iletişim yöntemleri kaliteli ve hızlı iletişim desteği sunar. Çağrı merkezi, e- posta, iletişim formu ve diğer iletişim yöntemlerinden birini kullanarak FuzulEv iletişim adresleri ile tüm konularda destek alabilirsiniz.

FuzulEv İletişim Adresleri

FuzulEv iletişim merkezini kullanarak mevcut iletişim adreslerini ve yöntemlerini görerek işlem gerçekleştirmeniz mümkündür. 7 gün 24 saat aktif olarak kullanabileceğiniz iletişim kanallarının tümü müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefler. İletişim merkezi üzerinde yer alan seçenekleri kullanarak kısa süre içinde firma temsilcileri ile görüşme sağlayarak hizmet alabilirsiniz. Ayrıca online şube aracılığıyla da birçok işlemi yerine getirmeniz mümkündür.

FuzulEv Müşteri İletişim Formu

FuzulEv iletişim formunu kullanarak adres, iletişim ve genel kişisel bilgileri (ad, soyad vb.) girdikten sonra anında mesajınızı iletmeniz mümkündür. Firmaya ulaşan talep ve şikayet bildirimleriniz incelendikten sonra tarafınıza en kısa sürede form üzerinde belirtmiş olduğunuz iletişim yöntemleri ile dönüş sağlanacaktır. Online kurumsal iletişim formunu doldurduktan sonra ‘’Gönder’’ seçeneğini kullanarak rahatlıkla görüş, talep ve şikayet bildirimi yapılabilir.

FuzulEv İletişim E – Posta Adresi

iletisim@fuzulev.com elektronik posta adresini kullanarak firma ile resmi yazışmalarınızı başlatmanız mümkündür. Her konuda kurumsal ve profesyonel müşteri hizmetleri desteği alabileceğiniz iletişim kanalları arasında doğru seçimi yapmak için aktif tüm yöntemleri incelemeniz tavsiye edilir. Online veya doğrudan iletişim yöntemleri ile hızlı bağlantılar gerçekleştirerek FuzulEv hakkında tüm konularda bilgi alabilir, öneride bulunabilir veya şikayet bildiri yapabilirsiniz.

FuzulEv Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Müşteri hizmetleri ile görüşmek isteyen müşterileri için farklı iletişim numaraları üzerinden hizmet sunan firma, günün her saatinde çağrı merkezi hizmetini sunmaktadır. Genel sorunlarınız veya bilgi talepleriniz için çağrı merkezi numarasını kullanabilir veya şubelere ilişkin bildirimler için şube iletişim adresleri ve numaraları üzerinden firma ile görüşme sağlayabilirsiniz. Bu yöntem sayesinde çok daha kısa süre içinde sorunlarınızın çözümü sağlanacaktır.

  • FuzulEv Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 63 13
  • FuzulEv Genel Müdürlük Telefon: 0 212 706 17 61
  • FuzulEv Faks Numarası: 0 212 531 59 59

Fuzulev Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

FuzulEv çağrı merkezi iletişim numarasını arayarak gerçekleştireceğiniz tüm işlemler için anında müşteri temsilcisine bağlanmanız mümkündür. Müşteri hizmetleri telefon numarasını aradıktan sonra direkt müşteri temsilcisi ile görüşerek FuzulEv tarafından sunulan hizmetlere ilişkin taleplerinizi iletmeniz mümkündür.

FuzulEv Şikayet Hattı

Şikayet bildirimleri için FuzulEv çağrı merkezini veya diğer mevcut tüm iletişim kanallarını kullanmanız mümkündür. Dilediğiniz herhangi bir iletişim yöntemi üzerinden firma ilet görüşme sağlayarak en hızlı ve pratik çözümleri alabilirsiniz. Çağrı merkezini arayarak şikayet bildirimlerinizi en kısa sürede iletmeniz mümkündür.

  • FuzulEv Şikayet Hattı: 444 63 13

FuzulEv Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya araçlarını etkin biçimde kullanarak müşteri desteğini dijital mecralarda da sunmayı başaran FuzulEv, kampanya ve duyuruları ile güncel oranlarını paylaşmasının yanı sıra sosyal medya hesapları üzerinden müşterilerinin yaşadıkları sorunların çözümü için de etkileşim de vermektedir. Sosyal medya üzerinden firmanın tüm hizmetlerini görebilir ve iletişime geçmek için bu hesapları kullanabilirsiniz. FuzulEv resmi sosyal medya hesapları:

Scroll to Top