Garenta Müşteri Hizmetleri

garenta musteri hizmetleri

Kurumsal araç kiralama hizmetleriyle müşteri memnuniyeti kısa süre içinde sağlamayı başaran Garenta, müşteri hizmetleri iletişim kanalları ile de müşteri memnuniyetini en yüksek oranlarla sunmayı başarmıştır. Araç kiralama hizmetleri başta olmak üzere firmanın güncel tüm hizmetlerine yönelik konularda talep, öneri veya şikayetleriniz için güncel iletişim kanalları üzerinden işlem gerçekleştirmeniz mümkündür. Garenta iletişim yöntemlerini kullanarak günün her saatinde araç kiralama hizmetleri ve firma tarafından sunulan diğer tüm hizmetlere yönelik güvenilir bir şekilde işlem gerçekleştirmeniz mümkündür.

Garenta Müşteri Destek Merkezi

Garenta iletişim ve destek merkezi üzerinde yer alan yöntemleri kullanarak firma ile görüşme sağlayacağınız ve iletişime geçebileceğiniz tüm konularda yardım alabilirsiniz. Araç seçimi, teslim ve diğer hizmet detaylarına ilişkin işlem rehberi üzerinde yer alan adımları takip ederek işlem gerçekleştirmeniz alacağınız hizmetin çok daha avantajlı hale gelmesini sağlayacaktır. Öte yandan güncel iletişim kanallarını kullanarak araç kiralama hizmetlerine yönelik merak ettiğiniz tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Garenta İletişim Formu (Bize Yazın)

Garenta müşterilerinin güncel iletişim formunu kullanarak her konuda geri bildirimlerini firmaya iletmesi mümkündür. ‘’Bize Yazın’’ seçeneğini resmi site adresi üzerinden tıklayarak hızlı bir şekilde iletişim formu sayfasına erişim sağlamanız mümkündür. ‘’üye olmadan devam et’’ veya ‘’üye girişi yapmak istiyorum’’ seçeneğinden sizin için uygun olanını seçerek iletişim formunun yer aldığı sayfaya erişim sağlayarak form üzerinde yer alan bilgileri doldurmanız mümkündür. Görüş, öneri ya da şikayetlerinizi 7/24 iletişim formu üzerinden veya e – posta ile firmaya iletmeniz mümkündür.

Garenta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Garenta müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak çalışma saatleri içinde araç kiralama hizmetlerine yönelik genel bilgiler alabilir veya 7/24 Acil Yardım Hattını arayarak acil tüm konularda kurumsal yardım almanız mümkündür. Öte yandan genel merkez iletişim kanallarını kullanarak firmanın şubelerinden veya araçlarından kaynaklanan ve şube ile çözülemeyen sorunlar hakkında yetkililerle görüşme sağlamanız mümkündür.

  • Garenta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 5 478
  • Garenta 7/24 Acil Yardım Hattı: 0 850 222 5 478
  • Garenta Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0 216 656 26 00
  • Garenta Faks Numarası: 0 216 656 27 02

Garenta Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Garenta müşteri hizmetleri ile direkt görüşme sağlamak için: 08.00 – 22.00 saatleri arasında güncel çağrı merkezi telefon numarasını arayarak işlem yapmanız mümkündür. Ancak yolda kalma, lastik patlama veya diğer her türlü acil konuda 7/24 iletişim desteği almanız mümkündür.

Garenta İletişim E – Posta Adresi

info@garenta.com.tr kurumsal iletişim e – posta adresini kullanarak veya 4445478@garenta.com.tr rezervasyon ve hizmet iletişim e – posta adresini kullanarak çözüm alabilirsiniz. Rezervasyon Merkezi iletişim kanallarını kullanarak araç kiralama hizmetlerine ilişkin tüm detayları mail üzerinden öğrenmeniz mümkündür.

Garenta Şikayet Hattı

Müşterilerinin her türlü sorunlarına günün her saatinde yanıt vermeyi başaran Garenta, ayrıca bir şikayet hattı sunmaz. Bu nedenle güncel tüm iletişim kanallarını kullanarak şikayet geri bildirimlerinizi firmaya kolay yoldan iletmeniz mümkündür. Şikayet bildirimleri için en hızlı yöntem ise müşteri hizmetleri numarasını kullanmak olacaktır.

  • Garenta Şikayet Hattı: 444 5 478

Garenta Sosyal Medya Hesapları

Garenta sosyal medya hesaplarını takip ederek geri bildirimde bulunarak destek alabilir veya doğrudan güncel araç kiralama hizmetleri ve kampanya duyurularını takip edebilirsiniz. Garenta sosyal medya hesapları:

Scroll to Top