GASKİ Müşteri Hizmetleri

gaski iletisim

Gaziantep Su ve Kanalizasyon İdaresi (GASKİ) arıza, ihbar, abonelik ve fatura işlemleri başta olmak üzere birçok farklı kurumsal hizmetler için iletişim kanalları üzerinden destek alabilirsiniz. GASKİ sorumluluğu altında yer alan tüm bölgeler için güncel birçok farklı iletişim kanalı belirlenmiştir. Bu iletişim kanallarını kullanarak kısa süre içinde her konuda ihbar, arıza ve ödeme işlemlerine yönelik hızlı işlem gerçekleştirmeniz mümkündür. GASKİ iletişim adresleri üzerinden işlem gerçekleştirerek kısa zamanda sorunlarınızın çözümünü sağlamanız mümkündür. 7 gün 24 saat aktif iletişim kanalları üzerinden görüşme gerçekleştirmeniz mümkündür.

GASKİ Yardım ve İletişim Merkezi

GASKİ abonelik, fatura, ihbar ve arıza işlemlerine yönelik tüm bildirimlerinizi kısa yoldan gerçekleştirmeniz için farklı iletişim kanalları üzerinden hizmet sunmaktadır. Birçok işlemi online hizmetler sayfasını kullanarak gerçekleştirmeniz mümkündür. Kurumsal destek almak ve sorunlarınızın çözüme kavuşmasını sağlamak için kullanabileceğiniz tüm yardım ve iletişim kanalları:

GASKİ Çağrı Merkezi Telefon Numarası

GASKİ çağrı merkezini arayarak 7/24 arıza ihbar servisine ulaşmanız mümkündür. Planlı veya plansız olarak gerçekleşen tüm su kesintileri veya diğer arızalar hakkında bildirimlerinizi genel üç haneli çağrı merkezi üzerinden kuruma iletebilir veya diğer iletişim numaralarını kullanarak bölgelere göre en hızlı şekilde bildirimlerinizi GASKİ’ye iletmeyi başarabilirsiniz. Gelişen internet ve teknoloji sayesinde online işlemler sayfasını kullanarak da birçok farklı işlemi GASKİ’ye gitmeden veya iletişim kanallarını kullanmadan da gerçekleştirmeniz mümkündür.

  • GASKİ Çağrı Merkezi Telefon Numarası: 0 342 211 13 00
  • GASKİ Su ve Kanal Arızaları: Alo 153

GASKİ Çağrı Merkezine Direkt Bağlanma

GASKİ ihbar servisini aradıktan sonra yaşadığınız sorunlar hakkında en kısa sürede kurumsal destek almak ve sorunun çözümünü sağlamak için ilgili konularda tuşlamaları gerçekleştirerek kurum temsilcisin direkt bağlanabilirsiniz. Çağır merkezini aradıktan sonra arızalar hakkında direkt firma temsilcisine bulunduğunuz bölge ile ilgili direkt bilgi vermek için ‘’1’’ rakamını tuşlayabilirsiniz.

GASKİ Online Hizmetler ve İletişim Formu

GASKİ BKKR başvuru formu ve online diğer iletişim kanalları üzerinden GASKİ kurumsal web sayfası üzerinden birçok işlemi kısa sürede gerçekleştirmeniz ve kurumsal destek almanız mümkündür. Günün her saatinde online hizmetler sayfasını kullanarak yardım alabilir ve işlemlerinizi kısa yoldan yapabilirsiniz.

GASKİ İletişim E – Posta Adresi

gaski@gaski.gov.tr resmi e – posta adresini kullanarak kurumun hizmet bölgelerinde yetkili ve görevli olduğu her konuda bildirimlerinizi verebilirsiniz. Her konuda resmi yazışmalarınızı yapabileceğiniz e – posta adresi üzerinden iletilerinizin açık ve resmi bir dille yazılması ve iletişim bilgilerinizin de mesaj içinde ayrıca belirtilmesi çok daha kısa sürede hizmet almanızı sağlayacaktır.

GASKİ Şikayet Hattı

Telefonunuzdan 7 gün 24 saat arıza ihbar servisini arayarak GASKİ ile ilgili tüm konularda şikayet bildirimlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Günün her saatinde iletişime geçebileceğiniz şikayet hattı sayesinde yaşanan problemin kolayca çözüme kavuşturulması mümkündür. ALO 153 iletişim sayfası üzerinden hızlı işlem kanallarını görüntülemeniz de mümkündür.

  • GASKİ Şikayet Hattı: 153

GASKİ Resmi Sosyal Medya Hesapları

Resmi kurumsal dijital hizmet politikaları kapsamında iletişim desteğini online servisler üzerinden sıklaştırmaları vatandaşlar için birçok farklı avantaj sağlamıştır. Sosyal medya adreslerini takip ederek duyurulardan kolayca haberdar olabilir ve destek alabilirsiniz. GASKİ sosyal medya adresleri:

Scroll to Top