General Mobile Müşteri Hizmetleri

General Mobile Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Türkiye’nin lider akıllı telefon markası olarak teknoloji sektöründe adından sık sık söz ettirmeyi başaran General Mobile, en yeni teknolojileri kullanıcılarına sunmaya devam etmektedir. Uluslararası bir kalite standardını yakalayan General Mobile, piyasaya sürdüğü akıllı telefonlarıyla Türkiye’nin en çok tercih edilen ilk 3 akıllı telefon markasından biri olmayı da başarmıştır. Stratejik iş ortağı olan Google Android ile kaliteli ve kullanışlı cihazlar imal eden General Mobile firması aynı zamanda satış sonrası hizmetleriyle de ilgi ve beğeni toplamaktadır. General Mobile müşteri hizmetleri, markanın sadık müşterilerinin yaşadığı her türlü donanımsal ve yazılımsal problemlerde kaliteli ve özverili hizmet anlayışı ile dikkat çekmektedir. Siz de General Mobile markalı ürünler ve bu teknolojik ürünlerin satıldığı kurumsal mağazalarla ilgili ürün ve hizmet problemlerinizi en kısa sürede General Mobile şirket yetkililerine ulaştırabilirsiniz.

General Mobile Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dünya Mobile Kongresi’nde Google şirketi tarafından kalite odağı, yaratıcılığı ve en yetenekli marka olarak ödüller alan General Mobile, ülkemizde yoğun ilgi görmeye devam etmektedir. Akıllı telefonlarıyla dikkatleri üzerine çeken markanın tüm teknolojik ürünleriyle ilgili herhangi bir görüş bildirmek istediğinizde General Mobile müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden yetkililere 7 gün 24 saat boyunca dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir hizmet sunan General Mobile müşteri temsilcisine bağlanarak, satın almış olduğunuz General Mobile markalı üründe fabrika üretiminden kaynaklandığını düşündüğünüz sorunların çözülmesi için profesyonel destek alabilirsiniz:

  • General Mobile Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 955 15 15

Müşteri memnuniyeti odaklı ve kaliteli hizmet sunan General Mobile markasının müşteri temsilcilerine hafta içi her gün 08:30 – 18:30 saatleri arasında bu telefon numarası üzerinden ulaşabilirsiniz. General Mobile müşteri temsilcisine telefonla bağlanarak, ürün ya da hizmetler hakkında dilek, istek, öneri, şikayet, teşekkür ve danışma gibi pek çok konuda kaliteli hizmet alabilirsiniz.

General Mobile Müşteri Hizmetleri İletişim e-Posta Adresi

Türkiye’nin en fazla satan akıllı telefon markalarından biri olan General Mobile firması, ürettiği ürünlerin teknolojik donanımlarının yanı sıra satış sonrası garanti ve yetkili servis konusunda da güvenilir hizmet vermeye devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini odak noktasına alan General Mobile markasının, güler yüzlü hizmet anlayışına sahip müşteri temsilcisi ekibine sadece telefonla ulaşmanıza gerek yoktur. General Mobile müşteri hizmetleri e-posta adresini de kullanarak internet üzerinden müşteri temsilcilerine iletmek istediğiniz konu hakkında mail gönderebilir, mail üzerinde belirttiğiniz iletişim adreslerinden sorununuzun çözümü için en kısa sürede geri dönüş alabilirsiniz.

General Mobile Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

Her geçen gün akıllı telefon piyasasına yeni teknoloji donanıma ve yazılıma sahip akıllı telefonları süren General Mobile, geniş bir ürün yelpazesiyle her bütçeye ve ihtiyaca çözümler üretebilmektedir. General Mobile müşteri hizmetleri iletişim formunda yer alan bilgileri doldurarak temsilcilerle anında iletişim kurabilir, sorunlarınızın çözülmesini sağlayabilirsiniz:

General Mobile Resmi Sosyal Medya Hesapları

Türkiye’nin uluslararası alanda akıllı telefon markası olarak adından söz ettirmeyi başaran General Mobile, resmi sosyal medya hesapları üzerinden takipçilerine özel çekilişler ve kampanyalardan yararlanma fırsatı sunmaktadır. Siz de General Mobile markasının yeni ürünleri hakkında detaylı bilgilere sahip olmak ve cazip kampanyalardan yararlanmak için şu sayfaları takip edebilirsiniz:

Scroll to Top