Generali Sigorta Müşteri Hizmetleri

Generali Sigorta müşteri hizmetleri telefon numarası veya online iletişim kanalları üzerinde firma ile anında görüşme sağlayarak tüm sigortacılık ürün ve hizmetlerine ilişkin hızlı çözüm önerileri elde edebilirsiniz. Tek bir sayfa üzerinden firmanın tüm iletişim kanalları ile görüşme sağlayarak anında firma yetkilileri ile görüşme sağlayabilirsiniz. İster iletişim formu üzerinden ister çağrı merkezi telefon numarası ile doğrudan firmaya sorunlarınızı veya taleplerinizi iletebilir ve anında etkili çözüm önerileri alabilirsiniz. Generali Sigorta iletişim sayfası üzerinden her türlü öneri, talep ve şikâyet bildirimleriniz ile hizmet detaylarına ilişkin bilgi talebinde bulunmanız mümkündür.

Generali Sigorta İletişim Merkezi

Generali Sigorta iletişim sayfasına tek bir sayfa üzerinden erişim sağlayarak hem iletişim formu, hem çağrı merkezi telefon numaraları hem de firmanın diğer adres bilgilerini görüntülemeniz mümkündür. Müşteri memnuniyeti açısından hızlı ve kaliteli hizmet sunabilmek için alternatif pek çok iletişim kanalı üzerinden destek sağlayan Generali Sigorta, müşterileri tarafından talep edilen, kullanılan veya talep edilmiş tüm ürün ve hizmetler için anında çözüm önerileri sağlamaktadır.

Sayfaları üzerinden tüm aktif iletişim ve firma bilgilerine anında erişim sağlayabilirsiniz. Öte yandan online işlem sayfaları üzerinden firma ile sorunlarınızı çözüme kavuşturabileceğiniz birçok farklı işlemi tamamlayabilirsiniz.

Generali Sigorta Müşteri İletişim Formu

Generali Sigorta online iletişim formu üzerinde yer alan kişisel iletişim bilgileri alanlarını ve mesaj bölümünü doldurduktan sonra tüm istek, öneri ve şikayetlerinizi firmaya iletişim formu üzerinden iletmeniz mümkündür. Bireysel veya kurumsal tüm konularda iletişim formu üzerinden firma ile görüşme sağlayabilirsiniz. Online müşteri iletişim formu üzerinden firmaya her konuda sorunlarınızı ileterek kısa sürede çözüm önerileri elde edebilirsiniz.

Generali Sigorta İletişim E – Mail Adresi

generali@generali.com.tr e – posta adresi üzerinden firma ile tüm resmi yazışmalarınızı aktif e –posta adresi ile gerçekleştirmeniz mümkündür. Türkiye’de hizmet veren en köklü sigorta acentelerinden biri olan Generali Sigorta müşterileri için hizmet verdiği tüm iletişim kanalları ile kurumsal açıdan tüm müşterileri için etkili bir iletişim ortamı sağlamaktadır.

Generali Sigorta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Çağrı merkezi telefon numarası üzerinden Generali Sigorta müşteri temsilcisi ile görüşebilir veya sigortacılık ürün ve hizmetlerine ilişkin birçok konuda işlemlerinizi çağrı merkezi ana sayfası üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

  • Generali Sigorta Müşteri Hizmetleri Numarası: 0 850 555 55 55
  • Generali Sigorta Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0 212 924 29 58
  • Generali Sigorta Genel Müdürlük Faks Numarası: 0212 243 00 13

Generali Sigorta Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

0 850 555 55 55 veya 0 212 924 29 58/ 0 212 705 45 45 telefon numaralarından herhangi birini arayarak anında müşteri temsilcisi ile görüşme sağlamanız mümkündür. İlk olarak hizmet aldığınız yerel acentenin numarası veya bölge müdürlüğü ile görüşme sağlamanız daha etkili bir çözüm olacaktır. Bunun dışında 0 850 555 55 55 telefon numarası ile kısa sürede her konuda destek alabilirsiniz.

Generali Sigorta Resmi Sosyal Medya Hesapları

Generali Sigorta kurumsal sosyal medya hesapları üzerinden firmanın güncel ürün ve hizmet kampanya duyurularını takip edebilir veya doğrudan iletişim desteği alabilirsiniz. Birçok konuda sosyal medya hesapları üzerinden firmadan destek almanız mümkündür. Generali Sigorta resmi sosyal medya hesapları:

Scroll to Top