Göç İdaresi İletişim

goc idaresi cagri merkezi iletisim bilgileri

İçişleri Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Göç İdaresi Genel Müdürlüğü, Türkiye’de yaşayan göçmenlere ilişkin çeşitli hizmetler sağlamaktadır. Türkiye’nin her bölgesindeki il müdürlükleri ve merkez teşkilatı üzerinden hizmet veren kurumun hemen hemen tüm hizmetlerinden iletişim merkezini kullanarak yararlanabilirsiniz. Faaliyet alanına giren tüm konularda Göç İdaresi Genel Müdürlüğünün hizmetlerinin detaylarını öğrenmek, bilgi almak ve şikayette bulunmak için kurum tarafından belirlenen iletişim adreslerini kullanmanız mümkündür. Göç İdaresi iletişim kanalları üzerinden elektronik olarak veya telefon ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Göç İdaresi Destek Merkezi

İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Genel Müdürlüğü destek merkezi üzerinden göç alanına ilişkin giren tüm konularda destek almanız mümkündür. Kurum tarafından göçmenleri ve vatandaşların en kısa sürede hizmet alabilmeleri için birçok farklı işlem kanalı belirlenmiştir.

Adresi üzerinden kurumla hızlı iletişim kurabilirsiniz. Çağrı merkezi telefon numaralarını arayarak Göç İdaresinin görev ve yetki alanına giren tüm konular hakkında yardım almanız mümkündür.

Göç İdaresi İletişim E – Posta Adresi

Göç idaresi Genel Müdürlüğü kurumsal e – posta adresi: gocidaresi@goc.gov.tr olarak belirlenmiştir. E – posta adresi ile kurumla iletişime geçmeden önce yapacağınız yazışmaların hukuki nitelik taşıdığını unutmayın. Yazışmada yapacağınız tüm beyanlar bağlayıcıdır.

Göç İdaresi Çağrı Merkezi Numarası

Göç İdaresi çağrı merkezine ulaşmak için bulunduğunuz yerdeki il müdürlüğünü veya genel müdürlüğü arayabilirsiniz. Göç İdaresi Genel Müdürlüğü Telefon:

  • +90 0312 422 05 00

Olarak belirlenmiştir. Göç İdaresinin görev alanına giren tüm konularda çağrı merkezi ve iletişim adresleri üzerinden taleplerinizi kuruma iletmeniz mümkündür.

Göç İdaresi Şikâyet Hattı

Göçmenler ve göç hizmetlerine ilişkin tüm şikayetlerinizi İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Genel Müdürlüğü veya Göç İdaresi İl Müdürlükleri ile iletişime geçerek yapabilirsiniz. Göç İdaresine yaşadığını sorunlara veya aldığınız hizmetlere yönelik; öneri, istek ve şikâyetlerinizi:

Üzerinden iletmeniz mümkündür. İlgili kutucukları doldurduktan sonra ‘’Formu Gönder’’ seçeneğine tıklayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Göç İdaresi Kurumsal Sosyal Medya Hesapları

Göç İdaresinin hizmet alanında yer alan tüm konularda kurumsal sosyal medya hesapları üzerinden Göç İdaresi ile iletişime geçerek anında yanıt almanız mümkündür. Hemen hemen tüm resmi kurum ve kuruluşların sosyal medya üzerinden başlattığı iletişim hizmetleri sorunların daha kısa sürede çözümünü sağlamaktadır.

Olarak belirlenmiştir. Sosyal medya hesaplarını takip ederek güncel haber, duyuru ve gelişmeleri takip edebilir, kurumla sosyal medya hesabınız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Göç İdaresi Faks Numarası

Resmi yazışmalarınızı yapmak için Göç İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından belirlenen kurumsal faks numarası:

  • 0 312 422 09 00 – 99

Olarak belirlenmiştir. Genel müdürlük iletişim adresleri ile il müdürlükleri iletişim adresleri farklılık gösterebilir. Bu nedenle bulunduğunuz ilin Göç İdaresi İl Müdürlüğü iletişim adreslerini kullanarak hizmet almanız daha doğru olacaktır.

Göç İdaresi İl Müdürlükleri İletişim Adresi

İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi İl Müdürlüklerinin iletişim adreslerini görüntüleyerek en hızlı iletişim kanalını ve il müdürlüğü adresini görüntülemeniz mümkündür. Göç İdaresi kurumsal web sayfası üzerinde yer alan il müdürlükleri sayfasından bulunduğunu ili seçerek genel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlantı adresi üzerinden tüm illerin iletişim adreslerini görebilirsiniz. Bağlı olduğunu yerde il müdürlüğü bulunmadığı takdirde genel müdürlük iletişim merkezi üzerinden detaylı bilgi edinebilirsiniz. İletişim merkezleri üzerinden her konuda kurumsal destek almanız mümkündür.

Scroll to Top