Göknet Müşteri Hizmetleri

Göknet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

2014 yılından beri telekomünikasyon sektöründe Türkiye’de hizmet veren Göknet, uygun fiyatlı internet hizmetleri ve avantajlı paketleri ile son yılların en çok tercih edilen firmalarından bir olmayı başarmıştır. Bölgesel olarak başlayan hizmetleri kısa süre içinde Türkiye geneline yayılan ve birçok kullanıcı ile hizmet ve ürün alanını genişleten Göknet, müşterilerinin en kısa sürede sorunlarına ve taleplerine yanıt vermek adına birçok farklı iletişim desteği de sunmaktadır. Göknet iletişim kanalları sayesinde ister çağrı merkezi üzerinden isterseniz de online yöntemleri kullanarak firma ile ilgili tüm sorunlarınızı, başvurularınızı veya taleplerinizi kısa süre içinde iletebilirsiniz. İletişim formu ve diğer iletişim kanalları sayesinde hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Göknet Destek İletişim Merkezi

Ankara merkezli olarak hizmet sunan Göknet, birçok farklı iletişim kanalı ve yerel bayiler üzerinden destek vermektedir. Göknet iletişim ve online işlemler sayfası üzerinden firma veya hizmetlerine ilişkin yaşadığınız tüm sorunları bu sayfalar üzerinden çözebilirsiniz.

Bağlantı adresleri üzerinden hemen hemen tüm işlemlerinizi gerçekleştirmeniz ve firma hakkında sorunlarınız için destek almanız mümkündür. Hızlı online işlemler menüsü üzerinden; kota sorgulama, fatura ödeme ve hız testi başta olmak üzere birçok farklı işlem yapabilir veya internet talep formu ile internet başvurusunda bulunabilirsiniz.

Göknet İletişim Formu

Göknet tarafından internet, fatura, başvuru, şikayet veya diğer her türlü sorunlar için online iletişim formu uygulaması kullanılmaktadır. İnternet üzerinden kısa süre içinde dolduracağını iletişim formu sayesinde tüm sorunlarınız kısa süre içinde yetkili mercilere iletilmektedir. Göknet hizmetlerine ilişkin merak ettiğiniz ve firmaya bildirmek istediğiniz mesajlarınızı, irtibat telefonu, güvenlik kodu ve mesaj bölümlerini doldurarak iletebilirsiniz.

Üzerinden istediğiniz tüm soruları veya görüşlerinizi firmaya anında iletmeniz mümkündür.

Göknet İletişim E – Posta Adresi

Göknet tarafından tüm müşterileri için e – posta dışında birçok farklı hizmet türüyle iletişim kurulabilir. Telefon, fax veya online iletişim formları üzerinden firma ile rahatlıkla iletişim kurmanız mümkündür. Göknet Bilgi Topluluğu Hizmetleri sayfasını inceleterek detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Göknet Müşteri Hizmetleri Numarası

Göknet ile telefon aracılığıyla seli görüşme gerçekleştirmek isteyen müşteriler için iki farklı iletişim numarası belirlenmiştir. Göknet müşteri hizmetleri numarası:

  • 444 8 460
  • 0800 314 00 13
  • Fax: 0312 474 05 70
  • Yönetici asistanı: 0312 474 05 71

Olarak belirlenmiştir.

Göknet Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Göknet müşteri hizmetleri numarası üzerinden doğrudan müşteri temsilcisi ile görüşme gerçekleştirmek için doğrudan müşteri temsilcisi numaralarını arayabilirsiniz. 0 312 474 05 71 nolu telefon numarası ile doğrudan yönetici asistanı ile iletişim kurabilirsiniz. Öte yandan diğer çağrı merkezi numaralarını aramanızın ardından kısa bir süre içinde hiçbir işlem yapmanıza gerek kalmadan doğrudan müşteri temsilcisine bağlanmanız mümkündür. Türkiye’nin birçok farklı noktasında hizmet veren Göknet’in kurumsal hizmetlerinden dolayı yaşanan sorunlar için doğrudan müşteri temsilcisine bağlanarak sorunlarınızı firmaya aktarabilirsiniz.

Göknet Sosyal Medya Hesapları

Kurumsal firmalar tarafından sosyal medya üzerinden anlık olarak verilen canlı destek birçok kişi için avantaj sağlamaktadır. Twitter, Facebook, Instagram ve Linkedin üzerinden rahatlıkla Göknet ile iletişim kurarak sorunlarınızı online platformlar üzerinden firmaya iletebilirsiniz. Göknet sosyal medya hesapları:

Üzerinden doğrudan firmaya şikâyetlerinizi veya sorunlarınıza iletebilirsiniz. İstediğiniz online platform üzerinden doğrudan iletişime geçerek sorunlarınızı müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Scroll to Top