Goldmaster Müşteri Hizmetleri

Goldmaster Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türkiye’nin ilk elektrikli ev aletleri üreticilerinden biri olan Goldmaster, 1975 yılında ilk defa faaliyetlerine başlamıştır. İstanbul’da 30 bin metrekare kapalı alana kurulu modern üretim tesislerinde çeşitli alanlarda piyasaya sürülen yüzlerce farklı ürünle kaliteli imalatına devam eden Goldmaster markası, aynı zamanda ürünlerinin kullanımı konusunda da müşterilerine destek olmaya devam etmektedir. Türkiye çapında 4 binin üzerinde satış noktasıyla hayatı kolaylaştırmayı ve değer katmayı sürdüren Goldmaster müşteri hizmetleri üzerinden de güvenilir ve memnuniyet odaklı hizmetler sunmaktadır. Siz de Goldmaster markalı ürün ya da hizmetle ilgili herhangi bir konuda müşteri temsilcilerine danışmak isterseniz, çeşitli iletişim kanallarını kullanarak anında mesajlarınıza yanıt alabilirsiniz.

Goldmaster Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sektörde 45 yıllık geçmişi ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan Goldmaster markası, müşterilerinin daima en kalitesini hak ettiği bilinciyle faaliyetlerini sürdürmektedir. Ürünlerini en zorlu testlerden geçirdikten sonra toplam kalite yönetimi ilkeleriyle yüksek standartlarda imal ettikten sonra piyasaya süren Goldmaster şirketi bu yüzden geniş bir müşteri kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Herhangi bir sebepten ötürü Goldmaster müşteri hizmetlerine ulaşmak istiyorsanız şirketin iletişim numaralarını kullanabilirsiniz. Satın almış olduğunuz Goldmaster markalı üründe, fabrika imalatından kaynaklanan bir hata veya kusur olduğunu düşünüyorsanız Goldmaster müşteri temsilcilerine şu telefonlarla ulaşarak ürünün iadesini veya değişimini rahatlıkla talep edebilirsiniz:

  • Goldmaster Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: +90 212 875 34 34
  • Goldmaster Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: +90 212 470 94 94

Bu iletişim numaraları üzerinden Goldmaster müşteri temsilcisi ekibine hafta içi her gün mesai saatleri içinde ulaşarak, ürün ya da hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca güler yüzlü hizmet anlayışına sahip Goldmaster müşteri hizmetleri birimine ulaşarak istek, talep, öneri, teşekkür ve şikayet konulu mesajlarınızı anında şirket yetkililerine iletebilirsiniz.

Goldmaster Müşteri Hizmetleri İletişim e-Posta Adresi

Kurulduğu günden beri müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan Goldmaster markası, hayatın her alanına hitap eden yüzlerce teknolojik ürünüyle, müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam etmektedir. Goldmaster markalı ürün ve hizmetlerle ilgili herhangi bir konuda müşteri hizmetleri ekibine bağlanmak istediğinizde telefon dışında internet ortamını da kullanabilirsiniz. Goldmaster müşteri hizmetleri iletişim e-posta adresine göndereceğiniz mailler ile deneyimli müşteri temsilcilerinden anında geri dönüş alabilirsiniz:

Goldmaster Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

Gerek telefon ve faks iletişim araçlarından gerekse de internet üzerinden kesintisiz müşteri hizmetleri desteği sunan Goldmaster markası, güvenilir satış sonrası hizmet ağıyla da tercih sebebi olarak görülmektedir. Goldmaster markalı ürün ya da hizmetlerle ilgili herhangi bir konuda memnuniyetsizlik yaşarsanız, şirketin resmi internet sitesi üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak bu sorunlarınızın çözüme kavuşturulmasını talep edebilirsiniz. İletişim formunda e-posta adresiniz, telefon numaranız ve ad soyad bilgilerinizi yazdıktan sonra konu başlığı seçip mesajınızı iletebilirsiniz.

Goldmaster Resmi Sosyal Medya Hesapları

Kurumsal hizmet kalitesine büyük önem veren Goldmaster markası, sosyal medyayı da aktif bir şekilde kullanılan firmalardandır. Piyasaya sürülen en yeni teknoloji ürünleri ve güncel fiyatları hakkında anında bilgi sahibi olmak istiyorsanız Goldmaster markasının aşağıdaki resmi sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. Ayrıca sadece abonelere ve takipçilere özel çekiliş ve indirim kampanyalarından yararlanmak için de bu hesapları takibe alabilirsiniz.

Scroll to Top