Google Müşteri Hizmetleri

Google Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Dünyanın en güçlü ve en değerli şirketleri arasında yer edinen Google, 1998 yılından beri hizmet vermeye devam ediyor. Yapay zeka, dijital reklam, arama motoru, mobil uygulama, e – ticaret, çevrim içi bilgi dağıtımı vb. internet tabanlı hizmetleriyle birçok şirketi geride bırakmayı başarmıştır. Her gün Google arama motoru aracılığıyla iki trilyonu aşkın arama yapılır. Ayrıca internet trafiğinin %95’lik kısmı da Google aracılığıyla sağlanır. Bu nedenle teknoloji, internet ve bilgi teknolojisinin en önemli şirketi konumundadır.

Google müşteri hizmetleri online çözüm sunmakta olup telefonla destek sağladıkları bir numaraları bulunmuyor. Bu nedenle Google ile ilgili sorunlarınızı, önerilerinizi veya şikayetlerinizi Google’a mail atarak veya destek merkezini kullanarak bildirmelisiniz.

Dünyanın en büyük ve en çok kullanılan arama motoru olan Google, Youtube platformunun da sahibidir. 4 Eylül 1988 yılında iki doktora öğrencisi Larry Page ve Sergey Brin tarafından “bilgiyi erişilebilir kılmak” aracılığıyla kurulmuştur. 2000’li yıllar itibariyle her yıl dünyanın en değerli beş şirketi arasında yer almayı başarmıştır.

Youtube çağrı merkezi içeriği için tıklayın.

Google, yenilikçi fikirleri ve buluşlarıyla teknolojinin gelişmesinde önemli bir rol oynamaktadır. Son zamanlarda yapay zeka destekli uygulama ve projeler haricinde kendi kendine giden araba veya akıllı şehir vb. programlarla da milyonlarca kişinin ilgisini çekmiş durumdadır.

İçeriğimizin devamında Google iletişim kanalları hakkında detayları inceleyebilir veya en çok merak edilen sorulara göz atabilirsiniz.

Google Çağrı Merkezi

Telefon NumarasıGoogle New York
+1 212-565-0000
Çalışma SaatleriPazartesi – Cuma 09:00 A.M – 05:30 P.M (GMT-4)
Direkt BağlanmaOperatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz. (İngilizce)

Google İletişim

Yardım MerkeziGoogle ile ilgili sorunlarınıza çözüm bulmak için tıklayın.
Google Yardım TopluluğuGoogle uzmanları ve kullanıcılarına soru sormak için tıklayın.
Gazeteciler İçin Google Mail Adresipress@google.com
Google WorkSpace Google WorkSpace kullanıcılarına özel iletişim sayfası için tıklayın.
Google My Business Google Benim İşletmem hakkında yardım almak için tıklayın.
Google İş BaşvurusuGoogle iş başvurusu için tıklayın.
Genel Müdürlük AdresiEski Büyükdere Caddesi No: 209 Tekfen Tower Kat:9 Levent / Şişli / İstanbul
Genel Müdürlük Telefon NumarasıGoogle Türkiye’nin genel müdürlük telefon numarası bulunmuyor.
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, Youtube LinkedIn

Google Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Google ve Google Türkiye ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Kullanıcıların en çok merak ettiği soruları araştırdık ve sizin için özenle yanıtladık! Yorumlarda Google iletişim deneyiminiz ve diğer konularla ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Google’a Nasıl Ulaşabilirim?

Google’a ulaşabileceğiniz resmi bir telefon numarası yok. Ancak New York, Dubai, Austin, Chicago vb. farklı bölgelerdeki Google merkezlerini telefonla arayarak sorunlarınızı İngilizce iletebilirsiniz. Tüm konumları ve iletişim numaralarını görmek için tıklayın.

Google Kimin?

ABD merkezli Google, Sergey M. Brin ve Lawrence E. Page tarafından kurulmuştur ve günümüzde her iki isim aktif olarak Google’daki görevlerini sürdürmektedir.

Google Benim İşletmem Ücretsiz Mi?

Google’ın, işletme sahiplerine özel sunduğu My Business ücretsiz olarak kayıt ve kullanım imkanı sunuyor. Ancak rakiplerin önüne geçmek ve bilinirliğinizi artırmak için Google Ads ile ücretli reklam oluşturabilirsiniz.

Google Play Kartımdan Para Çekildi, Ne Yapmalıyım?

Google Play üzerinden uygulamalar aracılığıyla kartınızdan izinsiz/habersiz para çekildiyse Google yardım merkezi aracılığıyla itirazda bulunabilirsiniz. İtirazlar genellikle 3 iş günü içinde cevaplandırılıyor. Buraya tıklayarak itiraz oluşturabilirsiniz.

Google Yetkililerine Nasıl Ulaşabilirim?

Google yetkililerine ulaşmak için herhangi bir yöntem bulunmuyor. Aynı zamanda Google tarafından aradığını iddia ederek işletmenizin kaydı, Google Play harcamaları vb. gerekçelerle ücret isteyen kişilere itibar etmemelisiniz. Google’ın bu tarz bir hizmeti bulunmuyor.

Scroll to Top