Gratis Müşteri Hizmetleri

Gratis Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Gratis ürün ve hizmetlerine ilişkin tüm görüşmelerinizi kısa süre içinde firma ile yapmak için kurumsal iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. En hızlı görüşme gerçekleştirebileceğiniz iletişim seçenekleri üzerinden rahatlıkla her konuda destek almanız mümkündür. Türkiye’nin önde gelen kozmetik firmalarından biri olan Gratis, müşteri memnuniyeti ve müşteri hizmetlerine ilişkin kurumsal çözümler sunmaktadır. Gratis iletişim merkezi üzerinde yer alan güncel tüm iletişim kanalları ile hızlı geri bildirimler vermeniz mümkündür.

Gratis Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak Gratis’in tüm ürün ve hizmet detaylarına ilişkin müşteri temsilcisi ile görüşme sağlamanız mümkündür. Doğrudan hizmet veya ürün aldığınız mağazanın iletişim kanallarını kullanarak işlem gerçekleştirmeniz halinde çok daha etkili biçimde sorunlar hakkında geri dönüşler alabilirsiniz.

  • Gratis Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 210 69 00

Gratis Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Gratis müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak için her gün saat: 10.00 – 22.00 saatleri arasında aramalarınızı gerçekleştirmeniz gerekecektir. Çalışma saatleri içinde müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak her konuda kurumsal destek alabilirsiniz. Her konuda bildirimlerinizi kısa süre içinde çağrı merkezi telefon numarasını arayarak verebilir, ürün ve hizmetlere yönelik kurumsal iletişim desteği alabilirsiniz. Çalışma saatleri dışında diğer iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Gratis Müşteri Yardım ve Destek Merkezi

Online satış mağazası veya direkt mağazalar üzerinden yaptığınız ya da yapacağınız tüm alışverişler hakkında çözüm önerileri hızlı destek sayfası üzerinde belirtilmiştir. Merak ettiğiniz soruların yanıtını almak ve hızlı yanıtlarla sorunlarınızın çözüme kavuşmasını sağlamak için kurumsal müşteri destek merkezi üzerinden yardım almanız mümkündür. İletişim sayfasına veya müşteri hizmetleri yardım merkezine hızlı erişim sağlayarak pratik bir şekilde geri bildirimlerinizi verebilirsiniz.

Gratis İletişim E – Posta Adresi

info@gratis.com elektronik posta adresini kullanarak günün her saatinde firma ile ilgili sorunlarınızı iletebilir veya kurumsal işbirlikleri için resmi yazışmalarınızı başlatabilirsiniz. Doğrudan ve online iletişim kanalları üzerinden müşterilerine kurumsal destek sağlayan firma tarafından günün her saatinde e – posta ve diğer online kanallar üzerinden hizmet verilmektedir.

Gratis Sipariş Takip İşlemleri

Online satış mağazası üzerinden Gratis’ten alışveriş yaptıktan sonra ürünlerinizin son durumu hakkında bilgi sahibi olmak için sipariş takip yöntemlerini kullanarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Doğrudan ‘’Siparişlerim’’ bölümünü kullanarak hesabınız üzerinden online olarak takip etmeniz de mümkündür. Gönderi durumu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için Gratis online mağaza hesabınıza giriş yapmanız gerekecektir. Sipariş sürecine ilişkin tüm detaylar için yardım sayfası üzerinden destek alabilirsiniz.

Gratis Şikayet Hattı

Gratis ürün ve hizmetlerine yönelik firmaya şikayet bildiriminde bulunmak için güncel tüm iletişim kanallarını kullanabilir veya doğrudan online iletişim kanalları üzerinden bildirimlerinizi 7/24 gerçekleştirebilirsiniz. Şikayetleriniz için en kısa sürede yanıt alabileceğiniz ve aktif olarak kullanabileceğiniz en etkili yöntem ise direkt müşteri hizmetlerini aramak olacaktır. Müşteri hizmetleri numarasını arayarak şikayetlerinizi iletmeniz mümkündür. Firma tarafından bunun dışında herhangi bir özel şikayet hattı belirlenmemiştir.

  • Gratis Şikayet Hattı: 0 850 210 69 00

Gratis Resmi Sosyal Medya Hesapları

Gratis sosyal medya hesaplarını takip ederek firmanın güncel kampanya ve duyurularından haberdar olabilir veya geri bildirimlerinizi kısa yoldan iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarının yanı sıra mobil uygulamalarını da akıllı mobil cihazlarınıza indirerek sipariş durumu ve diğer konularda işlem gerçekleştirebilirsiniz. Gratis’in resmi güncel sosyal medya hesapları:

Scroll to Top